18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne sceny w anime

Taboretto • 2012-12-01, 21:37
Takie tam "chińskie bajki" :D
Anime w filmiku to między innymi:
-Akira
-Neon genesis Evangelion
-Rurouni Kenshin
-Dragon Ball Z
-Perfect Blue
-Ghost in the shell

Sam zaś utwór to Anti-Flag - You've Got To Die For Your Government




Czekam na spiny gimbazy :amused:

Vertig

2012-12-02, 22:33
Widzę zlot pedałów i grubych gimbusów w komentarzach. :/

Ne...........es

2012-12-02, 22:36
taak a dragon ball to szczegolnie krwawe ;p

Magnic

2012-12-02, 23:22
Vertig napisał/a:

Widzę zlot pedałów i grubych gimbusów w komentarzach. :/




Nieładnie tak nazywać najlepszych przyjaciół.

sedziadred

2012-12-02, 23:33
Jakość samego filmiku pozostawia wiele do życzenia ale same serie wybrane do wykonania niego są raczej niezłe. Nie widziałem wszystkich ale GITS czy NGE są naprawdę świetnymi produkcjami które warto obejrzeć nawet jeżeli się nie gustuje w anime. Zwłaszcza GITS ponieważ jest tylko filmem, NGE który bardzo sobie cenię jest 26 odcinkową serią + kilka filmów (niedawno wyszedł trzeci remake a na 2014 zapowiedziany jest ostatni) więc obejrzenie go zajmuje trochę czasu i dlatego nie polecam go ludziom którzy w anime nie gustują. Od siebie mogę dorzucić jeszcze Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners, może nie ma w nim za dużo akcji (dużo dialogów, jeżeli liczysz na tony trupów to lepiej się nie zabieraj za to anime) ale sama historia jest ciekawa i wciągająca, walki efektowne, ciekawi bohaterowie oraz wysokiej klasy oprawa audio-wizualna. I taka prośba do pana Bongmana, nie wykorzystuj Naruto jako przykładu tłumacząc coś o anime. Naruto jest co najwyżej przeciętną produkcją skierowaną do młodszych osób dlatego też nie odzwierciedla pełnego potencjału jaki tkwi w tej gałęzi rozrywki. Zdaję sobie sprawę z tego że i tak nie przeczytasz tego co tu napisałem bo za długie no ale może się mylę.

Piwko za dobre chęci, ale następny razem spróbuj znaleźć bądź zmontować coś o lepszej jakości.

Fuuma

2012-12-03, 00:30
Kamm napisał/a:

Hellsing ova :->



Za Hellsing zawsze piwo ! 8-)

sinjids

2012-12-03, 06:52
Miałem ominąć ze wzgl na chińskie bajki, ale piwo za muzę, bo fajna.

ozymandiusz

2012-12-03, 08:26
to. że wpleciono trochę czerwieni, nie oznacza, że anime przestało być bajką. przyjmijcie to na klatę. anime = bajka. dla dzieci. jak dodacie krew to będzie dla dużych dzieci, bo inaczej nie da się nazwać ludzi podniecających się mieczami większymi niż właściciele.

Pa...........an

2012-12-03, 08:47
ozymandiusz napisał/a:

to. że wpleciono trochę czerwieni, nie oznacza, że anime przestało być bajką. przyjmijcie to na klatę. anime = bajka. dla dzieci. jak dodacie krew to będzie dla dużych dzieci, bo inaczej nie da się nazwać ludzi podniecających się mieczami większymi niż właściciele.



Bzdurne i ... dziecinne podejście. :roll:

Animacja =/= bajka. Bajka może być animacją, ale nie każda animacja skierowana jest do dzieci. Animacja to jedynie forma.

myk92

2012-12-03, 12:22
może ktoś powiedziec co to za anime w 0:55? pamietam że dawno temu to ogladalem jeszcze na vhs ;)

Mr Dan

2012-12-03, 20:31
Nexures napisał/a:

taak a dragon ball to szczegolnie krwawe ;p



Oj ktoś chyba zna tylko wersję francuską pokazaną na RTL7, która była ocenzurowaną wersją ocenzurowanej wersji amerykańskiej o ile się nie mylę :>

Wersja japońska była krwawa :)

SheryZa4

2012-12-04, 20:06
Przypomniałam sobie właśnie, jeśli o brutalność chodzi, polecam również Elfen Lied:



Naprawdę niesamowite anime, choć czasem trąca romantyzmem. Każdy powinien obejrzeć :)

Chrono Crusade:



Ergo Proxy:


Fate Stay Night, Death Note, Fullmetal Alchemist, Soul Eater... :)