18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bulterier vs kundel + pierdolniety wlasciciel

sciagaszmajtkidlaruskich • 2020-08-21, 11:15
bulterier vs kundel + pie**olniety wlasciciel


Ptasznik87

2020-08-21, 22:27
Na koniec filmiku puścił psa i pewnie znowu będzie powtórka z rozrywki.

NataliaW

2020-08-21, 22:29
Pies pogryzł szczura. Nic w tym dziwnego. Nie wiem o co ból dupy, każdy pies atakuje koty, szczury i kury

St...........on

2020-08-21, 22:57
W Polsce system jest do bani, rząd go nadużywa , becelując jednym i folgując drugim, za ch*ja nie jest sprawiedliwy, zawsze kogoś faworyzuje. Gdyby Polska rządził ktoś z łbem a nie ku*asem na karku, doj***ł by kosmiczne grzywny, ale najpierw trzeba by było uszczelnić i sprostować prawo ,aby pozbyć się szczelin i niedopowiedzeń. W Islandii ,żeby pójść do pierdla trzeba się z deka nagimnastykować, zamiast tego dopie**alają kosmiczne mandaty i grzywny, to najlepszy motywator. Za powyższą akcję w Islandii pies prawdopodobnie poszedł by do uśpienia (nie lubią tutaj agresywnych psów), właściciel dostałby wezwanie do sądu i najprawdopodobniej jakieś pół bańki grzywny za odpowiedzialność jako właściciel, brak licencji na na niebezpieczne rasy ( i mieszanki), pewnie po pół roku odwiedził by go agent windykacyjny w razie niewypłacalności ( znam ten charakter, narobi na ch*j a i tak się stawia, zero skruchy) eksmisja, dom (jeśli w hipotece) pod młotek, samochód tak samo, gość do przytułku.

GranDzisław napisał/a:

Kup sobie kameleona i nazwij go elgiebete



Co masz na myśli pisząc "psiarzy"? Ludzi ,którzy posiadają psa, czy ludzi, którzy przesadnie mają pie**olca na ich punkcie?

damdus94 napisał/a:

Oj wy psełdo znawcy ras psów z podstawówki xD po pierwsze bull nie jest rasą niebezpieczną w Polsce. Po drugie gościu nie powinien go puszczać luzem bo ja jako właściciel jednej takiej świni wiem że nie toleruje innych samców. A po trzecie wypie**alać z takimi szczurami które dobiegają bez smycz do większego psa a potem płacz bo piesek został ugryziony



No i? Pinczer Doberman też nie jest na liście, a widziałem jak skacze do gardła.

Justynka99

2020-08-21, 22:59
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

W Polsce system jest do bani, rząd go nadużywa , becelując jednym i folgując drugim, za ch*ja nie jest sprawiedliwy, zawsze kogoś faworyzuje. Gdyby Polska rządził ktoś z łbem a nie ku*asem na karku, doj***ł by kosmiczne grzywny, ale najpierw trzeba by było uszczelnić i sprostować prawo ,aby pozbyć się szczelin i niedopowiedzeń. W Islandii ,żeby pójść do pierdla trzeba się z deka nagimnastykować, zamiast tego dopie**alają kosmiczne mandaty i grzywny, to najlepszy motywator. Za powyższą akcję w Islandii pies prawdopodobnie poszedł by do uśpienia (nie lubią tutaj agresywnych psów), właściciel dostałby wezwanie do sądu i najprawdopodobniej jakieś pół bańki grzywny za odpowiedzialność jako właściciel, brak licencji na na niebezpieczne rasy ( i mieszanki), pewnie po pół roku odwiedził by go agent windykacyjny w razie niewypłacalności ( znam ten charakter, narobi na ch*j a i tak się stawia, zero skruchy) eksmisja, dom (jeśli w hipotece) pod młotek, samochód tak samo, gość do przytułku.



Jak to się tutaj mawia. Wstawaj, zesrałeś się :D

tarpan

2020-08-22, 01:54
Bulterierek do uśpienia. Natomiast właściciel porządne wpie**ol. Jak nie zrozumie to ponownie aż do skutku.

polakwrocek

2020-08-22, 03:25
To ten właściciel którego pies miski nie ruszy jak mu nie powie ?

czarnyWiesław

2020-08-22, 10:13
Dukenstein napisał/a:

ojej mały piesek szczekał i pewnie uraził uczucia pitbulla. Jeszcze cwe* właściciel z łapami wyskakuje.. mam nadzieję, że w dalszej części zajścia dostaje wpie**ol i ze trze kopy na ryj na nieprzytomce.



Gdyby go uderzył to dalsza część filmiku wyglądała by tak samo jak pierwsza, tylko zamiast kundla Pitbull by pewnie gryzł nagrywającego.

gumstg

2020-08-22, 10:41
hrabiatsw napisał/a:

A ja chce pod filmem komentarz pooligona



Poligon pewnie bana wyrwal bo sie udziela na innym kwejku:P

Gregigregi

2020-08-22, 11:57
Jak wychowasz tak masz. Mam 2 EBT i obydwa i ułożyłem ak trzeba. Bawią się z innymi psami i tolerują koty. Są OK z dziećmi. p*zda nie właściciel. Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt.

Policeman

2020-08-22, 12:05
Gregigregi napisał/a:

Jak wychowasz tak masz. Mam 2 EBT i obydwa i ułożyłem ak trzeba. Bawią się z innymi psami i tolerują koty. Są OK z dziećmi. p*zda nie właściciel. Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt.




O, jesteś przykłądem tego co mówi "ale on zawsze był spokojny, NIE WIEM CO W NIEGO WSTĄPIŁO". ch*j kogo obchodzi czy ułożyłeś czy ładnie się bawi, idziesz na spacer, zakładasz smycz, ew. też kaganiec, ale smycz zawsze. Jeśli nie i akurat zaatakuje mojego psa, to ja zawsze mam przy sobie bagnet i rozjebie ci kundla na kawałki, bo w momencie jak rzuca się na mnie albo mojego psa - to jest moment w którym ja się bronię. Chcesz patrzeć na coś takiego? Nie? To zakładaj zawsze smycz.

Wiewór

2020-08-22, 15:30
Poligon się obraził za bana i teraz jestem ekspertem od zwierząt na kwejku

Moghul

2020-08-22, 18:43
Polskie bydło k***a jak zwykle nie przestrzega prawa do komory z właścicielem kundla.

cerber14

2020-08-23, 11:02
Bulteriery nie należą do ras agresywnych debile. Właściciel za to należy i to jego wina. To jedne z mądrzejszych psów, ale trzeba je ułożyć i nie dać sobie wejść na głowę. Lepsza taka świnia niż drące mordy, niewychowane szczury.

Ca...........on

2020-08-23, 12:42
Lol, nie dość że kraków, to jeszcze ze znaczkiem paraolimpijskim na samochodzie...

No i teraz będzie sławny na całą Polskę. Ciekawe ile wytrzyma, kiedy codziennie będzie widział ludzi, jak się z niego śmieją na ulicy i wytykają go palcami.