18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronisław Komorowski na gali Faktu

Ma..........._S • 2013-11-13, 23:07
Witam sadole,

dzisiaj chciałbym podzielić się moim "bólem dupy". Wczoraj oglądałem tv, zmieniałem kanały aż natrafiłem na relację z gali gazety Fakt na Polsacie. Patrzę a tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski wśród takich sław jak Michał Wiśniewski, Krzysztof Ibisz, zespół weekend itd, ja pie**ole brakowało tylko Katarzyny W. Niezależnie od mojej oceny prezydentury wspomnianej osoby, po cholerę uczestniczyć w takiej "imprezie"??? Funkcja Prezydenta wiąże się z obowiązkami i przywilejami, ale ma również swoją rangę. Kilka dni wcześniej na marszu niepodległości, a później na gali faktu...chyba coś ty nie gra.




Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.

ko...........ca

2013-11-13, 23:09
widać lubi się promować gwiazda jedna

riczardson

2013-11-13, 23:09
Widać na Krakowskim Przedmieściu bida skoro Bronek musi iść na gale Fucktu. Bankiecik te sprawy, wiecie.

Cyjanek

2013-11-13, 23:10
j***ny ch*j niech zdycha!

Brzydkii

2013-11-13, 23:21
@cdblaza uważaj, żeby Ci ktoś w kominiarkach o 4 rano do domu nie zapukał za takie teksty.

Br...........ki

2013-11-13, 23:26
Galahad_Meb napisał/a:



Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.


Ale obraził! :cry:

Cyjanek

2013-11-14, 00:13
Borsukkk napisał/a:

@cdblaza uważaj, żeby Ci ktoś w kominiarkach o 4 rano do domu nie zapukał za takie teksty.


Raczej wbiłby po mnie samobójca...

Sutowendlin

2013-11-14, 00:14
Bronisław lubi się pokazywać publicznie i uskutecznia ten fetysz coraz częściej widzę.

A autor się chyba boi, żeby mu kominiarze nie wjechali. To nie killer pamiętaj, więc możesz mówić, że to pomyłka.

zonik

2013-11-14, 02:49
Sutowendlin napisał/a:

Bronisław lubi się pokazywać publicznie i uskutecznia ten fetysz coraz częściej widzę.

A autor się chyba boi, żeby mu kominiarze nie wjechali. To nie killer pamiętaj, więc możesz mówić, że to pomyłka.




seattle

2013-11-14, 06:37
wypie**alać z tym tępym bulem!!

marcikonik

2013-11-14, 09:03
Przynajmniej nie on podpisał Traktat Lizboński

glicerynabiooliwka

2013-11-14, 09:11
marcikonik napisał/a:

Przynajmniej nie on podpisał Traktat Lizboński



No tak... Przecież lepiej jest jak Cie ktoś r*cha w dupsko dzień w dzień niż raz na jakiś czas :idzwch*j:

marcikonik

2013-11-14, 09:19
glicerynabiooliwka napisał/a:



No tak... Przecież lepiej jest jak Cie ktoś r*cha w dupsko dzień w dzień niż raz na jakiś czas :idzwch*j:



Obudziłeś się dopiero ? Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński.... oni ci dupy nie poszerzyli ? Każdy rząd dyma i tak niestety jest i będzie. Dopóki cały czas ci sami ludzie będą przy korycie.

flourishman

2013-11-14, 10:16
Fakt, to jedno z największych ścierw. Pisza k***a o trzymaniu kredensu i innych paranormalnych sprawach. Ta gazeta nie nadaje się nawet na rozpałkę do grill'a.

A komorowski? :idzwch*j:
Parafrazując klasyka:


ProVVe

2013-11-14, 10:37
Co bronek tez nie śpi bo trzyma kredens?