18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny atak dwóch, dużych psów rasy Rottweiler

trytodie • 2021-10-23, 10:14
Pełnometrażowy film z ataku dwóch, dużych psów rasy Rottweiler na opiekunkę 90letniej serniorki, w Brazylii. Na koniec interwencja policji oraz los psów. Na "pochwałę" zasługuje niezłomna postawa seniorki rodu...



źródło
spoiler


PS. Jeśli było - to ktoś nie potrafił napisać Rottweiler w tagach.

mesjans

2021-10-23, 10:35
Ciekaw jestem co z ofiarą ataku.

trytodie

2021-10-23, 10:42
mesjans napisał/a:

Ciekaw jestem co z ofiarą ataku.



Zaktualizowałem źródło oraz dostępne informacje.
Ofiara musiała zostać skierowana przez Mobilne Pogotowie Ratunkowe (Samu) do placówki medycznej. Brak informacji o aktualnym stanie zdrowia.

RobsoN

2021-10-23, 11:11
Po pierwsze, po brutalnym ataku szczątki kobiety byłyby rozniesione po całej posesji, to są rottweilery a nie jakieś tam kundelki, po drugie, te psy były tylko pobudzone. Wina człowieka a nie psów. Kojec otwarty, obcy na posesji (opiekunka nie jest członkiem rodziny) i możliwe, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Psy a w szczególności ta rasa jest uczulona na zapach alkoholu. Znam przypadki, w których pies tej rasy zaatakował właściciela który był po np dwóch piwach. To nie jest głupia rasa, ale wymaga odpowiedniego szkolenia i nie jest dla każdego.

Krakus36

2021-10-23, 11:21
pie**olone psy... żywcem ofiary zjadają ale nie psozjeby będą pie**olić bo to zależy od wychowania... Noż k***a! mam nadzieje że kundel wam wpie**oli żywcem dziecko bo pierdnie! Psy na łańcuchu do budy!

PS: głupia c**a mogła sp***alać do basenu...

MisiaXD

2021-10-23, 11:36
Szkoda że jednego psa zabili :-(

wojtekjaruzelski

2021-10-23, 11:44
Dlatego każdego psa powinno się trzymać na łańcuchu w kojcu i bić go co pare dni zeby wiedzial gdzie jego miejsce.

Ogórek

2021-10-23, 11:46
I teraz właściciel psiaczków pokrywa wszelkie koszty leczenia tej kobiety łącznie z rehabilitacją !!! Domek do sprzedaży !! k***a kara musi być !! Pies na łańcuchu i do budy!!!

programista4k

2021-10-23, 11:52
wojtekjaruzelski napisał/a:

Dlatego każdego psa powinno się trzymać na łańcuchu w kojcu i bić go co pare dni zeby wiedzial gdzie jego miejsce.



jak bedziesz bił to mu zryjesz psychikę i dopiero się rzuci na kogoś. Rotweirery to nei są psy to jest poj***nstwo i należy wybić to coś.

trytodie

2021-10-23, 12:04
wojtekjaruzelski napisał/a:

Dlatego każdego psa powinno się trzymać na łańcuchu w kojcu i bić go co pare dni zeby wiedzial gdzie jego miejsce.


Chyba każdego murzyna :mrgreen:

Nie wszystkie psy są zj***ne. Mój cieszy się do każdego i staje pod nogami obraca się bokiem żeby wymusić głaskanie, a duży jest i ciężko go ominąć.

:mrgreen:

Mocz

2021-10-23, 12:24
Babcia robiła co mogła
przed zastrzeleniem psa widać dymek z okna, kolejny sadol jak ta babcia

Aramanga

2021-10-23, 13:31
Na h*j te pranie w deszczu suszą.

Mzimu

2021-10-23, 13:48
Czuję niedosyt, bo tylko jeden pchlarz zastrzelony. Drugi też powinien leżeć w kałuży krwi, zaraz obok pierwszego i ich właściciela. Pół piwka się należy :)

Adam_WKLADAM

2021-10-23, 13:55
pieski chcialy sobie por*chac.. ale stara byla zazdrosna i zrobila co mogla zeby im impreze przerwac

Insaner

2021-10-23, 13:58
RobsoN napisał/a:

Po pierwsze, po brutalnym ataku szczątki kobiety byłyby rozniesione po całej posesji, to są rottweilery a nie jakieś tam kundelki, po drugie, te psy były tylko pobudzone. Wina człowieka a nie psów. Kojec otwarty, obcy na posesji (opiekunka nie jest członkiem rodziny) i możliwe, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Psy a w szczególności ta rasa jest uczulona na zapach alkoholu. Znam przypadki, w których pies tej rasy zaatakował właściciela który był po np dwóch piwach. To nie jest głupia rasa, ale wymaga odpowiedniego szkolenia i nie jest dla każdego.



To zawsze jest wina człowieka, bo kupując takie psy i trzymając je bierze 100% odpowiedzialność za ich zachowanie, niezależnie od tego czy psom coś odjebie czy ktoś je sprowokuje. Ciekawe czy jakby ci takie bydlę bez kagańca zagryzło np. dziecko na placu zabaw to czy wtedy też byś analizował czy to wina psa czy może właściciel nie przeprowadził odpowiedniego szkolenia.
To tak jakbyś kupił sobie broń, załadował amunicję, wymierzył w kogoś a jakimś cudem pistolet sam by wystrzelił. Nie ma znaczenia czy pociągnąłeś za spust czy nie - kupując broń doprowadziłeś do czyjejś śmierci i odpowiadasz w takiej sytuacji za zabójstwo.
Jak widzę takich patusów biegających z amstaffami, rottweilerami i innymi "bojowymi" psami to nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera. Według mnie powinien być zakaz trzymania ras uznanych za potencjalnie niebezpieczne przez osoby, które nie posiadają jakichś certyfikatów (czegoś w stylu pozwolenia na broń) potwierdzających przeszkolenie z hodowli, wymagających zachipowania takiego psa i przypisania go do konkretnej osoby. Od razu zrobiło by się bezpieczniej, ale z jakichś powodów nikt w Polsce takich praw wprowadzić nie chce, mimo iż jest to stosunkowo proste. Jeśli ktoś lubi psy to ma dziesiątki innych ras, które uchodzą za spokojniejsze.