18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-05-17, 07:25
KrwawyEric napisał/a:

I teraz gdyby jechał np. 40 lub 50 km/h to dzieciak mógłby już nieżyć



Jeden głąb by poległ to rodzice by dla setek dzieci dali lepszą szkołę i nauczkę by bardziej uważali. Mógł jechać 40-50 km/h

sadoman

2023-05-17, 07:27
0:58 'k***a mać jak zwykle..." wychodzi na to że nie jest to pojedynczy przypadek, może młody mu codziennie wskakuje...

htp

2023-05-17, 08:02
JanzDukli napisał/a:

I znowu szczekasz na Polaków banderowski bękarcie.
Oby twoje życzenia na tobie się spełniły.
Z wyrazami pogardy. ,,I,,



Nie szczeka na Polaków, tylko na ruskich troli. Ale to widać za trudne, żeby zrozumieć.

Wojownik12

2023-05-17, 08:16
Marcinqqq napisał/a:

na ch*j ten pedalski znaczek na tym filmie stop cham



wszeďzie widzisz pedałow... myślałeś żeby się leczyć albo ujawnić swoją orientację?

Majles

2023-05-17, 08:36
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



No i jedyne co udało się określić to że jesteś ruskim odpadem. Co ty tu jeszcze robisz? Won szczurku pod Bachmut.

Janko

2023-05-17, 09:11
Mały ch*jek się odbył jak pin Punk Chiński

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-17, 09:21
Jak gówniarz to ukr to kierowca ma obowiązek go złapać i rozjechać

Brsk3169

2023-05-17, 09:22
Ale jebie tu banderowskimi trollami

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-17, 09:26
Majles napisał/a:

No i jedyne co udało się określić to że jesteś ruskim odpadem. Co ty tu jeszcze robisz? Won szczurku pod Bachmut.



To że ktoś nienawidzi tego banderowskiego gówna nie oznacza że jest ruskim trolem.
PS bachmut to ubojnia ukrów ale ty łykasz propagande że ukry tam dają rady

:-D

Qrulsromu

2023-05-17, 09:28
Kriski napisał/a:


Mam nadzieję że w niedługim czasie Ciebie ktoś potrąci, a jeśli masz szczeniaki to któreś z nich.

odbiliście swoje banderowskie kundle , kacap się cofa wiec zabieraj te swoje banderowskie łajno z polski i sp*** do siebie szoszonie


POLTERGAIST

2023-05-17, 09:43
BarmanInternetu napisał/a:

To że ktoś nienawidzi tego banderowskiego gówna nie oznacza że jest ruskim trolem.
PS bachmut to ubojnia ukrów ale ty łykasz propagande że ukry tam dają rady



Banderowcom jak majles czy kirski nie przetłumaczysz , to potomkowie banderowskich kundli, każdego nie kochającego ukrów od" ruskich troli" wyzywają ,, Ciężko im wytłumaczyć ,że dla Polaków oni i kacapy to takie samo łajno.

BarmanInternetu napisał/a:

To że ktoś nienawidzi tego banderowskiego gówna nie oznacza że jest ruskim trolem.
PS bachmut to ubojnia ukrów ale ty łykasz propagande że ukry tam dają rady



Banderowskim bękartom takim jak majles czy kriski nie wytłumaczysz , każdego nie kochającego ukrów od "ruskich troli " wyzywają , nie może do nich dotrzeć że dla Polaków kacap i banderowiec to takie samo łajno.

Qrulsromu

2023-05-17, 09:47
BarmanInternetu napisał/a:

To że ktoś nienawidzi tego banderowskiego gówna nie oznacza że jest ruskim trolem.
PS bachmut to ubojnia ukrów ale ty łykasz propagande że ukry tam dają rady



Bandeowskim bękartom takim jak majles czy kriski nie wytłumaczysz , każdego nie kochającego ukrów od "ruskich onuc" wyzywają , taka ich obrona, ciężko im zrozumieć ,że dla Polaków kacap i szoszon to takie samo łajno z jednej krwi.

Bonhart

2023-05-17, 09:55
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



Śmieciem to co najwyżej ty jesteś chamie

silwerbalk

2023-05-17, 09:56
A się j***ny odbił ..... Jak kaczka na wodzie ... :lol:

habiTEK

2023-05-17, 10:14
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



Sam jesteś śmieć zasrańcu, co ty kaczyński to twój stryjek, że tak ziejesz nienawiścią ?