18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudasy

Gonczor • 2013-03-18, 18:01
Jako, że kawały religijne spotykają się z bulwersacją, wsadzam kij w mrowisko, chociaż tym razem z drugiej strony ;)

Idzie 2 blackened-death-ultra-brutal-necro metalowców ulicą. Generalnie mrok, zło przez wielkie "u", glany po jaja, włosy po jaja a dodatek delikatna woń l'eau de fekal, co by w imię rogatego było bardziej nieczysto. Naszych milusińskich mijają w pewnej chwili 2 zakonnice, odrzucone całokształtem do tego stopnia, że jedna pozwoliła sobie na komentarz:
-Co za czasy nastały. Waćpanowie chyba dawno już prysznica nie widzieli.
Niewzruszeni tym waćpanowie podreptali dalej ścieżką lewej ręki. W pewnej chwili jednemu zaczęły się obracać trybiki i niskim, charczącym głosem rzuca:
-Ej, stary co to jest ten prysznic?
-Kuurwa, skąd mam wiedzieć? Ja niewierzący jestem.

Z bogiem i więcej dystansu do siebie. :)

19kristofer95

2013-03-18, 18:19
Czyli, że jeśli nie mam włosów po glany, a glanów po włosy i nie śmierdzę, to nie jestem true metalem ? :P

Swirussss

2013-03-18, 18:31
landryn lepkie twe ciało, landryn słodki twój zapach

bo...........ę

2013-03-18, 19:17
Black metal to wojna, więc pompuj rower dla Szatana!

ASAKKU

2013-03-18, 19:29
Primo - oryginał był z punkami.
Secundo - z epoki kredy...

Aro1

2013-03-18, 20:14
@up ... łupanej

ElNino

2013-03-18, 20:54
O święta kabino prysznicowa

epsilonlyrae

2013-03-18, 21:04
no i generalnie zło przez wielkie "u"
Co za idiota to pisał????!!!!
Ja pierd@#e !!!!

sinjids

2013-03-18, 21:04
19kristofer95 napisał/a:

Czyli, że jeśli nie mam włosów po glany, a glanów po włosy i nie śmierdzę, to nie jestem true metalem ? :P



Jakbyś był metalem to byś wiedział jaka jest różnica między metalem, a black metalem.

Pu...........le

2013-03-18, 21:06
[quote]Czyli, że jeśli nie mam włosów po glany, a glanów po włosy i nie śmierdzę, to nie jestem true metalem ? [/qoute]
To znaczy że prawdopodobnie nie masz jaj.
Swoją drogą w LO mam takiego j***nego brudasa z długimi kudłami, ponoć ma 6 kotów (po ch*j mu aż tyle?) w okresie zimowym (czyli np. Teraz) jebie od niego dymem z komina (jak by go zaczadziało)zmieszanymi z moczem (prawdopodobnie kotów)
Wali tekstami takimi jak w tym dowcipie tj. Waćpanno,mości panie i inne które wyszły już 10000000 lat temu z użycia.
Najbliższe zajęcia w sobotę. Tak mi się wydaje że powinienem pomóc mu i go obciąć ;D
~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze jedno jeśli znacie (współczuję z całego serca Wam i rodzinie takich) takiego brudasa który chodzi w glanach za "666 złotych xD" nazywajcie je butami bhp lub po prostu butami roboczymi (u tego z mojego LO powoduje to niesamowity bulwers)
Niedługo poprzypominam sobie jakieś cytaty których używał podczas przerw ;]

KOSS

2013-03-18, 21:07
Kawał stary jak świat opowiadałem go jeszcze za komuny.
A twoje komentarze mizerne oj mizerne

Devilyn

2013-03-18, 21:07
Jestem szarpidrut ale piwo dam :D najbardziej mnie wk***iają nie myjący się żul-metalopanki ... raz mi na brudstocku jeden taki z jednym czarnym zębem nawijał żebym mu dał gryza zapiekanki... a jak odmówiłem to mi wyskoczył "ale się chamstwo w tym roku zjechało" czujecie k***a ironie ? :)

Gonczor

2013-03-18, 21:16
Kawał faktycznie stary, dziś doznałem oświecenia, w sumie chodziło mi też o swego rodzaju "polemikę" z żartami o katolikach i kościele, co nawet wyszło.

Cytat:

Co za idiota to pisał????!!!!
Ja pierd@#e !!!!



Używanie po sobie więcej niż 3 wykrzykników może świadczyć o zaburzeniach psychicznych. Swoją drogą Co za idiota cenzuruje przekleństwa!? Ja pie**olę!!!

Cytat:

A twoje komentarze mizerne oj mizerne



No rzeczywiście. Pan Ciemności mnie opuścił.

Devilyn-też jestem, ale nie widzę powodu, żeby się obrażać za takie żarty.

EDIT: Sic! Akurat 66 post.

Hornet

2013-03-18, 21:21
Jak dla mnie kawał ch*jowy. I nie z racji że o metalach czy sposobu w jaki jest zaprezentowany. Po prostu ch*jowy bo główna akcja jest słaba jak zwietrzała wódka.

Devilyn

2013-03-18, 21:24
Gonczor ale ja się wcale nie gniewam ;) )) brak dystansu to powód dla którego powinni ludzi odstrzeliwać ;) )) zwariował bym bez dystansu - ale te lemingi jakoś wytrzymują :D