18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalnie pobity

T3RMINATOR • 2020-02-12, 10:29
Po tym hrumkaniu w tle wnioskuję że Francja, a napastnicy to inżynierowie i lekarze z Afryki.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-02-12, 12:00 ]
In the French city of Lyon, a Tunisian French rapper who goes by the name of Sadek along with his mob of fellow immigrants assaulted and beat up a Tunisian French blogger, or as is popular to call them lately – social media influencer – by the name of Bassem Braiki.

Bassem Braiki, who hails from Vénissieux, and Sadek, who hails from the Paris region, reportedly experienced escalation of tensions over some prior posts on social media. I said it before and it keeps holding true – mainstream social networks, like Facebook and Twitter, foster violence, while Best Gore prevents it. Shouldn’t the sheeple and the enforcers of tyranny demand the banning of Twitter and Facebook, instead of getting their panties wet over Best Gore? Obviously, it’s not actual violence they are concerned about.

garota

2020-02-12, 10:45
Kiedyś się oglądało jak to łysi chłopcy napie**alają kolorowych. Czasy troszkę się zmieniły jak widać. Szkoda.

C0C0JUMBO

2020-02-12, 10:50
To na pewno nie są lekarze i inżynierowie. Takie zachowanie mija się z etyką lekarską a także nie przypomina nawet technicznego podejścia inżynierów. Rzucasz fałszywe oskarżenia!

zwierzak30

2020-02-12, 10:52
A mnie ich wcale nie szkoda.
Mszczą się czasy kolonialne.
Kiedyś żabojady czarnych,teraz czarni żabojadów.
Karma to suka. :)

i699

2020-02-12, 11:03
oj będzie znowu wojna , jeszcze kilkadziesiąt fal uchodźców i się zacznie Europa zbroić, Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców :D

Lobo24

2020-02-12, 11:07
Kredy !!! Dajcie kredy!!!

silwerbalk

2020-02-12, 11:19
i699 napisał/a:

oj będzie znowu wojna , jeszcze kilkadziesiąt fal uchodźców i się zacznie Europa zbroić, Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców



Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpie**ala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie sp***alają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....

:lol:

Lobo24

2020-02-12, 11:23
i699 napisał/a:

Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców



Mieszkam pod Wawą. Kilka razy zwracałem się do tych pajacow o pomoc.
Jak po mieście panoszyli się Bułgarzy.
Jak jakiś ćpun okradł samotną matkę zabierając jej wszystkie oszczędności.
Jak paru typów zamknęło lekko upośledzoną dziewczynę na działce. Bili ja i gwałcili.

Olali wszystko a gadałem z "liderami" tych "bojówek".
Wydziarani jak Yakuza. Na meczach drą ryje jacy to nie są mocni.
Do niewielu więcej rzeczy się nadają. Dla mnie duża ich część to po prostu p*zdy które leczą kompelksy i pompują ego.

Ali_G

2020-02-12, 12:45
silwerbalk napisał/a:

Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpie**ala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie sp***alają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....



Ja pie**ole, jak można być takim analfabetą xD

Ca...........on

2020-02-12, 12:56
@id699 Dlatego właśnie zlikwidowano stare mafie - bo one były groźne dla tych, do których przemówiłby tylko argument siły...

Budrys2000

2020-02-12, 12:58
Do broni, bracia dziś!
Zewrzyjcie szyki wraz!
I marsz, i marsz!
By ziemię krwią
napoić, przyszedł czas!

;-)

glus131

2020-02-12, 14:51
silwerbalk napisał/a:

Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpie**ala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie sp***alają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....



Coś na wzór SS dirlewanger to jest efekt dania broni szumowinom

krzychu88

2020-02-12, 15:09
Nie miał biedak kredy. Bo jak by miał to by im takiego motylka i serduszko wymalował, że ze śmiechu by pomarli

EdmundKemper

2020-02-12, 15:13
Lekarze na miejscu, nic mu nie będzie.

AlaksanderLukaszenka

2020-02-12, 15:39
Może nie zapłacił za wizytę u jednego lekarzy? Pewnie w ten sposób próbowali uzyskać od niego należne pieniądze.