18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalnie pobity

T3RMINATOR • 2020-02-12, 10:29
Po tym hrumkaniu w tle wnioskuję że Francja, a napastnicy to inżynierowie i lekarze z Afryki.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-02-12, 12:00 ]
In the French city of Lyon, a Tunisian French rapper who goes by the name of Sadek along with his mob of fellow immigrants assaulted and beat up a Tunisian French blogger, or as is popular to call them lately – social media influencer – by the name of Bassem Braiki.

Bassem Braiki, who hails from Vénissieux, and Sadek, who hails from the Paris region, reportedly experienced escalation of tensions over some prior posts on social media. I said it before and it keeps holding true – mainstream social networks, like Facebook and Twitter, foster violence, while Best Gore prevents it. Shouldn’t the sheeple and the enforcers of tyranny demand the banning of Twitter and Facebook, instead of getting their panties wet over Best Gore? Obviously, it’s not actual violence they are concerned about.

pi...........ta

2020-02-12, 16:23
W sumie im więcej takich filmów, tym lepiej. Może Francja się jeszcze odrodzi zanim odda całkowicie kraj najeźdzcom.

Tupajew15

2020-02-12, 16:39
hahah, kamerzyście się przez ułamek sekundy przełączyła kamerka na przednią iiiiii... :D :D :D


Xs...........33

2020-02-12, 16:45
garota napisał/a:

Kiedyś się oglądało jak to łysi chłopcy napie**alają kolorowych. Czasy troszkę się zmieniły jak widać. Szkoda.



Zarówno łysi chłopcy jak i ci tutaj to bydło do odstrzału, śmiecie.

MaciejLubicz

2020-02-12, 17:26
Jak nie inżynierowie i lekarze to policja ich napie**ala

Justynka99

2020-02-12, 17:36
To, że wszystkie elementy kończyn, które widać są białe to najlepszy dowód, że to atak czarnych. I powiedzcie mi jeszcze, że rasista może być inteligentny D

PieronJasnySzlag

2020-02-12, 17:59
Lobo24 napisał/a:


Olali wszystko a gadałem z "liderami" tych "bojówek".
Wydziarani jak Yakuza. Na meczach drą ryje jacy to nie są mocni.


Buhahahaha. A potem się obudziłeś cały mokry :D

Śmieszna logika coponiektórych tutaj. Co temat o kibolach to wylewają żale ze do odstrzału, że ścierwo, że półmózgi, że do utylizacji. ..
Potem filmik gdzie muslimy biją białego to p*zdeusz pisze kibole help, kibole ratujcie, kibice gdzie jesteście.

Kibole mają wyj***ne że jakiś ciawus pobije zwykłęgo lamusa który pół życia pluł i hejtował na chuliganke, piłke nożna, kibicowanie...

Także nie wycierajcie sobie mordy kibolami tylko idźcie na siłke czy sw i namawiajcie kolegów do trenowania,. Z sąsiadami też dobrze żyjcie. Bo te muslimskie i czarne ścierwo tu się pojawi prędzej czy później a sąsiad osiłek któremu nie podawaliście ręki przez tyle lat nie będzie nastawiał za was karku.

kamuha

2020-02-12, 23:55
Lobo24 napisał/a:

Mieszkam pod Wawą. Kilka razy zwracałem się do tych pajacow o pomoc.
Jak po mieście panoszyli się Bułgarzy.
Jak jakiś ćpun okradł samotną matkę zabierając jej wszystkie oszczędności.
Jak paru typów zamknęło lekko upośledzoną dziewczynę na działce. Bili ja i gwałcili.

Olali wszystko a gadałem z "liderami" tych "bojówek".
Wydziarani jak Yakuza. Na meczach drą ryje jacy to nie są mocni.
Do niewielu więcej rzeczy się nadają. Dla mnie duża ich część to po prostu p*zdy które leczą kompelksy i pompują ego.


Pytanie czym zaslyzyla sobie legia ze ma tylu kibicow a czym zawinila polonia ze jest tak tepiona?
Legia klub komunistyczny, polonia-klub przedwojenny patriotyczny,

KaprysLosu

2020-02-13, 03:36
Lobo24 napisał/a:

Mieszkam pod Wawą. Kilka razy zwracałem się do tych pajacow o pomoc.
Jak po mieście panoszyli się Bułgarzy.
Jak jakiś ćpun okradł samotną matkę zabierając jej wszystkie oszczędności.
Jak paru typów zamknęło lekko upośledzoną dziewczynę na działce. Bili ja i gwałcili.

Olali wszystko a gadałem z "liderami" tych "bojówek".
Wydziarani jak Yakuza. Na meczach drą ryje jacy to nie są mocni.
Do niewielu więcej rzeczy się nadają. Dla mnie duża ich część to po prostu p*zdy które leczą kompelksy i pompują ego.



Żadnym z wyżej opisanych nie jestem i tym bardziej nie z Warszawki, ale ziomek, na co ty liczysz, że ktoś pierdlem czy życiem za ciebie będzie ryzykować? Zwłaszcza to pierwsze, bo to co się tobie wydaje, że jest uczciwe to przed sądem już tak kolorowo nie jest, Ale taka wola większości narodu (bo przecież demokratyczny kraj z nas) więc nie marudź, bo jesteś w mniejszości...

angel_punx

2020-02-14, 00:18
W komentarzu dodanym przez Angela jest napisane że tunezyjski francuz będący rapperem pobił ze swoimi kolesiami tunezyjskiego frazcuza będącego bloggerem. Poszło o jakieś wpisy na portalach społecznościowych. Kozojebca napie**ala kozojebca, czyli dobrze, ale tym razem obyło się bez "allach rabarbar".

waka91ajmw

2020-02-15, 18:54
Up:Coccojumbo; Dokładnie, wygląda jak stare dobre porachunki...