18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń produkowana chałupniczymi metodami.

Mroziu • 2014-12-14, 22:02
Janusze z Filipin rzeźbią giwery pilnikami... I o dziwo strzelają. :shock:

BTW, 70% Filipińczyków posiada broń palną. A my? Szkoda gadać.


Michael_Myers

2014-12-14, 22:08
Mroziu napisał/a:

70% Filipińczyków posiada broń palną. A my? Szkoda gadać.


My mamy wiatrówki :snajper2:

Yoka_Brotherrr

2014-12-14, 22:09
później dużo filmików jest na hardzie z prób strzelania ;)

_R...........s_

2014-12-14, 22:20
Cytat:

70% Filipińczyków posiada broń palną. A my? Szkoda gadać.


Wklej filmik z trzeciego świata, z kraju targanego wewnętrznymi konfliktami, terroryzmem, i ogromną liczbą zabójstw, a potem pie**ol jak to u nich lepiej bo mają więcej broni :krejzi:
Z lekka ch*jowe to twoje porównanie, tak raczej ludzi nie przekonasz do broni.

kalium

2014-12-14, 22:41
Po drugie - samym pilnikiem to ty skutecznej, celnej broni nie zrobisz. Gdzie kucie czy tłoczenie, frezowanie, toczenie, wiercenie, gdzie gwintowanie luf. Pilnikami to oni mogą w gotowych korpusach usuwać jakieś wady, dopasowywać poszczególne elementy. Ale jak widać gimbusa łatwo podniecić kilkoma bzdurnymi ujęciami.
Może jeszcze amunicję produkują za pomocą wkrętaka i młotka?

Mroziu

2014-12-14, 22:43
Nie sądzę. Właśnie porównanie do kraju trzeciego świata powinno kłuć w oczy i uświadomić nam w jak wielkiej dupie jesteśmy - NAWET NA FILIPINACH LUDZIE SĄ BARDZIEJ WOLNI NIŻ W POLSCE - Większość ludzi to debile niestety, nie pamiętają już lub są zbyt leniwi by sprawdzić jak wyglądała kwestia posiadania broni w Polsce przed wojną, czy nawet w czasie zaborów. Mamy (Polacy) wielowiekowe tradycje posiadania broni.

Tomikchomik1

2014-12-14, 22:44
Ja mam łuk bloczkowy, niby nic, ale zaj***ć potrafi. Na szczęście w Polsce można posiadać łuk... :)

Mroziu

2014-12-14, 22:45
@kalium,

O ile mój tekst o struganiu giwer pilnikiem był żartobliwy,

To twój bul dópy jest autentyczny.

BongMan

2014-12-14, 23:01
Mroziu - pytanie, chociaż odpowiedzi się domyślam. Masz broń, ludzie mają broń i cię słuchają - kto jest twoim wrogiem i do kogo strzelasz?

Luqas95

2014-12-14, 23:10
filipiny ciekawy kraj niby azjaci a więcej mają z europejczyków

"nauczcie się debile najpierw samochodami jeżdzić a potem po bron szczekajcie"
taki oto komentarz dostałem od znajomego w czasie rozmowy o broni dla każdego

Mroziu

2014-12-14, 23:11
Bonguś, zredaguj swoje pytanie jakoś przystępniej - bo w ogóle go nie rozumiem. Zakładasz że ja mam broń i wszyscy inni mają broń i mnie słuchają (w jakim sensie, jakiejś konkretnej wypowiedzi?).

BongMan

2014-12-14, 23:16
W takim, że ty wskażesz wroga, a wszyscy go atakują.

kalium

2014-12-14, 23:36
@Mroziu - o moją dupę i ewentualne bóle to ty się łaskawie nie martw. Zaj***łeś durnowaty komentarz do durnowatego filmiku (dla hamburgerów) a teraz raczkiem się wycofujesz. Udając erudytę i wielkiego myśliciela. Kolejny kuc?

BongMan

2014-12-14, 23:43
@up
Radzę nie stawać do niego tyłem :D

Mroziu

2014-12-15, 00:24
Nikogo nie muszę udawać. Nie ma niczego durnowatego w stwierdzeniu że ludzie na Filipinach są bardziej wolni od Polaków. Są bardziej wolni bo ich państwo nie odbiera im prawa do skutecznej obrony siebie i własnej rodziny. Durnowaty jesteś Ty skoro tego nie dostrzegasz. Specyficzna sytuacja na Filipinach nie ma w tej kwestii żadnego znaczenia - tak samo tam jak i w Polsce może Ci wpaść do chałupy jakiś czubek z nożem w ręku który będzie próbował poderżnąć gardło Twojej żonie. Pytanie gdzie jest lepiej - na Filipinach gdzie możesz sk***iela posłać do piachu - gdzie jego miejsce. Czy w Polsce gdzie jesteś bezbronny? Mówię jedynie o tym, nie o islamistach, eboli i innych gównach nas nieinteresujących.