18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burzenie meczetów w Angoli

suckley • 2013-11-26, 00:22
Jakie piękne widoki płyną do nas z Angoli - kraj, który niedawno zdelegalizował islam w swoim kraju dziś dzieli się zdjęciami burzenia meczetów. Piękne widoki.







:hitler:

Dodaje źródło, bo w poście nie mogłem.
źródło
Info dla niewtajemniczonych

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-11-26, 21:43 ]
i tyle prawdy w tym temacie
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:24_-_Destroyed_mosque.jpg?uselang=pl

Opis
Photos taken from UNRWA refugee shelters, school and mosque in Rafah, Gaza

12th January 2009 - Photos taken from UNRWA refugee shelters, school and mosque in Rafah, Gaza - Photos taken by ISM Gaza Strip

12th January 2009 - Photos taken by the International

12th January 2009 - Photos from Rafah UNRWA refugee shelters, school and mosque. Photos taken by the International Solidarity Movement
Data 12 stycznia 2009, 15:12:31
Źródło originally posted to Flickr as 24 - Destroyed mosque
Autor ISM Palestine

link od użytkownika: bordovy

fuutro

2013-11-27, 19:10
To piękne, nawet jeśli w ch*ja ktoś tnie to i tak piękne...

arturkmak

2013-11-27, 20:52
Nawet jesli to prawda to raczej powinnismy sie tylko bac. Jesli gdzies w Afryce czy Azji islam zostanie zdelegalizowany to jak myslicie, gdzie te wszystkie muzlumany sie przeniosa? No chyba jasne ze nie do Arabii Saudyjskiej tylko do UE. Delegalizacja bractwa muzlumanskiego w Egipcie przyniosla taki sam skutek. UK witalo ich z otwartmi rekami!!!!!! Pamietajcie ze kazda akcja niesie za soba reakcje ;)

che.guevara

2013-11-29, 11:56
SfinskiRyj napisał/a:



Słuchaj kolego, po prostu przyznaj sie, że lubisz j***ć kozy i małe dziewczynki, i nie udawaj oczytanego :amused:



Nie sądź po sobie kato-polaczku, to że ty, gdy twoja religia zabrania ci seksu z kobietą poza ślubem a do homoseksualizmu boisz się przyznać i z tego powodu lubisz sobie wydymać świnię w zagrodzie, nie znaczy że inni podzielają twoje kato-polaczkowate zwyczaje pie**olenia żywego inwentarza.

POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Mi na bożka nie wrzucisz, bo jestem ateistą. :roll: Jednak uwielbiam wasz ból dupy od wjazdu na waszego proroka i bożka, tak więc:

mahomet to k***a i ssie ch*ja pedałowi allahowi.
srallah srakbar
:fuck-off:



Taki z ciebie ateista jak z Hitlera, też podobno w Boga nie wierzył, ale "katolską syfilizację" wyznawał do końca, a po wojnie kościół w imię wdzięczności nie jednemu hitlersynowi z SS pomógł uciec z Europy.
W Polsce muzułmanów praktycznie niema! I nie było jednego przypadku w czasach nowożytnych by ktoś tu coś złego zrobił w imię islamu. Za to katolstwo pleni się i szkodzi w tym kraju od lat! Dlatego jeśli atakujesz w Polsce islam, a nie masz nic do katoli, to jesteś zwykłym faszystowskim ścierwom albo kato-fanatykiem, a nie ateistą!