18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brzydko

adekk • 2011-01-30, 02:18
mówią w tym kościele :amused:

PiotrKrot

2011-01-30, 15:26
Szkoda że jak był mały to nikt mu z łopaty nie wyj***ł.

st...........ry

2011-01-30, 15:52
a mnie najbardziej rozj***la wypowiedz Dee_Loc w koncowce swojej pierwszej wypowiedzi napisal ciekawy jak wy byscie sie zachowali jak by wam ktos zakazal r*chac lub masturbowac sie na 15 lat no sory kolego ale jak juz bym mial zlamac taki zakaz to nie dla jakiej dzieciecej dupki tylko zamowil bym se k***e ponad k***ami bo jako ksiedza bylo by mnie stac i wyj***lbym ja w kazda strone swiata tak jak by mi sie podobalo a na koniec udzielil jej blogoslawienstwa, wiec niepie**ol ze jedbanie dziecic jest ok chyba ze tez jestes takim pie**olonym pedofilem ale licze na to ze szybko to wyjdzie na jaw i ktos cie o ch*ja skroci

A filmik jet jaki jest sam niepopieram kosciola ksiezy i tego j***nego ustroju bo to wszsytko jest sp***olone ale wiara jest i bedzie zajebista i nie nic do zadnej bo kazdy ma swoja i zawsze bedzie mial

Pan_Szwagier

2011-01-30, 15:55
@deeloc

Wracaj pod sutannę, nie pie**ol. Urażony się poczułeś? Co Ty k***a, obrońca uciśnionych? Kto tym sk***ielom każe iść na księdza? To że mu tam odpie**ala, bo nie może r*chać to już wytłumaczenie tego co zrobi? Zobacz na jaką skalę jest afera pedofilska w kościele, a teraz wyobraź sobie ile % przypadków dopiero wyszło. Typ na filmiku jest żałosny- i tyle!

@Lashlo

Wsłuchaj się, moim zdaniem zupełnie inny głos, poza tym na tą stronkę filmy podsyłają różni ludzie, pojechałem stereotypem, bo to jest dla mnie naprawdę żałosne- na poziomie podstawówki.

prisoneq

2011-01-30, 17:30
Jak można być takim matołem, widzi się pedofila i nie leje po mordzie, gdybym ja kogoś miał za pedofila to bym co najmniej zadzwonił na policję a nie wyzywał pedofila od ,,pedofila". Chyba, że to nie był pedofil, a wyzwisko to efekt połączenia inwencji twórczej z wyszukanym poczuciem humoru autora...

albercik

2011-01-30, 18:17
Ciągnie Pani ch*ja?
-Matko Boska! Matko Boska!

dobre :)

Pan Fasola

2011-01-30, 18:34
Dziękuję bardzo za obraz prawdziwego ateisty. Powiedzcie, że on nie jest fanatykiem religijnym.

cypis1

2011-01-30, 18:51
Filmik jest pro :evil:
browarek leci :mrgreen:

Matuch90

2011-01-30, 19:07
Niech nagrywa więcej. I tak jest kretynem, przynajmniej się pośmieje.
To świetna sprawa mieć swoich błaznów, którzy nie mają wstydu :)

Candem

2011-01-30, 19:59
Dee_Loc napisał/a:

@szwagier0s, aha, czyli Twoim zdaniem lepiej jest bluźnić na nich na forach internetowych? Poziom pojazdu na forum na pewno nie jest na poziomie gimnazjum. Siedzisz w tym swoim k***idołku przed komputerem, założe się że w kościele nie było Cię dobrych kilka lat, z tego powodu gówno o tym wiesz co sie dzieje bo tylko zobaczyłeś w TV, usłyszałeś w radiu, przeczytałeś w necie lub w gazecie i teraz każdy ksiądz to pedofil. Ne mowię że takie coś nigdy nie miało miejsca, ale czemu teraz jest nagonka na wszytkich? Ciekaw jestem jak Wy byście się zachowywali gdyby zabroniono wam seksu lub masturbacji np. na 15lat.



Tepy katolu..
Nikt im nie zabrania, oni sami to robia..
Oni sie podpisuja pod tym.. Oni wiedzia na co sie pisza..
Co do chodzenia do kosciola to nic sie prawie nie zmienia..
A nagonka jest juz od dluzszego czasu, to nie wyszlo wczoraj. :lodowka:

Alixo

2011-01-30, 20:54
To ten sam gościu od kolędy, jego profil na yt to RSHMiau, ma też film jak kolędnicy śpiewają, on otwiera drzwi i jape zaczyna wydzierać, aha i do gościa co pisał w pierwszym poście, on nie ma długich włosów :P

MatsRN

2011-01-30, 22:29
Zabłysnąłeś bezmózgu. Drzesz swą parszywą morde, jakby cie stado bizonów ładowało. Podejrzewam, ze zatrzymałeś się w rozwoju w podstawówce, takich ludzi jak ty powinno sie leczyc

ogorrox

2011-01-30, 22:35
Widzę mistrz cenzury w tym filmie macał swoje palce.... "Z k***Y****" :)

MortiCRX

2011-01-31, 00:31
taaaaa ale kozak, krzyknąć i sp***olić, to faktycznie przekozactwo. Gość jest pajacem, a wy się w tym doszukujecie jakiś wątków religijnych itd. dajcie spokój. A co do "konfliktu" "katoli" z ateistami na forum, to jakoś nie zauważyłem żeby ci pierwsi darli co chwilę ryja i rzucali jakieś filmiki, obrazki czy komiksy narzucające swoje poglądy, natomiast druga strona co chwilę napie**ala na coraz niższym poziomie, jakieś kompleksy?

Escalade

2011-01-31, 01:56
A ja mam wrażenie, że koleś z filmiku tak naprawdę nie ma nic szczególnego do kleru, tylko strasznie jest podjarany tym, że krzyknie "pie**olę" w kościele, czy zapyta jakąś babcię w parku czy ciągnie ch*ja.
No wybaczcie, ale coś takiego to dla mnie nie jest nawet dziecinne, bo nawet dzieci nie są tak tępe. Sam nie przepadam, za Kościołem (tak k***a dobrze widzicie z dużej litery, bo to organizacja), ale bez przesady. Trzeba być naprawdę upośledzonym, żeby łazić po mieście i zachowywać się jak ten pajac.

Wyimaginowany Esteta

2011-01-31, 02:34
Najciekawsze jest to, że większość internetowych gimbo-ateistów lubi deprecjonować chrześcijan i psioczyć na ich fanatyczne zachowanie, jednocześnie samemu zachowując się jak ten palant na tym filmiku.