18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brno nocą

~_Yarko_ • 2021-08-30, 23:53

Nocna eskapada po czeskich pubach skończyła się połamanymi żebrami i utratą portfela.

An...........20

2021-08-30, 23:58
Czeski film, czeski wpie**ol...

Soroka

2021-08-31, 00:05
zupełny przypadek, że to ciapaty, oni mają religie spokoju, brzydzą się przemocą.

emilwkpg

2021-08-31, 00:32
To ciapuch albo inne cyganskie scierwo. Tego sie tam pelno panoszy. Mieszkalem w libercu, tam stoja z golymi klatami pod marketami w grupach, jak na jakis straganach, tpmich miejsce spotkan. Napadaja na bialych, mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy. Nacpana naj***na zgraja ... przejeli cale miasto, a takie piekne jest. To naptawde tam widac, bardzo mocno. Czesi sa wyjatkowo stlamszeni w tamtym miejscu.. dodam jeszcze ze w raz z nimi, przyjechala tam pluskwa domowa, ten robal, jest tam powszechny jak mucha. Zapomnijcie o chotelach. Wyladowalem w szpitalu od pogryzien i reakcji alergicznej. Mialem pogryzione nawet powieki. PS. szukam prawnika co sie tym zajmie. Mam wypis ze szpitala, recepty na 6 lekow. itp itd. i fotki, a moze nawet wrzuce w jakis dzien. Bo znalezc nieugryzione miejsce to byl cud. Na jednym malym palcu dloni mialem 47 ugryzien. Wracajac do tematu, robia syf i nawiezli syf. Czesi opuszczaja to piekne miasto nie ma kto pracowac, dojezdzaja polacy z bogatyni i robi sie jeszxze wieksze guffno. Yo ! ale esej :lol:

programista4k

2021-08-31, 00:50
jak se teżebra połamał, bo złodziej nie był go po żebrach ani jakoś specjalnie mocno

@emilwkpg współczuję, ja miałem mnóstwo pluskiew wynajmowanym mieszkaniu i praktycznie miałem żadnych śladów. Zorientowałem się dopiero po 3 miesiącach jak liczebność pluskiew wzrosła do kilkuset i jak się przebudizłem w nocy to miałem tego w cholere w pościeli

Seligos

2021-08-31, 01:36
Czekam na dzień kiedy te pewne siebie grupki brudasów i wszelkiej maści kozactwa, przegną pałę, zgwałcą jakąś małolatę, zaatakują nie tego co trzeba, i w efekcie znajdzie się grupa która powie "dość" i zaczną się czystki tego gówna. Za takie akcje ja ta na filmiku powinny być upie**alane ręce. Koleś może zasłużył na kilka strzałów bo w sumie lał w bramie i możliwe że przy okazji wygłosił kilka poetyckich słów w stronę opalonego ale nic nie daje ciapatemu prawa do tego aby go okraść. Kontrolny strzał po nogach albo w potylicę a potem dzwonisz na Policję (bo od tego te k***y jednak są) i koleś dostaje paragon z hotelu izbowego jakby nocował w Bristolu.

cesarz1982

2021-08-31, 07:32
emilwkpg napisał/a:

To ciapuch albo inne cyganskie scierwo. Tego sie tam pelno panoszy. Mieszkalem w libercu, tam stoja z golymi klatami pod marketami w grupach, jak na jakis straganach, tpmich miejsce spotkan. Napadaja na bialych, mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy. Nacpana naj***na zgraja ... przejeli cale miasto, a takie piekne jest. To naptawde tam widac, bardzo mocno. Czesi sa wyjatkowo stlamszeni w tamtym miejscu.. dodam jeszcze ze w raz z nimi, przyjechala tam pluskwa domowa, ten robal, jest tam powszechny jak mucha. Zapomnijcie o chotelach. Wyladowalem w szpitalu od pogryzien i reakcji alergicznej. Mialem pogryzione nawet powieki. PS. szukam prawnika co sie tym zajmie. Mam wypis ze szpitala, recepty na 6 lekow. itp itd. i fotki, a moze nawet wrzuce w jakis dzien. Bo znalezc nieugryzione miejsce to byl cud. Na jednym malym palcu dloni mialem 47 ugryzien. Wracajac do tematu, robia syf i nawiezli syf. Czesi opuszczaja to piekne miasto nie ma kto pracowac, dojezdzaja polacy z bogatyni i robi sie jeszxze wieksze guffno. Yo ! ale esej



Jak już siedzisz w "chotelu" i piszesz komentarze weź pożycz słownik z recepcji

:mrgreen:

pawcio9014

2021-08-31, 07:54
emilwkpg napisał/a:

mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy.




Pogratulować Twojemu ziomkowi, że ma kolegów frajerów, którzy sp***alają w podskokach jak on dostaje wpie**ol... :-)

tycho

2021-08-31, 08:05
Nie miał szans, to był jakiś nyndza.

dogip

2021-08-31, 09:29
Skutki uboczne betonozy miejskiej. Brak jakichkolwiek krzaków, aby spokojnie się odlać.

mianas

2021-08-31, 09:52
leje u siebie wolo mu a ciapaka na krzesło elektryzne

SirMajkel

2021-08-31, 10:13
no koleś ewidentnie coś trenuje i na treningach dostaje wpie**ol, więc wyskoczył poobijać jakiegoś naj***nego typka, który nie odda... noooo chyba, że go poobijał za to, że szcza gdzie popadnie, wtedy to propsy dla niego.

NafazowanyKoleś

2021-08-31, 10:41
Seligos napisał/a:

Czekam na dzień kiedy te pewne siebie grupki brudasów i wszelkiej maści kozactwa, przegną pałę, zgwałcą jakąś małolatę, zaatakują nie tego co trzeba, i w efekcie znajdzie się grupa która powie "dość" i zaczną się czystki tego gówna.




Ty chyba jakichś filmów akcji się naoglądałeś. Kto miałby się wk***ić i zacząć te czystki? Najwyżej garsteczka kiboli którzy szybciutko wylądowali by na dołkach spałowani a opaleni byliby bardzo poszkodowani i białe dupy pobiegłyby obciągać im w ramach pokoju kabana.

A nawet gdyby rzeczywiście wybuchła jakaś jebucka wojna domowa i nagonka na ciapaków to jednak poszedł bym na STSa obstawić na ciapuchów :krejzi:

KundiKrzywus

2021-08-31, 12:11
cesarz1982 napisał/a:

Jak już siedzisz w "chotelu" i piszesz komentarze weź pożycz słownik z recepcji



O grammar Nazi się znalazł. Owszem. Masz rację ale to jest Sadol, a nie jakieś forum literatów, polonistów, etc. Wyluzuj!! ;)