18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burza w Aleksandrowie Łódzkim

madufo • 2020-07-13, 14:37

Burza sprzed paru dni, madki oczywiście wielce zdziwione, bo jeszcze minute wcześniej było słoneczko.
:idzwch*j:

Halman

2020-07-13, 14:55
i wszystko odbyło się w kompletnej ciszy..


dziwne...

Salieri16000

2020-07-13, 14:58
madufo napisał/a:

madki oczywiście wielce zdziwione, bo jeszcze minute wcześniej było słoneczko



Było dokładnie tak jak piszesz- minutę wcześniej nic się nie działo. Ludzie zostali zaskoczeni gwałtowną zmianą pogody- tak więc idź Ty w ch*j...

Tomix93

2020-07-13, 15:04
ło ch*j też bym sie zdziwił

freaky

2020-07-13, 15:09
Halman napisał/a:

i wszystko odbyło się w kompletnej ciszy..
dziwne...

Bo to cisza przed burzą.

nwonigers napisał/a:

zdarzaja sie takie rzeczy ale to nie nadciaga w ciagu 1 sekundy. po prostu nie ogarnely.

Na świecie są takie rzeczy, które się meteorologom nie śniły.

nwonigers

2020-07-13, 15:15
Salieri16000 napisał/a:

Było dokładnie tak jak piszesz- minutę wcześniej nic się nie działo. Ludzie zostali zaskoczeni gwałtowną zmianą pogody- tak więc idź Ty w ch*j...



zdarzaja sie takie rzeczy ale to nie nadciaga w ciagu 1 sekundy. po prostu nie ogarnely.

kr...........81

2020-07-13, 15:18
Szkoda k***a liczyłem że pare gowniakow beneficjentów 500+ będzie mniej :mrgreen:

orzech1991

2020-07-13, 15:49
nwonigers napisał/a:

zdarzaja sie takie rzeczy ale to nie nadciaga w ciagu 1 sekundy. po prostu nie ogarnely.



czyli ty jak tylko zawieje wiaterek w ułamku sekundy rzucasz się do ucieczki bo może to być nawałnica, aha i zabierasz oczywiście wszystkie swoje rzeczy, wózek i dzieci i to również robisz w ułamku sekundy. Takich superbohaterów ten kraj potrzebuje. Nie to co te zaj***ne mułem madki z dziećmi hahahah co nie ogarnęły że zaraz drzewa polecą im na głowę bo w pół minuty z zefirku zrobił się huragan hahah głupie p*zdy.
Dobrze że jesteś.

rav1911

2020-07-13, 16:18
Aż dziwne że te madki uciekały a nie darły się na burze: "Co k***a nie widzisz że z dzieckiem jestem!!!"

suchysongoful

2020-07-13, 17:25
Te babska są głupsze od mojego psa. Ten jak wyczuje bu że to sp***ala do domu

madufo

2020-07-13, 17:28
Salieri16000 napisał/a:

Było dokładnie tak jak piszesz- minutę wcześniej nic się nie działo. Ludzie zostali zaskoczeni gwałtowną zmianą pogody- tak więc idź Ty w ch*j...




https://www.google.pl/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/burza-w-aleksandrowie-lodzkim-ludzie-nie-sluchali-ostrzezen/ee85ny3.amp
Tak był alert RCB i tak każdy z odrobiną mózgu rozpozna komórkę burzową, tak sie sklada, że burze są moją jedyną fobią po tym jak w dzieciństwie piorun uderzył w drzewo oddalone 3-4 metry odemnie. Od tego czasu burze stały się moja pasją i śledzę je i styl w jaki powstają tzw. superkomórki (burze.dzis.net) polecam.
Więc powtórzę (i mówię to jako ojciec 2 dzieci z kontem ponad 10letnim tutaj) tylko j***ny idiota widząc komórkę burzową siedzi w parku pełnym drzew :)

sard

2020-07-13, 17:29
Zemsta bogów, że na Dudusia głosowali :P

Ronin69

2020-07-13, 17:36
Mario Budowlaniec tam mieszka :)

maderfakermen

2020-07-13, 17:38
Kutapokalipsa, tylko piorunów brakuje.

nwonigers

2020-07-13, 17:40
orzech1991 napisał/a:

czyli ty jak tylko zawieje wiaterek w ułamku sekundy rzucasz się do ucieczki bo może to być nawałnica, aha i zabierasz oczywiście wszystkie swoje rzeczy, wózek i dzieci i to również robisz w ułamku sekundy. Takich superbohaterów ten kraj potrzebuje. Nie to co te zaj***ne mułem madki z dziećmi hahahah co nie ogarnęły że zaraz drzewa polecą im na głowę bo w pół minuty z zefirku zrobił się huragan hahah głupie p*zdy.
Dobrze że jesteś.



nie mam dzieci wiec sie nie wysilaj. gdybym mial dzieci i widzial ze ida burzowe chmuiry to bym sie zabieral z placu zabaw. to sie nazywa odpowiedzialnosc.