18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny napad we Włoszech

Jesse.Pinkman • 2021-11-19, 18:12
Mocno go poturbowało j***ne czarne gówno.

Touch_Of_Madness

2021-11-20, 18:23
Adam_WKLADAM napisał/a:

WINCEJ tego gówna z 3ciego świata do europy ściągać... wincej


Ale po ch*j ściągać ? Wystarczy , że przez szczepionkowych debili ludzie stracą pracę i takie obrazki będą na porządku dziennym.

bojleros

2021-11-20, 19:13
JanJankowski napisał/a:

I taką qrwę powinno się zabić. Żadne więzienia i resocjalizacje!!! Do piachu ze ścierwem



Dokładnie. Rwać mu flaki żywcem tak żeby inne smoluchy wiedziały!

Jebaka80

2021-11-23, 19:38
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nora z dziurą na fekalia, czerstwy chleb, trochę wody i do roboty zagonić. Jedyny koszt to pensje dla wykwalifikowanych strażników pilnujących to gówno podczas pracy ale zwróci się szybko. Dlaczego nie przejdzie? Bo j***ny postępowy świat powie, że to łamanie praw człowieka.



Miałem kiedyś (nie)przyjemność zatrudniać 25 skazanych z tzw. półotworka. Nie polecam, leniwe k***y, Po paru tygodniach dogadali się i wyeliminowali tych co chcieli robić i zarobić więcej. Później się zaczęło, że chcą fajki i kurczaki. A klawisze mieli wyj***ne. Sam musiałem ogarniać konwój do i z zakładu pracy. Leniwe łajzy, wolą przesiedzieć w celi niż pracować, bo po co? Przecież dzienne utrzymanie więźnia jest droższe niż posiłek dla dzieci w szkole. A poza tym to co im płaciłem to w 70% szło na spłatę długów, alimentów i innych zobowiązań. Reszta na kantynę, ale wciąż mało.
Taki to nasz system penitencjarny jest elegancji.

Strielok1

2021-11-26, 23:22
Inżynier? Lekarz? Poeta?