18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bulterier vs kundel + pierdolniety wlasciciel

sciagaszmajtkidlaruskich • 2020-08-21, 11:15
bulterier vs kundel + pie**olniety wlasciciel


rosso_94

2020-08-21, 14:35
Ja sadze że zastrzelił bym białego psa oraz wbić nóż w potylice oczywiście właściciela

chorym

2020-08-21, 14:38
Rutik napisał/a:

Mój kumpel angol nazwał psa Syndrom. Zawsze jak kundel włazi na drzewa to on krzyczy za nim... Down syndrom!



to na pewno jest pies?

intermag

2020-08-21, 14:42
Jeśli ktoś coś, to tu sa blachy tego cepa


Kostor

2020-08-21, 14:51
intermag napisał/a:

Jeśli ktoś coś, to tu sa blachy tego cepa



Krakow... mozna sie bylo spodziewac

suchysongoful

2020-08-21, 15:07
I brawo dla tego pana
Tak powinno się tępić tych społeczników małolatów youtuberów amatorów

juderaus

2020-08-21, 17:11
Że też nikt nie przechwycił aparatu nagrywającego. Może była dobra solówka. :/

k***a:/ Może dobra solówka była a kamera w p*zdziec suka bladź ni ch*ja nastajaszczy.

czakalakax

2020-08-21, 17:18
Mam nadzieję, że już zgłosili dla "UWAGI" lub podobnego programu to idiota beknie bo policja pewnie nic z tym nie zrobi sama.

gu...........er

2020-08-21, 18:15
Justynka99 napisał/a:

Z rzeczy, które się zawsze ma przy sobie to jeszcze strzał z działa przeciwlotniczego powinien pomóc.



Rycerze Maryi zawsze mają przy sobie oręż ....

gumstg

2020-08-21, 18:21
sadefro napisał/a:

i dobrze k***a powinien rozszarpać to małe gówno



Dzieciaku poczytaj sobie przepisy zjebie genetyczny. Popierwsze powinien dostac mandat za brak kaganca 2 sprawa napasc na czlowieka. Ale taki zjeb ma gowno w glowie jeszcze

Belweder

2020-08-21, 18:27
Typ jeździ do tego audi, wszystko wiadomo. Wielki pan i władca z "agresywną" rasą psa i audi od niemca 15 letnim. Jeszcze długie włoski i te okularki. Dodatkowo jeszcze sobie z własnymi emocjami nie radzi. Zj***ni właściciele kupują zj***ne rasy psów i auta. Co innego jak ktoś kupi nówkę z salonu audi, bo chce wygodę. A co innego jak ktoś kupi 15 letniego złoma i myśli, że jest panem - a takich polaczków śmieci najwięcej i bujają się jak wójt na wsi. Znaleźć tego k***iszcza i wytłumaczyć mu, gdzie pies ma mieć kaganiec i gdzie ten zjeb ma trzymać ręce.

damdus94

2020-08-21, 18:46
Oj wy psełdo znawcy ras psów z podstawówki xD po pierwsze bull nie jest rasą niebezpieczną w Polsce. Po drugie gościu nie powinien go puszczać luzem bo ja jako właściciel jednej takiej świni wiem że nie toleruje innych samców. A po trzecie wypie**alać z takimi szczurami które dobiegają bez smycz do większego psa a potem płacz bo piesek został ugryziony

gumstg

2020-08-21, 19:16
damdus94 napisał/a:

Oj wy psełdo znawcy ras psów z podstawówki xD po pierwsze bull nie jest rasą niebezpieczną w Polsce. Po drugie gościu nie powinien go puszczać luzem bo ja jako właściciel jednej takiej świni wiem że nie toleruje innych samców. A po trzecie wypie**alać z takimi szczurami które dobiegają bez smycz do większego psa a potem płacz bo piesek został ugryziony



To powiedz mi jedno "znafco" czemu wlasciciel bulteriera nie mial kaganca. Tez bys tak pie**olil jak by pogryzl jakiegos czlowieka ?

Justynka99

2020-08-21, 20:13
Belweder napisał/a:

Typ jeździ do tego audi, wszystko wiadomo. Wielki pan i władca z "agresywną" rasą psa i audi od niemca 15 letnim. Jeszcze długie włoski i te okularki. Dodatkowo jeszcze sobie z własnymi emocjami nie radzi. Zj***ni właściciele kupują zj***ne rasy psów i auta. Co innego jak ktoś kupi nówkę z salonu audi, bo chce wygodę. A co innego jak ktoś kupi 15 letniego złoma i myśli, że jest panem - a takich polaczków śmieci najwięcej i bujają się jak wójt na wsi. Znaleźć tego k***iszcza i wytłumaczyć mu, gdzie pies ma mieć kaganiec i gdzie ten zjeb ma trzymać ręce.



Mimo wszystko 15 Audi jest wciąż wygodniejsze, niż Skoda prosto z salonu. Jak ktoś stawia głównie na komfort, to decyzja jasna.

hr...........sw

2020-08-21, 21:31
A ja chce pod filmem komentarz pooligona

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-21, 21:49
hrabiatsw napisał/a:

A ja chce pod filmem komentarz pooligona



Poligon pojechał do Chin nawpie**alać się psiny i zszedł biedak na 'choroby współistniejące'... :mrgreen: