18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No...........uk

2015-07-07, 20:34
Z automatu chciałem przypie**olić dislike za reklamowy syf z yt... ale obejrzałem, wydajesz się być spoko. Łap piwko ode mnie i lajka jeśli ma Ci to jakkolwiek pomóc :) Powodzenia

JackQuack

2015-07-07, 20:42
NoFuk napisał/a:

Z automatu chciałem przypie**olić dislike za reklamowy syf z yt... ale obejrzałem, wydajesz się być spoko. Łap piwko ode mnie i lajka jeśli ma Ci to jakkolwiek pomóc :) Powodzenia



Wielkie dzięki! :) Zobaczymy jak społeczność Sadola zareaguje. Zależy mi na konstruktywnej krytyce.

kwasix

2015-07-07, 20:46
Trzeba mieć jaja żeby pokazać twarz na sadisticu i się do niej przyznać..

JackQuack

2015-07-07, 20:47
kwasix napisał/a:

Trzeba mieć jaja żeby pokazać twarz na sadisticu i się do niej przyznać..



I jeszcze do tego być rudym (na brodzie, no ale jednak).

No cóż, najwyraźniej jaja mam spore :P

Ronoaro

2015-07-07, 20:48
Miałem zhejterzyć na maksa by pławić się w wirtualnych piwerkach, ale jak to zrobić skoro gość robi coś konkretnego i w miarę ciekawego... Jak żyć Adminie?

PS. Po obejrzeniu jednego z jego filmików, przyznaje, że gościu ma zadatki na księcia dziwnej części youtuba.

JackQuack

2015-07-07, 20:52
Ronoaro napisał/a:

Miałem zhejterzyć na maksa by pławić się w wirtualnych piwerkach, ale jak to zrobić skoro gość robi coś konkretnego i w miarę ciekawego... Jak żyć Adminie?



Admin tydzień temu podobny post skasował, więc chyba shejcił :( . Z tym, że nie chodzi mi o promocję, a o szerzenie idei i poznawania opinii zwrotnej. A Sadistic jest siedliskiem najzimniej, a zarazem najlepiej patrzących ludzi w sieci :)

kwasix

2015-07-07, 20:52
@Jack
Napisz ile taki sprzęcik kosztuje może materiał informacyjny co warto kupić cena/jakość..

androgenius

2015-07-07, 20:54
ch*j, trzeba być ostatnią sp***oliną by się nie przyznać do błędnej oceny...obejrzę i zobaczymy, bo dostałeś ode mnie za "gejmery" z zasady ostatnio...mam nadzieję, że niezasłużenie...


Obejrzałem co nieco i wydaje się, że to kawał dobrej roboty. Z gierek co prawda wyrosłem niemal całkiem, ale w środowisku VR bym polatał :ok:

Więc pozostaje schylić łeb i się przyznać do błędnego hejtu, chociaż to w dużej mierze zasługa pedałów, którzy zalewają tu portal j***nymi CS-ami czy GTA i innym szlamem.

Ptoon

2015-07-07, 20:59
Wydaje mi się, że to całe dreptanie w miejscu to taka zajawka na 10 min. Włączyłbym tą matę lub założyłbym te piloty na nogi tylko żeby zobaczyć jak to działa, ale pewnie i tak zostałbym przy klawiaturze i myszce. Chodzenie ma to do siebie, że każdy krok to kontrolowana utrata równowagi i bez przechylania się do przodu nie jesteś wstanie oddać tego uczucia. O wiele sensowniejszym rozwiązaniem są platformy do chodzenia ( takie jak np. https://www.youtube.com/watch?v=673LJCsRQi4 ). W domowych warunkach mógłbyś wykorzystać jakąś bieżnie, chociażby nawet z tymi pilotami, a już w ogóle zajebiście by było gdybyś samą bieżnie podłączył do gry.

JackQuack

2015-07-07, 21:01
Ptoon napisał/a:

Wydaje mi się, że to całe dreptanie w miejscu to taka zajawka na 10 min. Włączyłbym tą matę lub założyłbym te piloty ...



Taką bieżnię zamierzam zbudować do końca wakacji w formie budżetowego DIY dla każdego + kontaktuje się z firmami zewnętrznymi w celu dostania takiej bieżni do testów :) .

Faktycznie, jest to brakujące ogniwo do komfortowej rozgrywki - ale cały czas myślę nad czymś mniejszym a równie sprawnym :)

Destroyer

2015-07-07, 21:10
Dam piwko bo mnie zaciekawiłeś całokształtem. Przynajmniej coś robisz a nie to co większość sadoli, marszy freda na hardzie ;P

WhitePride666

2015-07-07, 21:39
Sub + Piwko, swoich trzeba wspierać chłopaki ;)

T3nk3n

2015-07-07, 21:43
@JackQuack
Co sądzisz o dowc**ach Bongmana?

ti...........ax

2015-07-07, 21:45
Fajno fajno ale zgól bródkę bo trochę jak wardenga wyglądasz, a to nie jest komplement.