18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny atak dwóch, dużych psów rasy Rottweiler

trytodie • 2021-10-23, 10:14
Pełnometrażowy film z ataku dwóch, dużych psów rasy Rottweiler na opiekunkę 90letniej serniorki, w Brazylii. Na koniec interwencja policji oraz los psów. Na "pochwałę" zasługuje niezłomna postawa seniorki rodu...



źródło
spoiler


PS. Jeśli było - to ktoś nie potrafił napisać Rottweiler w tagach.

TylerPL

2021-10-23, 14:20
RobsoN napisał/a:

to są rottweilery a nie jakieś tam kundelki



Dokładnie! One się z nią bawiły, że po swojemu, to inna sprawa. Widać wyraźnie, że nie chcą zrobić krzywdy w około drugiej minucie - gościówa jest prawie totalnie goła, ale pies mając do wyboru czy ugryźć mięso, którego kitajka miała dużo na wierzchu - CZY DELIKATNIE zahaczyć zębem za majtki i je ściągnąć z dupy? Hę? Im się r*chać chciało, by się wypiełą to by miała i dobrze i co najwyżej poocierane plecy :P

jawox

2021-10-23, 14:25
Cała ta j***na rasa powinna zostać odstrzelona. Z resztą wszystkie kundle wyłapać i do Chin jako mięso importować.

notak

2021-10-23, 15:13
opiekunka ma fajne majtki, tego typu krój fajnie wygląda na pupie dziewczyny,
sorry, nie na temat bo o psach, oby dupa się wylizała

Manolito666

2021-10-23, 16:00
Odstrzelili pieska, a powinni oba i starą k***ę do kompletu. A ci którzy bronią tych sk***ysynów to rozumiem, że cały czas na silnych lekach.

BIDON

2021-10-23, 16:36
Może wyprała w cocolino ubrania :shock:

nono12

2021-10-23, 16:39
RobsoN napisał/a:

Po pierwsze, po brutalnym ataku szczątki kobiety byłyby rozniesione po całej posesji, to są rottweilery a nie jakieś tam kundelki, po drugie, te psy były tylko pobudzone. Wina człowieka a nie psów. Kojec otwarty, obcy na posesji (opiekunka nie jest członkiem rodziny) i możliwe, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Psy a w szczególności ta rasa jest uczulona na zapach alkoholu. Znam przypadki, w których pies tej rasy zaatakował właściciela który był po np dwóch piwach. To nie jest głupia rasa, ale wymaga odpowiedniego szkolenia i nie jest dla każdego.



k***a :) :) :)
Widać że mamy do czynienia ze zjebem uwielbiającym 'pieski'.
ch*ja wiesz, czy była pod wpływem czy nie. Nawet jeśli, to pies nie powinien się tak bez podstawy rzucać na człowieka.
Pełno na świecie takich zjebów jak ty 'spokojnie, on nie gryzie' a potem w wiadomościach że jakiś wszarz rozszarpał małe dziecko.
Szkoda tylko że nie odj***li tego drugiego wszarza.

BIDON

2021-10-23, 16:40
Może wyprała w cocolino ubrania :shock:

Papież69

2021-10-23, 18:10
Na końcu fajna pani :lol: ratownik cimcirimcim...... :mrgreen:

RobsoN

2021-10-23, 19:25
nono12 napisał/a:

k***a
Widać że mamy do czynienia ze zjebem uwielbiającym 'pieski'.
ch*ja wiesz, czy była pod wpływem czy nie. Nawet jeśli, to pies nie powinien się tak bez podstawy rzucać na człowieka.
Pełno na świecie takich zjebów jak ty 'spokojnie, on nie gryzie' a potem w wiadomościach że jakiś wszarz rozszarpał małe dziecko.
Szkoda tylko że nie odj***li tego drugiego wszarza.



Widzę kundelku że masz problemy ze zrozumieniem i tylko szczekać potrafisz. ch*ja wiesz, czy te psy zaatakowały bez podstawy (cokolwiek to znaczy). Wiem o psach dużo więcej od ciebie i zdecydowanie taki zjeb jak ty nie powinien mieć nawet ratlerka. Mowa tu o rottweilerach więc skąd ci przyszło do głowy spokojnie on nie gryzie :shock: zastanów się nim coś napiszesz bo bredzisz "bez podstawy" i znajomości rasy.

Hrabia Drapula

2021-10-24, 00:43
pomówienia i manipulacja, to muszą być dublerzy, to bardzo łagodna i przyjazna rasa

DannyBazooka

2021-10-24, 09:09
babcia dobrze załatwiła synową XD

PieronJasnySzlag

2021-10-24, 12:06
MisiaXD napisał/a:

Szkoda że jednego psa zabili



Dokładnie. Mieli odrazu odj***ć dwa psy i starą babe przy okazji.

neo001

2021-10-25, 01:15
RobsoN napisał/a:

Widzę kundelku że masz problemy ze zrozumieniem i tylko szczekać potrafisz. ch*ja wiesz, czy te psy zaatakowały bez podstawy (cokolwiek to znaczy). Wiem o psach dużo więcej od ciebie i zdecydowanie taki zjeb jak ty nie powinien mieć nawet ratlerka. Mowa tu o rottweilerach więc skąd ci przyszło do głowy spokojnie on nie gryzie zastanów się nim coś napiszesz bo bredzisz "bez podstawy" i znajomości rasy.



To jak szczeniaku wiesz dużo, to wiesz też że takie kundle (kij jaka rasa) nadają się tylko do odstrzału. Porządnie wytresowany, albo kulka w zakuty psi pysk i kropka. Ewentualni można pomyśleć, co dodatkowo zrobić w właścicielem takiego kundla :D

xmaciekx66

2021-10-26, 19:05
trytodie napisał/a:

Pełnometrażowy film z ataku dwóch, dużych psów rasy na opiekunkę 90letniej serniorki, w Brazylii. Na koniec interwencja policji oraz los psów. Na "pochwałę" zasługuje niezłomna postawa seniorki rodu...


PS. Jeśli było - to ktoś nie potrafił napisać Rottweiler w tagach.



Hycel powinien zabrać ofiarę i pieski jednocześnie