18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronek i racja!

verdors • 2015-03-12, 07:49
Szybkie rozwiązanie problemu: kto ma rację!
:idzwch*j:

bestli

2015-03-12, 18:23
[quote = "Sonal"] Sam na niego zagłosuję, na zasadzie mniejszego zła. Nie mogę sobie wyobrazić PISowców u (jakiejkolwiek) władzy. A inni niestety nie mają szans. Więc został Bronek. po tym co napisałeś uważam, ze nie masz żadnych poglądów [/quote] żeby to jakoś wyglądało. dlaczego dzięki taki jak ja?

markop4321

2015-03-12, 18:35
Sonal napisał/a:

Marnuje głos? Bo co? Bo Ty twierdzisz, że TWOJE poglądy są jedynie słuszne? hahahahaha


ty możesz zmarnować bo i tak jesteś debilem a głosy debilów nie są liczone

Kaosu

2015-03-12, 18:35
bestli napisał/a:

dlaczego piszesz k***ina?


Bo mogę.

bestli napisał/a:

Jest wielu innych kandydatów na których warto zagłosować, tylko w tv ich nie pokazują.


Ta? Niby kto? Jarubas #1%? Wilku #1%?. Zresztą, przy naszym ustroju parlementarno-gabinetowym całe te wybory to farsa która nic nie znaczy.

bestli napisał/a:

A glosuj sobie i na bronka, mamy przecież demokracje ustrój w którym głupota wygrywa


Nie jestem pewny do kogo piszesz, ale jak do mnie to wiedz, że na Bronka to ja nie zagłosuję. Właściwie to nie zagłosuję wcale bo w przeciwieństwie do tego co napisałeś:

bestli napisał/a:

po tym co napisałeś uważam, ze nie masz żadnych poglądów


mam bardzo konkretne poglądy i wiem, że ten kraj to od kilkuset lat gówno. Walka o władzę wewnętrzną w nim to tak jakby załoga ORP Piorun wybierała kapitana okrętu podczas napie**alania się z Yamato i uważała, że jak wybierze "dobrego" to wygra.

bestli

2015-03-12, 19:03
Wilk ma pewnie więcej, a przynajmniej mam taką nadzieje. A nawet jeżeli ma 1% to znaczy, ze już nie warto na niego glosować? Same z siebie te procenty się nie wezmą przecież.

djboss2

2015-03-12, 19:33
mam bronka w dupie, sram mu w ryj i niecvh spirdala

noterscrut

2015-03-12, 20:09
Sonal napisał/a:

Się tak spinacie, a Bronek i tak wygra. Hahahahahaha
Sam na niego zagłosuję, na zasadzie mniejszego zła. Nie mogę sobie wyobrazić PISowców u (jakiejkolwiek) władzy. A inni niestety nie mają szans. Więc został Bronek.



Ty głupi ch*ju. Przez takich kretynów po prostu wstyd być człowiekiem. Wszystkim wielkim zwolennikom platformy proponuję obejrzeć ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=ySjKLH7ZD_M

Mr_Blonde

2015-03-12, 21:21
Platforma Obywatelska... partia, która jawnie oklamala Polaków, która wykorzystuje media jako wlasna tubę propagandowa, polityka gdzie afere zamiata pod dywan kolejna afera, a jej członkowie zostają nagrani podczas lamania konstytucji... Nie trzeba się znac, zeby to widzieć... Przez 7 lat okradali razem z psl Polskę, a osoby które maja po 20 lat, nawet nie pamiętają dwuletnich rzadow pisu (z 2ma partiami-blokerami), a tak z tej parii szydza.. bo tak uczą media, na tym PO się zna najlepiej... jak kogos zgnoic. Ich rządy przypominają latanie dziury na drodze asfaltem z odcinka 1km dalej. Wszystko wyprzedane, sami się śmieją zepaństwao istnieje tylko teoretycznie... no ale to wina dwuletnich rzadow pisu prawie 10 lat temu.. j***ne lemingi :) chyba rodzice urzeednicy

Harlem

2015-03-12, 21:32
Tak sp***olonych komentarzy jak wcześniej to jeszcze nie czytałem na sadisticu. Ja pie**olę, jak można głosować na te sk***iałości z PO, skoro łżą Polakom prosto w ryj przez bite 8 lat? No jak?! I dalej ta poj***na gadka, że nie ma nikogo lepszego, "mniejsze zło" itd. Ja się pytam jak w tym kraju ma być lepiej, skoro głos mają ludzie z takim zj***nym myśleniem jak wasze?

zomos

2015-03-12, 21:51
I kogo k***a wybierzecie ? PO PiS SLD PSL ? Te same mordy od 25 lat które gówno robią. ch*ja nowego cały czas ciemiężenie. PRL Bis... Sk***ysyny was omamiły że jest zmiana! ch*ja jest zmiana... Trzeba federacji i lokalnych rządów a centrala ma zadbać o Policję, Wojsko i ochronę. Potrzeba Technokracji i wyborów bezpośrednich a nie wyborów gdzie wybiera się matematyką i to jakąś mocno pok***ioną! Po ch*j wybierać prezydenta skoro on tak mało może ? Po ch*j ja się pytam ? CO TO k***A ZA DEMOKRACJA NA KTÓRĄ LUDZIE NIE MAJĄ WPŁYWU.

Ciągle tylko wyższe podatki nadatki i oddatki. Sk***ysyny w TV mówią że zarabiamy więcej! Mediana(oficjalna z nadliczbówkami i premiami!) zarobków 2013 była niższa o 900 zł BRUTO on średniej Brutto! Siła nabywcza była mniejsza niż 10 lat temu! k***A MAĆ LUDZIE! ŚLEPI JESTEŚCIE?


Filogyna

2015-03-12, 23:05
Buehehe :D ! Niby wszystkie komentarze dodane dzisiaj, a wszystkie gdzieś już wcześniej czytałam... Cholera, skarbnica nowych idei.

zomos napisał/a:



Ciągle tylko wyższe podatki nadatki i oddatki. Sk***ysyny w TV mówią że zarabiamy więcej! Mediana(oficjalna z nadliczbówkami i premiami!) zarobków 2013 była niższa o 900 zł BRUTO on średniej Brutto! Siła nabywcza była mniejsza niż 10 lat temu! k***A MAĆ LUDZIE! ŚLEPI JESTEŚCIE?




Medina zarobków na całym świecie jest niższa, niż średnia arytmetyczna zarobków - i we Francji, i w Norwegii, i w Szwajcarii, i w Kanadzie, i w Zjednoczonych emiratach arabskich... W każdym bowiem kraju mieszkają tacy, którzy zarabiają po kilka milionów rocznie :) .


Co do siły nabywczej produktu per capita wytwarzanego w Polsce... Proszę: Baza statystyk międzynarodowych

Sonal

2015-03-13, 11:50
Dużo zjebów się tutaj wypowiada. Uważajcie bo Wam żyłka w dupie pęknie. Taka sama napina była przy ostatnich wyborach, gdzie też Wam się wydawała, że Korwin-Mikke wygra. I gówno.
Teraz tez Wam się wydaje, internetowi bojownicy ch*ja warci, że Bronek przegra. Hahahahaha
Ja w moim otoczeniu, w grupie kilkuset osób, nie znam nikogo kto by na Mike głosował, tak samo większość będzie na Bronka.
Przegrani znów będą płakać, że wybory sfałszowali. Tiaaa..
Ciekawe tez macie wnioski, że źle oddane głosy - wg Was - MUSIAŁY być oddane na opozycję? Skąd k***a taki wniosek? A może do debile wyborcy PO nie umieli policzyć do jednego krzyżyka i zj***li - sprawiając, że katole niby rosną w silę.
Jestem zagorzałym antyklerykałem - więc nie mogę głosować na ugrupowania dopuszczające jeszcze większe rozpasanie kleru kosztem moich podatków.
I żyję i prowadzę firmę już prawie 20 lat i nie zauważyłem żadnych wahnięć u siebie czy współpracujących firm w korelacji do wybranej władzy.
Więc pójście na wybory traktuj jako mini rozrywkę - najbardziej cieszą się dzieci jak mogą kartkę do urny wrzucić.
I że nierobom i sp***olinom życiowym się wydaje, że wybór innej opcji coś odmieni w ich marnym żywocie. Komuna juz nie wróci - na swój dostatek trzeba ciężko zapie**alać.

Jack Daniel's

2015-03-14, 17:51
djboss2 napisał/a:

mam bronka w dupie, sram mu w ryj i niecvh spirdala



Zrobiłem PrintScreen i zgłaszam do Prokuratury obrazę prezydenta.

bestli

2015-03-14, 23:39
teraz pójdzie siedzieć, jak ten co krzesłem chciał w bronka rzucić