topic

Bunt Kanadyjczyków przeciw restrykcjom

Macx83wwww • 2021-04-07, 05:32
Klienci z restauracji w Vancouver przegonili inspektorów ze służby zdrowia


pro_avenger

2021-04-07, 05:48
Dobry materiał na sadola, tym razem bez piwa.

juderaus

2021-04-07, 06:49
Jakby go klientela wyr*chała na obracanym stole to było by piwko.

svenio

2021-04-07, 07:26
Get out rządowe nikomu nie potrzebne psy utrzymywane z naszych podatków i z naszej ciężkiej pracy

konradkonradkonrad

2021-04-07, 07:49
ah ci covidianie juz zapomnieli ze przed covidkiem były inne "śmiertelne" w 0,001% wirusy wtedy na szczęście byli uczciwi lekarze / naukowcy którzy rozwiewali tą śmiertelność i mówili prawdę teraz nic się nie zmieniło tylko to że nie ma już uczciwych lekarzy i nikt prawdy nie powie

skywalker75

2021-04-07, 08:13
konradkonradkonrad napisał/a:

ah ci covidianie juz zapomnieli ze przed covidkiem były inne "śmiertelne" w 0,001% wirusy wtedy na szczęście byli uczciwi lekarze / naukowcy którzy rozwiewali tą śmiertelność i mówili prawdę teraz nic się nie zmieniło tylko to że nie ma już uczciwych lekarzy i nikt prawdy nie powieAle że co, z dnia na dzień lekarze i naukowcy stali się nieuczciwi a cała wiedza medyczna, w boski sposób spłynęła na jasnieoswieconą grupę pracowników fizycznych

:roll:

juderaus

2021-04-07, 08:56
skywalker75 napisał/a:

Ale że co, z dnia na dzień lekarze i naukowcy stali się nieuczciwi a cała wiedza medyczna, w boski sposób spłynęła na jasnieoswieconą grupę pracowników fizycznychTutaj nie chodzi o lekarzy ( chociaż rządowi eksperci jednak są jakoś powiązani z Astrami Zenona czy fajzerami i innym ch*jostwem) a o media, które napędzają tą farsę. Pamiętam jak czekano na pacjenta zero hahaha. To k***a było dobre. Wykryli go w końcu z łapanki testem PCR, który ch*j wiec co wykrywa. Cała ta srandemia jest śmieszna i nic się w niej nie zazębia. Wciskają ludziom szczepionki ale całe to WHO na dzisiaj nie wie czy szczepionka zapobiega transmisji wirusa hahaha. Lekarzom, którzy chcą otwartej debaty zamyka się mordy. Ja pie**ole . Tylko prawdziwy debil nie widzi tej farsy.

skywalker75

2021-04-07, 09:31
juderaus napisał/a:

Tutaj nie chodzi o lekarzy ( chociaż rządowi eksperci jednak są jakoś powiązani z Astrami Zenona czy fajzerami i innym ch*jostwem) a o media, które napędzają tą farsę. Pamiętam jak czekano na pacjenta zero hahaha. To k***a było dobre. Wykryli go w końcu z łapanki testem PCR, który ch*j wiec co wykrywa. Cała ta srandemia jest śmieszna i nic się w niej nie zazębia. Wciskają ludziom szczepionki ale całe to WHO na dzisiaj nie wie czy szczepionka zapobiega transmisji wirusa hahaha. Lekarzom, którzy chcą otwartej debaty zamyka się mordy. Ja pie**ole . Tylko prawdziwy debil nie widzi tej farsy.Doucz się trochę. PCR jest najskuteczniejszym testem ( testem genetycznym) Szczepionka może, ale nie musi zapobiegać transmisji

Marcin360360

2021-04-07, 09:51
Ja uwazam ze zdanie lekarza jest najważniejsze i jeśli on mi ze jest covid to jest. Lekarz uratuje mi życie bo jest bo tego się uczył można powiedzieć wiekszosc zycia. Tutaj na forum wudze ze jedna zwykle matoły bez szkoly i banda dzieciaków uwazq się za mądrzejszy no to brawo. Może przeprowadźcie się na bialorus czy do Afryki tam żyją ludzie waszego pokroju.

ArQsa

2021-04-07, 10:08
skywalker75 napisał/a:

Doucz się trochę. PCR jest najskuteczniejszym testem ( testem genetycznym) Szczepionka może, ale nie musi zapobiegać transmisjiI właśnie to jest problemem. Zero wiedzy medycznej. Przecież większość takich ludzi nawet nie wie jak taki test RT-PCR działa, dla większości byłaby to magia. Jak dla takich ludzi lekarzem idealnym jest Zięba to co się dziwić. Oni uważają, że mają większą wiedzę niż lekarze siedzący w swoim zawodzie kilkanaście/kilkadziesiąt lat.

Raflik

2021-04-07, 10:16
I ch*j jutro przyjdzie sanepid i zajebie jej taką karę, że do końca życia będzie spłacać ( za okruszki, brud za szafkami, brudne okna, itd )

hfbnmiuytp

2021-04-07, 10:23
ArQsa napisał/a:

I właśnie to jest problemem. Zero wiedzy medycznej. Przecież większość takich ludzi nawet nie wie jak taki test RT-PCR działa, dla większości byłaby to magia. Jak dla takich ludzi lekarzem idealnym jest Zięba to co się dziwić. Oni uważają, że mają większą wiedzę niż lekarze siedzący w swoim zawodzie kilkanaście/kilkadziesiąt lat.Najlepszy test, który raz pokazuje + raz -. :idzwch*j:

Fx12

2021-04-07, 10:55
Łaaaałłłł.... nagraliśmy akcje na 150 srajfonów i czym prędzej wrzućmy na fejsa w oczekiwaniu na łapki czy tam srajki. Ale im pokazaliśmy...
Za 3 dni właściciel knajpy dostanie pismo o nałożonej karze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy dolarów które już mu pobrali z konta a dumni obrońcy restauracji klikną on-line w kolejkę po szczepionkę.
Za tydzień kolejna akcja w kolejnej knajpie.
Ale wszyscy święcie przekonani o swej zbawczej misji dla świata i że ich głos coś znaczy...

juderaus

2021-04-07, 11:06
skywalker75 napisał/a:

Doucz się trochę. PCR jest najskuteczniejszym testem ( testem genetycznym) Szczepionka może, ale nie musi zapobiegać transmisjiNie muszę się niczego douczać. Moja kuzynka miała 4 razy robione testy PCR. Pokazywały na przemian +, - , + , -. aż machnęli ręką i został k***a negatywny. Zajebiście skuteczny test. Ja nie twierdzę, że wirusa nie ma. Jest tak jak miliony innych ale z całą pewnością nie ma żadnej pandemii.

Dymson30

2021-04-07, 11:21
To co na sadolu lubię najbardziej bardzo mocny szokujący materiał dałem dwa piwa