18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burzenie meczetów w Angoli

suckley • 2013-11-26, 00:22
Jakie piękne widoki płyną do nas z Angoli - kraj, który niedawno zdelegalizował islam w swoim kraju dziś dzieli się zdjęciami burzenia meczetów. Piękne widoki.







:hitler:

Dodaje źródło, bo w poście nie mogłem.
źródło
Info dla niewtajemniczonych

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-11-26, 21:43 ]
i tyle prawdy w tym temacie
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:24_-_Destroyed_mosque.jpg?uselang=pl

Opis
Photos taken from UNRWA refugee shelters, school and mosque in Rafah, Gaza

12th January 2009 - Photos taken from UNRWA refugee shelters, school and mosque in Rafah, Gaza - Photos taken by ISM Gaza Strip

12th January 2009 - Photos taken by the International

12th January 2009 - Photos from Rafah UNRWA refugee shelters, school and mosque. Photos taken by the International Solidarity Movement
Data 12 stycznia 2009, 15:12:31
Źródło originally posted to Flickr as 24 - Destroyed mosque
Autor ISM Palestine

link od użytkownika: bordovy

milosciprzyjazn

2013-11-26, 15:13
SfinskiRyj napisał/a:



Nie ma czegoś takiego jak pokojowy muzułmanin. Owszem są pokojowi, ale tylko dla swoich, zresztą gdybyś znał ich święte księgi to byś nie pisał tego typu bajek, ale cóż poradzić... "europejska tolerancja".



Dobrze że zupełnie ominąłeś część o waszej hipokryzji i ciemnocie - to mówi samo za siebie ;)

Tak z ciekawości: ilu masz muzułmanów w swojej rodzinie (nawet znajomych)?? Chociaż jednego? Jeżeli nie to szkoda, bo pokazuje ze gówno wiesz w temacie i tyle. Jestem również przekonany ze znacznie lepiej znam Koran od Ciebie (którego Ty nie przeczytałeś w całości chyba ani razu...)

Trzyszcz

2013-11-26, 15:40
Mamy 2013 rok, internety i takie tam. Informacja zak***ia z prędkością światła, a czytając komentarze widzę, że nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy duży kraj zdelegalizował islam, czyli dosyć duże wydarzenie.
Trochę to dziwne?

SfinskiRyj

2013-11-26, 16:27
milosciprzyjazn napisał/a:



Dobrze że zupełnie ominąłeś część o waszej hipokryzji i ciemnocie - to mówi samo za siebie ;)

Tak z ciekawości: ilu masz muzułmanów w swojej rodzinie (nawet znajomych)?? Chociaż jednego? Jeżeli nie to szkoda, bo pokazuje ze gówno wiesz w temacie i tyle. Jestem również przekonany ze znacznie lepiej znam Koran od Ciebie (którego Ty nie przeczytałeś w całości chyba ani razu...)



Słuchaj kolego, po prostu przyznaj sie, że lubisz j***ć kozy i małe dziewczynki, i nie udawaj oczytanego :amused:

_P...........K_

2013-11-26, 16:28
che.guevara napisał/a:

Nie bójcie się katole, my w Europie waszych kościołów burzyć nie będziemy, poprostu pozamieniamy je na dyskoteki, domy publiczne i tym podobne, co już się dzieje we Francji czy Niemczech.



Mi na bożka nie wrzucisz, bo jestem ateistą. :roll: Jednak uwielbiam wasz ból dupy od wjazdu na waszego proroka i bożka, tak więc:

mahomet to k***a i ssie ch*ja pedałowi allahowi.
srallah srakbar
:fuck-off:

calh81

2013-11-26, 17:36
Niestety to FAKE. Też początkowo się cieszyłem ale znalazłem ten oto dzisiejszy artykuł na stronie euroislam o tym, że Angola zaprzecza.

A potem pogrzebałem w necie jeżeli chodzi o zdjęcia i po pierwszym znalezionym dałem sobie spokój.. niezła prowokacja.

Fota ze stycznia 2009 (zniszczony meczet w strefie GAZY - Izrael)
proszę wpisać "Destroyed_mosque" w google i przełączyć na grafikę. Pierwszy wyniki - wikipedia.

No cóż.. Szkoda....

_P...........K_

2013-11-26, 17:56
@up

Oj tam, oj tam. Zobacz ile radochy było. :amused:

The.prophecy

2013-11-26, 18:09
To jest takie piękne, że boję się, że się zaraz obudzę i okaże się to tylko snem :shock:

Komediant1

2013-11-26, 18:39
Yogii26 napisał/a:



Wpisz sobie po angielsku i znajdziesz całą masę wiadomości o tym. Jeżeli szukałeś tego w mediach typu CNN albo co gorsza w polskich mediach to nie dziwne że nic nie znalazłeś.



I co k***a? :mrgreen:

Trzyszcz

2013-11-26, 19:32
Ładnie w ch*ja ktoś zrobił znowu mnóstwo ludzi. Co za świat, wszystko może być kłamstwem xd

_P...........K_

2013-11-26, 20:22
Trzyszcz napisał/a:

wszystko może być kłamstwem xd



Z takiego założenia powinno się wychodzić zawsze na starcie, szczególnie jeśli chodzi o internety. :-D

bo...........vy

2013-11-26, 22:21
Ostatnio pojawił się apropo delegalizacji islamu w Angoli, nie wiem ile w tym prawdy ale na pewno burzenie tych meczetów to wielka ściema ( nad czym ubolewam lecz chcę dociec prawdy ). Zdjęcie burzonego meczetu zostało żywcem skradzione z wikimedii...
TEMAT - pierwsza luka

DOWÓD - druga
Zdjęcie zostało dodane 12 stycznia 2009 roku.

himself

2013-11-26, 22:26
Strasznie długo wgrywa się to zdjęcie. Czas chyba zmienić dostawcę internetu

Naglfar

2013-11-26, 22:57
k***a. A już myślałem że dzień zakończę przyjemnie... Umrzyj ch*ju! :roll:

R4d0

2013-11-27, 09:38
Ładnie dajecie się sterować, dailymaile i inne wp.pl to dla was wiarygodne źródła informacji...