18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronisław Komorowski na gali Faktu

Ma..........._S • 2013-11-13, 23:07
Witam sadole,

dzisiaj chciałbym podzielić się moim "bólem dupy". Wczoraj oglądałem tv, zmieniałem kanały aż natrafiłem na relację z gali gazety Fakt na Polsacie. Patrzę a tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski wśród takich sław jak Michał Wiśniewski, Krzysztof Ibisz, zespół weekend itd, ja pie**ole brakowało tylko Katarzyny W. Niezależnie od mojej oceny prezydentury wspomnianej osoby, po cholerę uczestniczyć w takiej "imprezie"??? Funkcja Prezydenta wiąże się z obowiązkami i przywilejami, ale ma również swoją rangę. Kilka dni wcześniej na marszu niepodległości, a później na gali faktu...chyba coś ty nie gra.




Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.

pm...........mn

2013-11-14, 11:58
wszyscy z wiejskiej to zdrajcy narodu, najlepiej to zrzuta 15mln ludzi do brukseli i walczyc o eutanazje dla wszystkich darmozjadow, albo zeby im drugi bornholm zbudowali, tylko ze ogrodzony

Kontem.O.K.

2013-11-14, 13:42
jaki naród, taki prezydent.

vass

2013-11-14, 14:14
Jaką trzeba być miernotą żeby przypie**alać się do prezydenta, wybranego w demokratycznych wyborach przez Polaków i nie ważne jakiego czy to Lecha, Bronka czy Aleksandra.

pastazkota

2013-11-14, 14:18
@vass

A jaką trzeba być miernotą, żeby będąc prezydentem, przedstawicielem i reprezentantem narodu wybranym w demokratycznych wyborach przez Polaków firmować swoim nazwiskiem (i urzędem) taki szmatławiec jak fakt.

SolarisN1

2013-11-14, 14:59
Jak czytam te komentarze to naprawdę chcę żeby to wszystko pie**olnęlo. Szkoda żyć wśród debili i w takim kraju, gdzie patriota = bandzior, gdzie wojna polska-polska sprowadza się do prawaków i lewaków (przy czym kretyni nie wiedzą czym jest prawica i lewica). Nagonka na wszystkich, którzy myślą inaczej, żałosne bicie piany non stop. Ten zły, a tamten ch*j. pie**olone polaczki (tak, tak polaczki, bo to wstyd nazwać takie bydło Polakami). Gówno wam Komorowski zrobił, ale o przejrzenie na oczy nie ma co wołać. Za późno już. Bezrefleksyjna, zacietrzewiona banda debili, która powtarza zasłyszane w domu (fajna patologia) truizmy i frazesy. A gdyby tak poprosić o jakiś konkret... W Polsce prezydent pełni funkcję reprezentatywną, ale przecież za moment jakiś imbecyl napisze, że to przez niego jest źle. Poza tym... jakie źle? Gdzie i komu jest źle? Mi żyje się zajebiście, a że impotenci intelektualni nie radzą sobie to ich (wasz) problem. Tyle, że potem przychodzą wybory i okazuje się, że większości jest dobrze. A na sadisticu zostanie to j***ne getto kretynizmu, któremu wciąż i zawsze jest źle. Wiecie w ogóle o co walczycie? Tak jak w Marszu Niepodległości jakis niedorozwój tłumaczył bandytyzm walką o niepodległość... No k***a, rzeczywiście jesteśmy pod zaborami jak nic, tyle że to zabór kompletnej ignorancji. Ale w sumie czemu się dziwić na portalu, gdzie idolami są Korwin Mikke i Krzysio Bosak.

wdiko

2013-11-14, 15:32
W dzisiejszej nominacji do "Złotego Bronka" wygrywa Bronisław Komorowski :krejzi:

pakicito

2013-11-14, 15:39
Cytat:

tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej


gdzie? ja tu widzę zdjęcia marionetki

joystik1337

2013-11-14, 15:41
@CDBlaze

Nie życzę Ci źle, ale serio, nie można pisać takich rzeczy, to nie są żarty...

Jeadong

2013-11-14, 15:53
Galahad_Meb napisał/a:



Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.



Dobra dobra, lepie na siebie uważaj żebyś przypadkiem nie popełnił samobójstwa :D

SolarisN1

2013-11-14, 16:00
Kutaraksis napisał/a:

@SolarisN1Obrazek



Widzisz jak łatwo potwierdziłeś wszystko o czym napisałem? Jesteś kwintesencją mojego komentarza troglodyto :)

johnyMiost

2013-11-14, 16:02
Prezydent w Polsce to ma tyle do gadania co żyd za okupacji....
miał pewnie BUL dupy ze go tak mało w mediach, to postanowił się po lansować

mscicielzLitwy

2013-11-18, 03:31
Funkcja prezydyntury Polski upadla juz tak nisko