18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne sceny w anime

Taboretto • 2012-12-01, 21:37
Takie tam "chińskie bajki" :D
Anime w filmiku to między innymi:
-Akira
-Neon genesis Evangelion
-Rurouni Kenshin
-Dragon Ball Z
-Perfect Blue
-Ghost in the shell

Sam zaś utwór to Anti-Flag - You've Got To Die For Your Government




Czekam na spiny gimbazy :amused:

Rutherfrodo

2012-12-02, 21:40
Trochę poronione...

dback

2012-12-02, 21:47
elo83 napisał/a:

Widać masz pojęcie o anime tylko od kiedy są chińskie jak to pochodzi z Japoni .



pie**olisz :shock:

Bobikufel

2012-12-02, 21:50
z tych wymienionych obejrzałem tylko NGE i Dragon Ball....
wszystkie poza tymi to anime jak każde inne, poj***ne oraz bez większego sensu

Mizantrop

2012-12-02, 21:51
TO jest brutalna scena. Ani kropli krwi, flaków i nawet nie widać momentu śmierci, a połowa dzieciaków które znam nie mogło spać po tej scenie.

PhetrusEnigmatus

2012-12-02, 21:53
A gdzie jest Elfen Lied? O.o


Brüste- nie oglądam tutaj wszystkich filmików ( w komentach), chodziło mi o ten główny, raczej można się domyślic. Poza tym ironia nie jest tu potrzebna, można po prostu normalnie napisac.

Mizantrop

2012-12-02, 21:54
Drxaon, dwa posty nade mną?

ellsworth

2012-12-02, 22:03
Jeżeli chodzi o Dragon Ball, to raczej cieżko powiedzieć by to były brutalne sceny. Liczyłem przynajmniej na Freeza pociętego na kawałki ;)

kasiakamyczek

2012-12-02, 22:05
Rutherfrodo napisał/a:

Trochę poronione...


Elfen Lied - moje ulubione :)
Ktoś wyżej napisał też o Helsing OVA - też kozacka, krwawa łaźnia :)

Bzg

2012-12-02, 22:11
A że żaden z was jeszcze nie wspomniał o "Higurashi no Naku Koro ni" to mnie jeszcze dziwi.
Elfen Lied - szynka i Lucy w Rage'u
Hellsing Ultimate - Manga jednak bardziej mi się podobała
Black Lagoon - całkiem fajne ale bez przesady
Neon Genesis Evangelion + end of evangelion - klasyka ponadczasowa.

Jak chcesz cokolwiek wspominać o brutalności to proponuję pamiętać o naszym kochanym Mr Berserker.
Tak, chodzi mi o Berserk (manga).

Mr Dan

2012-12-02, 22:11
Ja tam anime traktuję, jak serial.

W normalnym tanim serialu dostaję życie jakiegoś Ferdka Kiepskiego, czy Marysi z Pierwszej Miłości (jedyne imię jakie znam w tym czymś). Z reguły jest to dość nudne. W anime masz narysowaną postać, co sprawia, że może się stać absolutnie wszystko. Postać z anime nie jest niczym ograniczona w przeciwieństwie do aktora, co sprawia, że anime jest ciekawsze.

Poza tym Japończycy robią dużo rzeczy z "jajem", a ich śmieszne sceny biją wiele komedii na głowę.

Przede wszystkim, to, czy anime się komuś spodoba zależy od tego, czy trafisz na dobry gatunek. Przede wszystkim anime nie kończy się na Naruto, DBZ, Bleach, itp. Jest znacznie więcej gatunków, niż shoneny, które są bardzo popularne.

Jeśli szukasz jakiegoś anime o koszykówce, to włącz sobie Kuroko no Baske, a nie DBZ, by potem nie mówić, że anime, to tylko bijatyki.

Najbardziej mnie bawią odpowiedzi typu "Obejrzałem tylko DBZ i Naruto, jak dla mnie, to anime jest ch*jowe". Mówienie w ten sposób, to jak mówienie "Obejrzałem tylko Matrixa, dlatego każdy film jest ch*jowy", albo "Killer, to ch*jowa komedia, więc nie obejrzę Władcy Pierścieni". Albo można też mówić "Grałem kiedyś w CS'a więc FiFA jest ch*jowa."

Najśmieszniejsze jest to, że ludzie, którzy hejcą na anime nie są w stenie wymienić innego tytułu poza Dragon Ballem, czy Naruto. Więc, jak to w jakimś anime było "Jak możesz ocenić coś, czego nie znasz"

Taboretto

2012-12-02, 22:11
Bobikufel napisał/a:

z tych wymienionych obejrzałem tylko NGE i Dragon Ball....
wszystkie poza tymi to anime jak każde inne, poj***ne oraz bez większego sensu


skoro do cholery nie widziałeś reszty to skąd możesz wiedzieć że są poj***ne? Jak ja uwielbiam takie komentarze :homer:

redie

2012-12-02, 22:12
Tak w ogóle to niedawno wyszedł Evangelion 3.0 :) czyli wiecie co będzie następne ;-)

lolonzo

2012-12-02, 22:16
Bardzo przyjemnie się ogląda :)

Kontrakt

2012-12-02, 22:21


Tu coś z lepszą muzą i klimatem.

szwajceneger

2012-12-02, 22:23
Jak się nazywają te "chińskie bajeczki" z samego początku i około 0:20? Niby jest spis z czego pochodzą te urywki, ale jakoś nie mogę trafić ;p