18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~żułw

2015-07-07, 21:47
dałem piwo, nie sp***ol tego

weryfikator4

2015-07-07, 21:50
Nie oglądałem bo taki już ze mnie leniwy pastuch. Ale z gęby ci dobrze patrzy, może i nie skończysz na zmywaku...masz piwo i rób to co robisz i bądź szczęśliwy jasnowłosy młodzieńcze.

TheKetjow12345

2015-07-07, 21:54
Jak potrzebujesz hajsu na te sprzęty VR to ogarnij jakaś zrzutkę na kickstarterze czy czymś podobnym

dwroland

2015-07-07, 21:54
Zmień serwis na kwejka...

Devilyn

2015-07-07, 21:59
dwroland napisał/a:

Zmień serwis na kwejka...





A ode mnie piwo dla autora! z tym kickstarterem to dobry pomysł.

KudlatyInaczej

2015-07-07, 22:06
Zajebista zajawka, oby YT przyniosło Ci w chooj kasy i żebys nie musiał pracowac w jakimś MCdonaldzie, POZDRO !!!!

paciek82

2015-07-07, 22:06
Trąci wazelinom ale myślę zaryzykuję , już od kilku lat nie gram ale obejrzałem i to co ja uważam :
-brak info o kosztach ( chociaż szacunkowych ) ile finalnie miało by to kosztować
-jak już wcześniej ktoś pisał trochę to chodzenie dopracować ( technicznie proste do ogarnięcia nawet mam na to pomysł i nie drogo by się dało to zrobić , elektronicznie się nie znam )
A tak po za tym to nie moja bajka .
Ale lubię ludzi z pasją i za to masz piwo i nawet się wysiliłem żeby to napisać a raczej nic nie komentuje .
Powodzenia Rudobrody Ci życzę .

JackQuack

2015-07-07, 22:09
Bardzo dziękuję za miłe słowa!

W kwestii sprzętów - zestaw który mam kosztuje nieco ponad 1000zł - oculus kosztuje 800, wiimotey z 100-150, mata z 50zł (choć już jej nie używam, to wciąż może się gdzieś przydać). Soft też tani nie był (VorpX kosztuje 300zł).

Sam chcę niedługo zaoferować tańszą alternatywę, której głównym atutem będzie skalowalny soft - który pozwoli grać zarówno ludziom ze sprzętem za 2000zł jak i zapaleńcom DIY z zestawem za 300zł :) .

A co do bongmana to hmm... jak mi zaschnie w gardle podczas nagrywania, to od razu myślę że to przez niego. Ot, suchar :P .

paciek82 napisał/a:

Trąci wazelinom ale myślę zaryzykuję , już od kilku lat nie gram ale obejrzałem i to co ja uważam :
-brak info o kosztach ( chociaż szacunkowych ) ile finalnie miało by to kosztować
-jak już wcześniej ktoś pisał trochę to chodzenie dopracować ( technicznie proste do ogarnięcia nawet mam na to pomysł i nie drogo by się dało to zrobić , elektronicznie się nie znam )
A tak po za tym to nie moja bajka .
Ale lubię ludzi z pasją i za to masz piwo i nawet się wysiliłem żeby to napisać a raczej nic nie komentuje .
Powodzenia Rudobrody Ci życzę .



-Na razie jest to wstępna faza, bezkosztowa, badam zainteresowanie rynku. Na pewno chcę to zamknąć w 500zł-700zł za full wypas zestaw z założeniem, że masz własny full-wypas telefon z rozdziałką minimum full-hd.

-Co do chodzenia, to jeżeli masz jakiś pomysł jak to usprawnić - śmiało, pisz na PW :)

Dzięki za słowa otuchy!

kusiu175

2015-07-07, 22:11
"Pistolecikowy pistolecik" z filmu CS GO. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie wyrażenia są rażące. Poza tym wykonanie super. Opcja ekranu taka jak w gta v jest trochę nie ciekawa. Lepsza jest ta co w cs go. Życzę powodzenia w realizacji, bo pomysł jest naprawdę bardzo interesujący. W komentarzach wyczytałem sugestie dotyczące bieżni. Coś takiego by było super, ale nie wiem czy jest wykonalne żeby działało realistycznie.

JackQuack

2015-07-07, 22:15
kusiu175 napisał/a:

"Pistolecikowy pistolecik" z filmu CS GO. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie wyrażenia są rażące. Poza tym wykonanie super. Opcja ekranu taka jak w gta v jest trochę nie ciekawa. Lepsza jest ta co w cs go. Życzę powodzenia w realizacji, bo pomysł jest naprawdę bardzo interesujący. W komentarzach wyczytałem sugestie dotyczące bieżni. Coś takiego by było super, ale nie wiem czy jest wykonalne żeby działało realistycznie.



Przepraszam za słabą jakość prezencji - widzisz, mój główny problem obecnie jest taki, że pie**ole się z setupem 4-5 godzin, tylko po to by móc zacząć nagrywać (jeszcze z 3 godziny na samo ustawienie skryptu). Potem jak mam nagrać cos to trochę wk***iony jestem, stąd czasami takie kwiatki. PRacuje nad tym, aby setup ustawiać w jeden dzień, a nagrywać wesoły w drugi.

Bieżnia jest wykonalna i będzie działała mega realistycznie, wkrótce zobaczysz :)