18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronek i racja!

verdors • 2015-03-12, 07:49
Szybkie rozwiązanie problemu: kto ma rację!
:idzwch*j:

markop4321

2015-03-12, 09:05
Ja pie**olę. Platforma to stan umysłu. Opętanie.

je...........yA

2015-03-12, 09:07
To jest specjalna technika manipulacji bronka... Stary komuch i SB-ek. Oby przegrał wybory i pociagnal calą ta platforme obszczymurków na dno...

cys23

2015-03-12, 09:43
Jak nie bronek to inna marionetka dostanie się na stołek. Na wyborach prezydenckich masz taki wybór jak z żarciem na polskiej autostradzie: mcdonald albo kfc. Niby różnica jest, ale i to ch*jowe i to ch*jowe, a mniejszych graczów po prostu nie widać i mają małe szanse przebicia się przez komercyjne gówno.

Druga sprawa - trzeba być totalnym ignorantem, żałosnym, samolubnym, twardogłowym baranem, żeby twierdzić, że tylko on ma rację a nikt inny nie. I wogóle, sposób w jakim ten pajac mówi i gestykuluje ujawnia tylko, że ktoś mu dał kartkę i kazał się wyuczyć regułki na pamięć. Zero własnej iniciatywy. Czy tak ma wyglądać przywódca silnego kraju?!

I co za banda idiotów mu tam przyklaskuje?!

adrianjegerpl

2015-03-12, 10:31
Moja racja jest mojsza niż twojsza !

markop4321

2015-03-12, 11:52
@jerryA Tez mam nadzieje ze przepie**oli.

Bula szoguna wietrzy

mazin

2015-03-12, 13:52
Chłop, jak co rano, zwalił konia w autobusie, a wy pisowskie sępy jak zwykle się go czepiacie!

Gebofon

2015-03-12, 14:08
Im jestem starszy, tym Dzień Świra jest dla mnie smutniejszy.
Pomyśleć, że za młodu traktowałem to jako komedię. "..no odmień być.." :szloch:

djboss2

2015-03-12, 14:18
bredzislas komorowski sp***alaj

Urynoterapeuta

2015-03-12, 14:23
Prezydent się nam rozpedzą, kolejna akcja:
"Prezydent był zachwycony cielakami, a jednemu z nich dał possać swój palec. Jak przyznał, przypomniało mu się dzieciństwo. Uwielbiał dawać palce do possania cielakom."
i cytat:
"O! Jakie cielaczki śliczne. Masz. Palec possiesz? Powinna possać. To moje dzieciństwo było. Uwielbialiśmy razem z siostrą dawać im palec."
:samoboj:

Filogyna

2015-03-12, 14:39
cys23 napisał/a:

Jak nie bronek to inna marionetka dostanie się na stołek. Na wyborach prezydenckich masz taki wybór jak z żarciem na polskiej autostradzie: mcdonald albo kfc. Niby różnica jest, ale i to ch*jowe i to ch*jowe, a mniejszych graczów po prostu nie widać i mają małe szanse przebicia się przez komercyjne gówno.

Druga sprawa - trzeba być totalnym ignorantem, żałosnym, samolubnym, twardogłowym baranem, żeby twierdzić, że tylko on ma rację a nikt inny nie. I wogóle, sposób w jakim ten pajac mówi i gestykuluje ujawnia tylko, że ktoś mu dał kartkę i kazał się wyuczyć regułki na pamięć. Zero własnej iniciatywy. Czy tak ma wyglądać przywódca silnego kraju?!

I co za banda idiotów mu tam przyklaskuje?!




Kosmiczny komentarz :D . Najpierw piszesz: "Druga sprawa - trzeba być totalnym ignorantem, żałosnym, samolubnym, twardogłowym baranem, żeby twierdzić, że tylko on ma rację a nikt inny nie", by później dopowiedzieć: "I co za banda idiotów mu tam przyklaskuje?!". Bo, rozumiem, o idiotyzmie orzeka się poprzez 'poziom nasączenia prawdy w kogoś słowach'.

jerryA napisał/a:

To jest specjalna technika manipulacji bronka... Stary komuch i SB-ek. Oby przegrał wybory i pociagnal calą ta platforme obszczymurków na dno...



Technika manipulacji, o której każdy może powiedzieć, że jest dla niego czytelna? Ja się tam nie znam, ale wydaje mi się to nieco bez sensu...


A może to jest chyba taka manipulacja, by zmanipulować ludzi, że są manipulowani w jeden sposób, podczas gdy są manipulowani w inny :) ?


Wierzysz w to, że ktoś, kto wspinał się przez trzydzieści lat po kolejnych stopniach kariery politycznej, jest głupszy od ciebie :D ? Skoro dzięki swoim słowom zapewnia sobie koło 50% w wyborach, znaczy to, że jest politykiem sprawnym. Miarą bowiem umiejętności politycznych polityka jest wyborca - choćby wyborca miał być najgłupszy z głupich.

Femp00411

2015-03-12, 14:44
Hahahahah jak ktoś wierzy że wybory są w porządku a nie fałszowane to nieźle naj***ne w bance ma.
Polska to druga Białoruś (pod względem wyborów),ten "kraj" jest wyj***ny,nic tutaj nie ma,a lada moment separatysci wpie**ola sie z buciorami i wszystkie smieszne sojusze okażą się gówno warte,zreszta jak zawsze ;)
"Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy"

freaky

2015-03-12, 14:46
Mam nadzieję, że ten cymbał przegląda sadola. ch*j mu w dupę.

Erqe

2015-03-12, 14:48
Hehehe, Komórczak :D

Sonal

2015-03-12, 15:53
Się tak spinacie, a Bronek i tak wygra. Hahahahahaha
Sam na niego zagłosuję, na zasadzie mniejszego zła. Nie mogę sobie wyobrazić PISowców u (jakiejkolwiek) władzy. A inni niestety nie mają szans. Więc został Bronek.