18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudasy

Gonczor • 2013-03-18, 18:01
Jako, że kawały religijne spotykają się z bulwersacją, wsadzam kij w mrowisko, chociaż tym razem z drugiej strony ;)

Idzie 2 blackened-death-ultra-brutal-necro metalowców ulicą. Generalnie mrok, zło przez wielkie "u", glany po jaja, włosy po jaja a dodatek delikatna woń l'eau de fekal, co by w imię rogatego było bardziej nieczysto. Naszych milusińskich mijają w pewnej chwili 2 zakonnice, odrzucone całokształtem do tego stopnia, że jedna pozwoliła sobie na komentarz:
-Co za czasy nastały. Waćpanowie chyba dawno już prysznica nie widzieli.
Niewzruszeni tym waćpanowie podreptali dalej ścieżką lewej ręki. W pewnej chwili jednemu zaczęły się obracać trybiki i niskim, charczącym głosem rzuca:
-Ej, stary co to jest ten prysznic?
-Kuurwa, skąd mam wiedzieć? Ja niewierzący jestem.

Z bogiem i więcej dystansu do siebie. :)

bartec

2013-03-18, 21:25
@adronix
Niezły szyderca z Ciebie, z takim to nie ma żartów. :hitler:

Zyragon

2013-03-18, 21:32
Co za czasy nastały. Waćpanowie takie coś na główną wrzucili.
Ja pie**ole
:homer:

Koniec Świata

2013-03-18, 22:10
Z tego co wiem epitet brudas był pierwotnie kierowany do Punków, którzy z racji bycia ruchem kontrkulturowym autoironicznie to przyjęli. Potem brudasami nazywano również Metalowców i generalnie miłośników muzyki rockowej, a nawet reggae. Najciekawsze jest to, że problem braku higieny osobistej nie ma nic wspólnego z subkulturą. Znałem trochę punków i metali i żaden nie był śmierdzącym brudasem.

głodny_toster

2013-03-18, 22:37
epsilonlyrae napisał/a:


Ja pierd@#e !!!!




Co za debil cenzuruje przekleństwa!? Ja pie**ole!! :facepalm:

Nieciec

2013-03-18, 23:06
Czytając tytuł miałem nadzieję na żart o szmatogłowych...
Cóż za rozczarowanie ;)

jonasz1

2013-03-18, 23:19
j***ć brudasów

MadDave

2013-03-18, 23:58
tak mam glany i nazywam je butami roboczymi /buciorami itp . są wygodne i niedozaj***nia więc czasem w nich pracuje bez obaw że się rozpie**olą przy byle czym jak np sradidasy , sransy ,cockversy czy inne cichojeby . Długie włosy miałem ii o dziwo nawet o nie dbałem żeby nie j***ło jabolem czy czemś tam ...wiadomo młodość , na szczęście się pozbyłem tych kudłów , teraz uważam że długie włosy są synonimem kobiecości albo wikingów ...
@adronix - hyba wiem o czym mówisz - też kiedyś poznałem takiego osobnika - ogólnie chude , blade , pryszcze z rzadkimi włosami - koniecznie tłuste - sam się uważał za jakiegoś wielkiego oświeconego szlachcica , trzymał z dziewczynami , ogólnie straszna łajza z niego była .
A co do dowcipu - zapomniałeś dopisać że w tym momencie w przystanek uderza rozpędzony autobus , otwierają się drzwi a pasażerowie wraz z kierowcą zaczynają bić brawo .