18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brzydko

adekk • 2011-01-30, 02:18
mówią w tym kościele :amused:

solteck

2011-01-31, 09:06
Przemyśl rządzi

Tw...........ir

2011-01-31, 14:04
co za prymityw... sp***alaj do piaskownicy....

tez jestem za zmianami w kosciele ale wara od rytualow koscielnych.... troche szacunku smieciu

zubsson

2011-02-01, 00:41
Co prawda tez sram na cale to GÓWNO zwane Kościołem Katolickim czy jakimkolwiek innym ale Typek według mnie przesadził w ch*j. Jeśli ma inne poglądy i/lub problemy ze soba niech zachowa je dla siebie. po Kiego ch*ja musi ogłaszać to wszem i wobec i to jeszcze w taki sposób ;/ Chetnie mu wypie**olę jak go spotkam bo obaj jesteśmy z Przemyśla a to nie duże miasto i latwo bedzie go znalesc a sadze ze ludzi ktorzy maja podobna opinie i chec pokazania mu co o nim mysli znajdzie sie wiecej! :evil:

wojtyssss

2011-02-01, 09:41
jak dla mnie sadystyczne :d i pomijam jakie kolwiek przekonania religijne itp :D

Te...........ja

2011-02-01, 19:36
Może bym was rozumiała jakby Kościół był organizacją przymusową, ale nie jest :P Z usług księży też nie musicie korzystać ani wasze dzieci :D W ogóle możecie to z życia wykreślić, jak organizację chroniącą foki. Nie wiem skąd tyle emocji :) Koleś z filmiku chyba niedorozwinięty trochę.

Raizzel

2011-02-02, 15:43
szwagier0s napisał/a:

Co za kretyn. Ave satan i te sprawy, k***a niech jego j***ne pedalskie długie włosy wkręcą się w koło jakiegoś przejeżdżającego tira. Popieram jechanie tych pedofili w każdym calu, ale nie na poziomie gimnazjum, ogarnijcie się, k***a!


ten koleś to akurat nie metal, tylko dres, znany z filmu jak "gościł" księdza w domu. Więc wypraszam sobie k***a obelgi w naszą stronę bo to tylko psuje nam reputacje, przez takich debili jesteśmy właśnie tak postrzegani. A co do pedofili, też ich nie lubie

Manian

2011-02-04, 20:52
a ja chce więcej tego gościa k***y ! :D

D_S

2011-02-09, 11:25
I pomyśleć że ten kretyn, jak i tamten poprzedni od kolędy są z miasta w którym mieszkam...