18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska armia

Konrado909 • 2014-03-10, 17:27
Czyli 8 murzynów, 4 azjatów i biały dowódca.
:idzwch*j:

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 22:19
ellsworth napisał/a:


Tak, tylko że Chińczycy mieli rozwinięta wysoko cywilizację już wtedy gdy w Europie jeszcze siedzieli po jaskiniach. Do XV wieku wyprzedzali Europę pod każdym względem i gdyby nie zamknęli się na świat popadając w niemal całkowitą izolację na kilka wieków to już dawno wszyscy byśmy gadali po Chińsku, ale to nie ucieknie. XXI wiek należeć będzie do Chińczyków.



Jest takie przysłowie : "dziadek jak był młody to motyle pośladami łapał" innymi słowy co było a nie jest nie pisze się w rejestr .

BorgBorg

2014-03-10, 22:20
A ten biały to Polak.

golip

2014-03-11, 00:35
KlinikaAborcyjna, napisz sobie w podpisie, że jesteś debilem to będziesz mógł pisać do woli swoje marne wypociny i nikt nie będzie nawet tego czytał. No baran w ch*j, bo ma napisane, że robi błędy to mu uwagi nie można zwrócić, myślenie idioty z zaświadczeniem o dyslekcji.

Smaro

2014-03-11, 03:27
Trzech z nich to najprawdopodowniej gorkowie....a od nich wara bo to prawdziwi wojownicy.

KlinikaAborcyjna

2014-03-11, 09:01
golip napisał/a:

KlinikaAborcyjna, napisz sobie w podpisie, że jesteś debilem to będziesz mógł pisać do woli swoje marne wypociny i nikt nie będzie nawet tego czytał. No baran w ch*j, bo ma napisane, że robi błędy to mu uwagi nie można zwrócić, myślenie idioty z zaświadczeniem o dyslekcji.



Widzisz debilu spacje stawiam po to właśnie aby tacy debile jak ty to mi wytykali .

golip napisał/a:

Przynajmniej nie siedzą na zasiłku ~ Albert Ajsztajn


Przyj***łeś się do mnie debilu a sam co k***a robisz spację przed tyldą j***ny hipokryto

golip

2014-03-11, 09:27
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Widzisz debilu spacje stawiam po to właśnie aby tacy debile jak ty to mi wytykali .


Taki fetysz? Skoro już w ten sposób trollujesz to na ch*j się wk***iasz jak ktoś ci to wytknie.
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Przyj***łeś się do mnie debilu a sam co k***a robisz spację przed tyldą j***ny hipokryto


Mój komentarz miał znaleźć się równo pod komentarzem
PenguinHumor napisał/a:

silniejsze jest stado baranów pod wodzą lwa, niż stado lwów pod wodzą barana ~ Napoléon Bonaparte:)


i miał podobnie wyglądać. Tak dla żartu.
Dobra ch*j w to, nie chce mi się już ciągnąć wątku. Ustaliliśmy, że specjalnie robisz z siebie idiotę aby później móc się wirtualnie pokłócić, udało się, wyładowałeś emocje a teraz już koniec. Ja już nie odpiszę. Pozdrawiam.

Catacombe

2014-03-11, 12:43
Kozioł. napisał/a:



Byli mocastwem dawno temu teraz robią nam gacie marnej jakości i podróbki perfum. Uspokoją ich 3 atomówki na najważniejsze miasta wtedy będą się pytali kiedy mają skapitulować.



Nie powiesz mi że Chiny już nie są mocarstwem. Pomijając podróbki robione na lewo w jakiś fabrykach na przedmieściach, żółtki produkują pół świata. Popatrz sobie na klawiaturę na której piszesz i na monitor, gdzie był produkowany. Wszystko w zasięgu mojego wzroku jest Made in China i nie wygląda na podróbe.

USA jebnie im atomówke, Chiny wstrzymają gotówke i sprzęt dla Stanów i zobaczymy kto szybciej skapituluje

boberm

2014-03-11, 15:41
Hohoho, a zapomnieliście jak podczas ostatniej wojny zamiast murzynów byli Polacy?