18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brutalny napad we Włoszech

Jesse.Pinkman • 2021-11-19, 18:12
Mocno go poturbowało j***ne czarne gówno.

JanJankowski

2021-11-19, 18:17
I taką qrwę powinno się zabić. Żadne więzienia i resocjalizacje!!! Do piachu ze ścierwem

Jesse.Pinkman

2021-11-19, 18:21
JanJankowski napisał/a:

I taką qrwę powinno się zabić. Żadne więzienia i resocjalizacje!!! Do piachu ze ścierwem


Nora z dziurą na fekalia, czerstwy chleb, trochę wody i do roboty zagonić. Jedyny koszt to pensje dla wykwalifikowanych strażników pilnujących to gówno podczas pracy ale zwróci się szybko. Dlaczego nie przejdzie? Bo j***ny postępowy świat powie, że to łamanie praw człowieka.

Pantaran

2021-11-19, 18:58
Gdzieś czytałem że w postępowej europie sąd uniewinnił złodziejucha koloru wiadomego który kradł jedzenie bo to z głodu niby. A ten tu kradł pieniądze na jedzenie więc nie ma sprawy a do tego jest czarny więc pokrzywdzony i niewinny. Tylko biały kradnie z chciwości czarny z głodu. Wspaniała euro-lewacka ślepa kraina. Będzie jak RPA jak biali rządzili najbogatszy i najbezpieczniejszy kraj na smrodliwym kontynecie teraz to tylko napalm

Autor

2021-11-19, 19:02
KO, PO, Lewaki, PSL i inne KOMUCHY wpuszczaliby wszystkich jak leci. "Później sprawdzi się ich tożsamość". Gdy zapytano JKM czy powinno się kandydatów na posłów badać pod kątem psychiatrycznym, ten odparł, że i owszem, ale najpierw tych, którzy na nich głosowali. Stary ma czasem przebłyski, ale czasami pie**oli tak, że zaprzecza sam sobie. I człowiek się zastanawia, czy nie robi tego celowo.
Mogę się założyć, że cały ten misterny plan pod naszą wschodnią granicą to maska Berlina, który najprawdopodobniej ponownie otrzymał zgodę na wasalizację Polski. Łukaszenka jest za krótki w gaciach, aby pozwolił sobie na taki ruch samotnie. Musiał otrzymać poplecznictwo u Putina, w którego ramiona został wepchnięty przez naszych idiotów, którzy zabawili się w mocarstwowość i chcieli obsadzić na stanowisku prezydenta Białorusi razem z Litwinami S. Cichanouską orędowniczkę demokracji i praworządności za naszą wschodnią granicą. Putin też by nie ryzykował układu jaki zawarł przy NS2, więc mogę sobie dać rękę upie**olić, że ten antypolski rząd PiSu siłą próbują zastąpić jeszcze gorszym sortem, które z naszej Ojczyzny uczyniłoby ściek i skansen. Wysyp "celebrytów", którzy robią w oczach opinii publicznej całego Świata faszystów i bandytów z naszych służb, Donald namaszczony na Kazimierza Odnowiciela no i rzecz jasna narracja w typowo polskiej telewizji pod zarządem Discovery Inc. identyczna jak w urodziny Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. PiS postawił wszystko na Trumpa i teraz będziemy za to wszyscy płacić.

Payan

2021-11-19, 19:21
I jak tu nie być rasistą.

Adam_WKLADAM

2021-11-19, 20:47
WINCEJ tego gówna z 3ciego świata do europy ściągać... wincej

marcino_zly

2021-11-19, 21:36
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nora z dziurą na fekalia, czerstwy chleb, trochę wody i do roboty zagonić. Jedyny koszt to pensje dla wykwalifikowanych strażników pilnujących to gówno podczas pracy ale zwróci się szybko. Dlaczego nie przejdzie? Bo j***ny postępowy świat powie, że to łamanie praw człowieka.



Jaki chleb i jaka woda?
Zapracuje to dostanie.
Wtedy dostanie też norę z dziurą na fekalia.
Bo być może będzie mu potrzebna.

Gdzie tu łamanie jakichkolwiek praw "człowieka" ?

Spqr86

2021-11-19, 22:23
Autor napisał/a:

KO, PO, Lewaki, PSL i inne KOMUCHY wpuszczaliby wszystkich jak leci. "Później sprawdzi się ich tożsamość". Gdy zapytano JKM czy powinno się kandydatów na posłów badać pod kątem psychiatrycznym, ten odparł, że i owszem, ale najpierw tych, którzy na nich głosowali. Stary ma czasem przebłyski, ale czasami pie**oli tak, że zaprzecza sam sobie. I człowiek się zastanawia, czy nie robi tego celowo.
Mogę się założyć, że cały ten misterny plan pod naszą wschodnią granicą to maska Berlina, który najprawdopodobniej ponownie otrzymał zgodę na wasalizację Polski. Łukaszenka jest za krótki w gaciach, aby pozwolił sobie na taki ruch samotnie. Musiał otrzymać poplecznictwo u Putina, w którego ramiona został wepchnięty przez naszych idiotów, którzy zabawili się w mocarstwowość i chcieli obsadzić na stanowisku prezydenta Białorusi razem z Litwinami S. Cichanouską orędowniczkę demokracji i praworządności za naszą wschodnią granicą. Putin też by nie ryzykował układu jaki zawarł przy NS2, więc mogę sobie dać rękę upie**olić, że ten antypolski rząd PiSu siłą próbują zastąpić jeszcze gorszym sortem, które z naszej Ojczyzny uczyniłoby ściek i skansen. Wysyp "celebrytów", którzy robią w oczach opinii publicznej całego Świata faszystów i bandytów z naszych służb, Donald namaszczony na Kazimierza Odnowiciela no i rzecz jasna narracja w typowo polskiej telewizji pod zarządem Discovery Inc. identyczna jak w urodziny Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. PiS postawił wszystko na Trumpa i teraz będziemy za to wszyscy płacić.



Haaa pislamisci za to by posadzili nie swoich a jak murzyn byłby swój to jeszcze pale by ku opie**olili. Tyle w temacie

dracov6664

2021-11-19, 22:23
To że zaplusowałem to znaczy że jestem j***ny rasista??

Strielok1

2021-11-20, 00:21
Inżynier? Lekarz? Poeta?

Mzimu

2021-11-20, 00:22
Sam sobie winien, że nie zaopatrzył się w pompkę. Najpierw strzelać, potem pytać - taka jest zasada prowadzenia działalności gospodarczej wśród czarnej masy.

longfly

2021-11-20, 08:32
kolor skory oczywiscie przypadek bo ciapaci to sami inzynierowie dzentelmeni oraz ksiazeta -- ale jak czar pryska to okazuje sie ze to robactwo z pustyn

htp

2021-11-20, 11:53
Autor napisał/a:

KO, PO, Lewaki, PSL i inne KOMUCHY wpuszczaliby wszystkich jak leci. "Później sprawdzi się ich tożsamość". Gdy zapytano JKM czy powinno się kandydatów na posłów badać pod kątem psychiatrycznym, ten odparł, że i owszem, ale najpierw tych, którzy na nich głosowali. Stary ma czasem przebłyski, ale czasami pie**oli tak, że zaprzecza sam sobie. I człowiek się zastanawia, czy nie robi tego celowo.
Mogę się założyć, że cały ten misterny plan pod naszą wschodnią granicą to maska Berlina, który najprawdopodobniej ponownie otrzymał zgodę na wasalizację Polski. Łukaszenka jest za krótki w gaciach, aby pozwolił sobie na taki ruch samotnie. Musiał otrzymać poplecznictwo u Putina, w którego ramiona został wepchnięty przez naszych idiotów, którzy zabawili się w mocarstwowość i chcieli obsadzić na stanowisku prezydenta Białorusi razem z Litwinami S. Cichanouską orędowniczkę demokracji i praworządności za naszą wschodnią granicą. Putin też by nie ryzykował układu jaki zawarł przy NS2, więc mogę sobie dać rękę upie**olić, że ten antypolski rząd PiSu siłą próbują zastąpić jeszcze gorszym sortem, które z naszej Ojczyzny uczyniłoby ściek i skansen. Wysyp "celebrytów", którzy robią w oczach opinii publicznej całego Świata faszystów i bandytów z naszych służb, Donald namaszczony na Kazimierza Odnowiciela no i rzecz jasna narracja w typowo polskiej telewizji pod zarządem Discovery Inc. identyczna jak w urodziny Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. PiS postawił wszystko na Trumpa i teraz będziemy za to wszyscy płacić.



A kto zaprosił 30.000 Czeczenów? Lech Wielki Kaczyński?

UrlichUrwich

2021-11-20, 16:21
Hm... Gdyby miał ciut grubsze plexi nad ladą, to może by się to nie wydarzyło?