18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brno nocą

~_Yarko_ • 2021-08-30, 23:53

Nocna eskapada po czeskich pubach skończyła się połamanymi żebrami i utratą portfela.

KFCnigget

2021-08-31, 14:40
Anosa20 napisał/a:

Czeski film, czeski wpie**ol...



pięknie dziś wyglądasz i pachniesz jak marzenie :)

kwas79

2021-08-31, 14:45
"Aktorzy" tego przedstawienia szybciutko się przebierają.

MsVapore

2021-08-31, 16:07
Dlatego zawsze mam przy sobie folder. Taki Ontario rat 1 dobrze sobie radzi z takimi k***ami, wchodzi jak w masło.

Presty

2021-08-31, 17:15
Ja nie jestem ciapaty, nawet brody nie mam, ale kiedyś skopałem pijanego brytola szczającego mi w bramie. Troszkę nasiąkł własnym moczem. Sk***iel w tej samej bramie miał nocleg. To brytyjskie ścierwo czuje się w Polsce jak w jakiejś swojej dawnej kolonii.

Kamil3l

2021-08-31, 18:13
emilwkpg napisał/a:

jestes pala j***na, napewno stal bys i dostawal honorowy wpie**ol od grupy naj***nych niebezpiecznych cpunow ? przewaga liczebna z pewnoscia by cie nie ruszyla, ortalionowy honorowy rycerz sie znalazl. Debilu j***ny wiesz ile w libercu bylo atakow nozem ? to sie smieciu nie wypowiadaj.
Nie wezme w h*ju to mam wez to sobie jebnij barana w sciane. Napie**alam w klawiature z automatu klade pałe na ortografie. Nienmartw sie o moja pisownie. Zajmij sie soba. Moze chcesz tez sprawdzic czystosc moich gaci ? profesor sie znalazl. Jak mnie wk***iaja takie tatuśki k***a co kazdego by poprawiac chcieli. Jejusiu ale ty jestes dzielny. Zalozyles juz swoja peleryne ?



Ale się zdenerwowałeś. Nie posraj się tylko z tych nerwów.
Gość ma rację. Jebłeś babola, aż w oczy kłuje. ch*j tu kogo obchodzi, na jakiej klawiaturze piszesz i jak bardzo masz wyj***ne.
Wyszedłeś na zwykłego imbecyla.

Ludobojstw0

2021-08-31, 18:14
Ciapaci wdrażają szybko swój plan podbicia europy

emilwkpg

2021-08-31, 20:16
Kamil3l napisał/a:

Ale się zdenerwowałeś. Nie posraj się tylko z tych nerwów.
Gość ma rację. Jebłeś babola, aż w oczy kłuje. ch*j tu kogo obchodzi, na jakiej klawiaturze piszesz i jak bardzo masz wyj***ne.
Wyszedłeś na zwykłego imbecyla.



ssij, imbecyl cie robil, jestem zczilowany jak nigdy, chyba nadinterpretujesz fakty, przejdz sie do psychologa albo wracaj lizac koledze od gramatyki jajka

:lol:

pawcio9014

2021-09-01, 07:03
emilwkpg napisał/a:

ssij, imbecyl cie robil, jestem zczilowany jak nigdy, chyba nadinterpretujesz fakty, przejdz sie do psychologa albo wracaj lizac koledze od gramatyki jajka



Oprócz tego co pisałem wcześniej, czyli, że jesteś frajerem bo uciekłeś jak Ci kolegę bili, to teraz jak Cię zj***li w komentarzach to usunąłeś swój :D

Czyli mamy 100% potwierdzenia, że jesteś zwykłą cipą :D proponuję zmienić nick z emilwkpg na emilwdupę

KaiserS

2021-09-01, 19:33
półobroty jak u chucka

Seligos

2021-09-04, 01:26
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ty chyba jakichś filmów akcji się naoglądałeś. Kto miałby się wk***ić i zacząć te czystki? Najwyżej garsteczka kiboli którzy szybciutko wylądowali by na dołkach spałowani a opaleni byliby bardzo poszkodowani i białe dupy pobiegłyby obciągać im w ramach pokoju kabana.
A nawet gdyby rzeczywiście wybuchła jakaś jebucka wojna domowa i nagonka na ciapaków to jednak poszedł bym na STSa obstawić na ciapuchów



Nie wiem czy masz w swoim życiu kogoś kto jest dla ciebie ważny. Ja mam. Życie mnie nauczyło że są rzeczy które warto i które sie opłacają. Nie warto się mścić na ludziach jak na filmiku, opłaca się wyj***ć te socjal plebsy z własnego kraju kiedy dzieci chodzą głodne bo nie ma dla nich pieniędzy na obiad w szkole, nie opłaca się pokazywać swojej mordy grupie ciapatych rycerzy, ale w przypadku kiedy któryś śniady książę np: zabije Ci bliską osobę warto zaryzykować i dopie**olić kilku z nich. Ja wiem że teraz lecę trochę po ekstremach i też żaden ze mnie gangster. Ale wiem że nie odpuściłbym takiej k***ie.