18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska armia

Konrado909 • 2014-03-10, 17:27
Czyli 8 murzynów, 4 azjatów i biały dowódca.
:idzwch*j:

arkadoss

2014-03-10, 20:54
niby schemat zachowany...

rosomakdżordż

2014-03-10, 21:04
Nie widzę w tym nic złego, dowódca ma odpowiedni kolor skóry.

Kozioł.

2014-03-10, 21:07
Biały dowodzi a reszta kolorowego tałatajstwa walczy. A tak na serio krążą plotki że Brytyjska armia odmówiła ćwiczeń na terenie Norwegii bo było zbyt zimno biedaczkom. Jak na Rosji jebnie zima pewnie powiedzą ruskim sory chłopaki nie walczymy bo nam zimno w c*pki.

pakozi

2014-03-10, 21:08
Dopóki biały dowodzi chołotą to jest ok.

BrainSeeker

2014-03-10, 21:16
w sumie do żółtków nic nie mam, przywieźliśmy im na kontynent technikę to jeszcze ją ulepszyli po swojemu i nie powiem nawet im to wyszło, dużo praktycznych rzeczy dobre auta etc.


przywieźliśmy technikę czarnym... to już zostawię do waszych przemyśleń...

Chołek

2014-03-10, 21:23
Africa Corps :amused:
:idzwch*j:

Catacombe

2014-03-10, 21:29
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Raz to już dziś pisałem to napiszę jeszcze raz :

Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc twój wywód o wyższości rasy żółtej nad białą nie można poprzeć żadnym konkretnym argumentem .
Wynalezienie srajtaśmy i prochu to za mało żeby krzyczeć że żółtki są mądrzejsi od białych



Raz ci odpisywałem, wiec odpisze ci jeszcze raz :

Wyjeżdżasz mi tu z antycznym złomem? Ok.
Kto wynalazł papier? Chyba nie powiesz mi że biali
Nie powiem już o tym że Chińczycy bawili się brązem, ceramiką czy jedwabiem lata przed białymi. Obecnie kto przoduje w nowych technologiach? Europa? Nie. USA? Zostaje w tyle.
No ale rozj***łeś mnie z tym Księżycem. Na Księżycu wylądowali dumni Amerykanie. Amerykanie z USA. Z USA który jest zlepkiem narodów, kultur i ras. No ale nie, hurr durr white power.

blachahaha

2014-03-10, 21:37
@Catacombe
Ale to biali podbili świat ;)

maqmba5000

2014-03-10, 21:53
Przynajmniej dowódca na swoim miejscu

pabelt

2014-03-10, 22:03
Biały dowódca. To jest tu najważniejsze ;)

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 22:11
golip napisał/a:

KlinikaAborcyjna, kto robi spacje przed znakami interpunkcyjnymi? Mądry człowiek? Nie k***a, podpowiem ci - debil!



widzisz debilu spacje stawiam po to właśnie aby tacy debile jak ty to mi wytykali , a teraz szmaciarzu zobacz mój podpis ćwoku

Cytat:

Gwarą jadę i stawiam spację przed znakami interpunkcyjnymi



ale nie ma jak to się przypie**olić do byle czego jak nie ma się do czego :idzwch*j:
golip napisał/a:

Przynajmniej nie siedzą na zasiłku ~ Albert Ajsztajn



przyj***łeś się do mnie debilu a sam co k***a robisz spację przed tyldą j***ny hipokryto

Catacombe napisał/a:



Raz ci odpisywałem, wiec odpisze ci jeszcze raz :

Amerykanie z USA. Z USA który jest zlepkiem narodów, kultur i ras



o tak oczywiście stany zawdzięczają wszystko kolorowym , a ch*ja prawda bo kolorowi byli tylko tanią siłą roboczą a nie naukowcami , no ale lewaki k***a mają swoje podręczniki historii

ellsworth

2014-03-10, 22:12
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Raz to już dziś pisałem to napiszę jeszcze raz :

Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc twój wywód o wyższości rasy żółtej nad białą nie można poprzeć żadnym konkretnym argumentem .
Wynalezienie srajtaśmy i prochu to za mało żeby krzyczeć że żółtki są mądrzejsi od białych


Tak, tylko że Chińczycy mieli rozwinięta wysoko cywilizację już wtedy gdy w Europie jeszcze siedzieli po jaskiniach. Do XV wieku wyprzedzali Europę pod każdym względem i gdyby nie zamknęli się na świat popadając w niemal całkowitą izolację na kilka wieków to już dawno wszyscy byśmy gadali po Chińsku, ale to nie ucieknie. XXI wiek należeć będzie do Chińczyków.

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 22:15
golip napisał/a:

Przynajmniej nie siedzą na zasiłku ~ Albert Ajsztajn



przyj***łeś się do mnie debilu a sam co k***a robisz spację przed tyldą j***ny hipokryto

Kozioł.

2014-03-10, 22:17
Catacombe napisał/a:



Raz ci odpisywałem, wiec odpisze ci jeszcze raz :

Wyjeżdżasz mi tu z antycznym złomem? Ok.
Kto wynalazł papier? Chyba nie powiesz mi że biali
Nie powiem już o tym że Chińczycy bawili się brązem, ceramiką czy jedwabiem lata przed białymi. Obecnie kto przoduje w nowych technologiach? Europa? Nie. USA? Zostaje w tyle.
No ale rozj***łeś mnie z tym Księżycem. Na Księżycu wylądowali dumni Amerykanie. Amerykanie z USA. Z USA który jest zlepkiem narodów, kultur i ras. No ale nie, hurr durr white power.



Byli mocastwem dawno temu teraz robią nam gacie marnej jakości i podróbki perfum. Uspokoją ich 3 atomówki na najważniejsze miasta wtedy będą się pytali kiedy mają skapitulować.