18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buszek "the killer" okruszek

TT4 • 2017-06-09, 04:37
Powiem tak: zapaliłbym z chęcią. Zaraz się zlecą jehowi i posypią się epitety...


zoltantej@o2.pl

2017-06-09, 16:55
O k***a aż się zalogowałem. Ty Majki coś tam, j***ny przegrywie życiowy :D

Synek725

2017-06-09, 17:07
Mogło to być DMT co paliła, albo szałwia wieszcza. Psychodeliki które palone chwilę po złapaniu bucha potrafią przenieśś człowieka do innej rzeczywistości. W sumie szybko się podniosła, mogło być to też chwilowe niedotlenienie mózgu po zwykłym buszku, często się zdarza po solidnym wiaderku.

buoba

2017-06-09, 17:31
jbone napisał/a:

"...weź bucha śmierdziucha,to lepsze niż antybiotyk..." APEL: młodzi jarać ziółko w kółko a nie upijać się i robić rozp***uchy i demolować swoje miasto.

sam o sobie powiem:
po alko:
-leżałem na izbie
-rzygałem
-obrażałem ludzi
-prowokowałem bójki
-traciłem świadomość
-traciłem dokumenty,klucze,telefon.

po ziółku:

-byłem głodny(nie zapomnę ognia z dupy na drugi dzień jak zjadłem kubełek 30 hot wings z KFC)

osobiście jeszcze nie mam ale polecę ziółko swojemu dziecku jak przyjdzie naj***ne do domu pierwszy raz.



*troll alert*

Tarab85

2017-06-09, 18:32
Też uważam, że dobre palenie jest znacznie lepsze, niż alkohol. Uzależnia znacznie mniej, agresji to się po tym na pewno nie odczuwa. Nie ma żadnych dolegliwości na drugi dzień. Jedzenie nabiera całkiem nowego smaku (to akurat można też rozumieć jako wadę, bo można łatwo utyć. No i seks po zielonym jest wielokrotnie lepszy, niż na trzeźwo.

A majkiemu to ktoś chyba plastelinę dał do palenia, że o takich objawach pisze :D

elfis

2017-06-09, 18:50
wonderwoman69
nie wiem dlaczego , ale myślę że cycki masz małe
czasem się dowartościowujesz pisząc na portalu dla facetów
ale tak do końca to faceta nigdy i tak nie zrozumiesz
zresztą tak jak facet kobiety
więc nie zgrywaj psychiatry, psychologa , analityka męskiej psychychiki
domyślam się że Twoi znajomi są też lekko zrąbani, więc nie oceniaj wszystkich w taki sam sposób

a i jedno , ale dotyczy to innego posta
gdy kobieta nie używa, niemal zawsze biustonosza, będą zawsze jej wisiały bambaryły,
tak jak u murzynek
niezależnie od tego czy są małe czy duże
powinnaś to wiedzieć , choćby z racji wieku

polecam discowery

damian15snk

2017-06-09, 19:02
Mi to wyglada na kraka bo obudzila sie calkiem pelna energi.. Ale kraka z takiej tuby to huhu

manson__

2017-06-09, 19:26
elfis napisał/a:

wonderwoman69
nie wiem dlaczego , ale myślę że cycki masz małe
czasem się dowartościowujesz pisząc na portalu dla facetów
ale tak do końca to faceta nigdy i tak nie zrozumiesz
zresztą tak jak facet kobiety
więc nie zgrywaj psychiatry, psychologa , analityka męskiej psychychiki
domyślam się że Twoi znajomi są też lekko zrąbani, więc nie oceniaj wszystkich w taki sam sposób

a i jedno , ale dotyczy to innego posta
gdy kobieta nie używa, niemal zawsze biustonosza, będą zawsze jej wisiały bambaryły,
tak jak u murzynek
niezależnie od tego czy są małe czy duże
powinnaś to wiedzieć , choćby z racji wieku

polecam discowery


Znów się naj***łeś? :shock:
Nie pij tyle, człowieku.

panton

2017-06-09, 19:29
To nie opium ani szałwia, tylko zwykły thuoc lao, popularna używka w Wietnamie i okolicach. W Ameryce Płd. znane jako mapach, w Rosji jako machorka a w Polsce jako tytoń bakun. Ten tytoń zawiera w sobie 10 razy tyle nikotyny ile normalny szlachetny wykorzystywany do papierosów. Tytoń bakun używany jest od tysięcy lat w obrzędach religijnych większości rdzennych kultur Ameryki. Jestem ekspertem.

Bakejaja

2017-06-09, 21:32
Piwo dla ciebie panton ekspercie . Rozumis..

Emeczka90

2017-06-09, 21:37
Jak jarałam pierwszy raz z Bonia.. to nie wiedziałam, że trzeba puścić sprzęgło... trochę mnie sponiewierało.
Ale wolę zajarać sobie bucha niż naj***ć się wódeczką.
Chociaż ....
nie pogardzę ubotami ! :D


andiw78

2017-06-09, 21:48
przecież ona ma padaczkę, dlatego wstała pełna energii

StrellsonBlanchiMakaroni

2017-06-09, 21:57
Velture napisał/a:

Co ona wypaliła? Bo na zwykłą marihuanę to nie wygląda a ona z wyglądu zaprawiona w bojach a nie nowicjuszka.


Podejrzewam, że albo Changa albo Salvia Divinorum

biszkopt14

2017-06-09, 22:10
Szałwia wieszcza (Salvia divinorum)
Najprędzej to

Adolf

2017-06-10, 00:47
panton jest ekspertem który wytłumaczył wam co to jest, a ja jestem ekspertem, który mówi wam, że to na 100% nie szałwia.

Radbug

2017-06-10, 13:29
k***a, przecież widać, że to zwykła marihuanina jest. Tak właśnie ona działa. Tak działa ona! To cud, że w ogóle wstała. Potem pewnie nie obyło się bez karetki i kilku dni na OIOM-ie.