18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budowa

~_Yarko_ • 2020-12-05, 14:29
Znowu niedoszacowali obciążenie.


Halman

2020-12-05, 14:30
lubie takie akcje gdy ciężki sprzęt wymyka sie spod kontroli i niewiadomo wtedy gdzie sp***alać... :ok:

hellbwoi

2020-12-05, 14:49
przyjechał na przegląd podwozia.

Kriski

2020-12-05, 14:49
Zero rusztowań, zero betoniarek, żadnego dźwigu typu żuraw bo ten to raczej do zdjęcia czegoś ciężkiego na cito.
Ciekawe co się buduje nożycami do rozbiórek.

Warystor

2020-12-05, 14:50
Dlaczego nikt nie łapał za przedni zderzak?

Radbug

2020-12-05, 15:00
Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś sp***oli.

Prof._Kot_Budd

2020-12-05, 15:19
Radbug napisał/a:

Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś sp***oli.



Śląscy złomiarze.

mesjans

2020-12-05, 15:45
Radbug napisał/a:

Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś sp***oli.



To akurat nie jest największy dźwig samojezdny poruszający się nie na szynach ale największe takie pojazdy są modułowe składane na miejscu budowy, więc usuwanie takowego zachodzi po kawałku/module.

McQurwa

2020-12-05, 17:41
I tacy inżynierowie pracują np. dla Airbusa czy boeinga

contracts

2020-12-05, 18:10
Wygląda jakby chciał powiedzieć "JEZU UFAM TOBIE"

Juzwa

2020-12-05, 18:45
Ta ciężarówka wygląda jak ten zwierzak





Rutik

2020-12-05, 20:54
To jest mobilny żuraw wieżowy. Wybierany przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. W tym przypadku możliwość podnoszenia elementu znajdującego się za budynkiem musiała być ograniczona, dlatego wybrano ten typ żurawia. Przyczyną wypadku mógł być najzwyczajniej w swiecie nieutwardzony grunt pod podporami. Zabezpieczenia przeciążenia nie pozwoliłyby na operację podnoszenia w tak zaawansowanym technologicznie żurawiu, dlatego wątpię, że to mogło być przyczyną tego co właśnie obejrzeliśmy.

razak

2020-12-05, 21:15
Rutik napisał/a:

To jest mobilny żuraw wieżowy. Wybierany przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. W tym przypadku możliwość podnoszenia elementu znajdującego się za budynkiem musiała być ograniczona, dlatego wybrano ten typ żurawia. Przyczyną wypadku mógł być najzwyczajniej w swiecie nieutwardzony grunt pod podporami. Zabezpieczenia przeciążenia nie pozwoliłyby na operację podnoszenia w tak zaawansowanym technologicznie żurawiu, dlatego wątpię, że to mogło być przyczyną tego co właśnie obejrzeliśmy.



co Ty pie**olisz człowieku. Widzisz na tym filmiku by tylnie łapy sie zapadły ?? Nie bo sie nie zapadły. Widać natomiast, że się ŁAMIĄ czyli było wystarczająco twardo. Złe ustawienie dźwigu + BARDZO możliwe przeładowanie haka + ch*jowy operator. Twoje filozofie wciskaj sobie dzieciakom na yt ;)

Tak jestem ekspertem.

Rutik

2020-12-05, 21:31
razak napisał/a:

Widać natomiast, że się ŁAMIĄ czyli było wystarczająco twardo. Złe ustawienie dźwigu + BARDZO możliwe przeładowanie haka + ch*jowy operator



Ty ekspert, jakie złe ustawienie dźwigu? O czym ty piszesz? Jakie przeładowanie haka i h*jowy operator? W dźwigu za grube bańki nie przeładujesz haka a wątpię zeby firma dała taki sprzęt pod opiekę jakiemuś kolesiowi bez odpowiednich umiejetnosci. Napisałem że przyczyną mógł być a nie że jest nieutwardzony grunt, ale twoje wypociny to już jest poezja.

htr83

2020-12-05, 22:05
ja pie**ole czy tam po prawej stoi jakiś koleś?