18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski wpierdolnik...

Halman • 2021-05-29, 17:00

chofer trochę krwi oddał...

fabkwi

2021-05-29, 20:38
fajny ten fotel kierowcy :) taki w sam raz na 10 godzin pracy :)

majdan5

2021-05-29, 22:16
@NiemiecWaszPan

Oo widzę internet komuś podłączyli na niemieckiej wsi. Baw się dobrze, ale nie za długo, żeby oczka nie bolały.

Jebac_pedalarzy

2021-05-29, 22:46
McQurwa napisał/a:

U nas takiego podziękowania dla kierowcy nie zobaczysz, bo się k***y w kabinach pozamykały



I tak byś ch*ja zrobił leszczyku.

Jesse.Pinkman

2021-05-29, 23:11
Zaj***ć takiego śmiecia to za mało. Powinni mu obcinać powoli wszystko i utrzymywać przy życiu to ścierwo żeby cierpiało jak najdłużej.

el...........ss

2021-05-30, 02:12
Ale trzeba być frajerem, by wyskoczyć nie tylko z partyzanta, co jeszcze do gościa, który nie może się obronić w danej sytuacji, np. taka jak ta, że prowadzi pojazd lub jest zablokowany jakimś gównianym orurowaniem. O okularach, które w trakcie ciosania spadły na nos i przyjęły dwa ciosy, zbijając się przy tym już nie wspomnę... typ mógł wzrok stracić, a pewnie znając życie poszło o to, że kierowca nie miał jak wydać reszty za bilet za 2.80, a typ chciał zapłacić banknotem 100 pesos. Życzę oponentowi kariery na dziale hard

SzychaRKS

2021-05-30, 06:43
seeed71 napisał/a:

Miałem 9 lat, miałem wyskoczyć na solo z 45-letnim kierowcą?



Nie twoja wina. Teraz masz 9 i pół bo nadal nie potrafisz pisac. Kiedyś przyjdzie twoja kolej i też najebiesz kierowcy.

Juzwa

2021-05-30, 09:11
seeed71 napisał/a:

Miałem 9 lat, miałem wyskoczyć na solo z 45-letnim kierowcą?



Mogłeś wstać i wcisnąć przycisk "na żądanie". Są takie przystanki, gdzie kierowca się zatrzymuje jak ktoś naciśnie przycisk. To nie przerasta 9-cio latka. No cóż, ciebie przerosło.

Ronoaro

2021-05-30, 10:39
Juzwa napisał/a:

Mogłeś wstać i wcisnąć przycisk "na żądanie". Są takie przystanki, gdzie kierowca się zatrzymuje jak ktoś naciśnie przycisk. To nie przerasta 9-cio latka. No cóż, ciebie przerosło.



Teraz ty jesteś fantastą. Użyje resztek tego obecnego gnoju, który kiedyś mózgiem zwałeś. Jeśli teraz ma 31-lat, a w chwili zdarzenia z autobusem miał 9, to było to 22 lata temu. Pamiętasz jakie ch*jowe, zdezelowane strupy jeździły jako tabor autobusowy po Polsce na przełomie XX i XXI wieku? Pamiętam sp***olone ikarusy, które miały zielony mały przycisk na żądanie znajdujące się wysoko nad drzwiami... i potrafiłbym sobie nawet wyobrazić, że taki 9 leni łebek mógłby nie dosięgnąć tego przycisku... Nie mówiąc, że prawdopodobieństwo sprawności tego mechanizmu w autobusach z tamtych lat oceniałbym na jakieś 20%.

Erich_Priebe

2021-05-30, 12:41
Niedługo dalsza część na hardzie jak tym razem krew będzie się lała nie z kierowcy tylko z oprawcy

PabllosSantoDaSilva

2021-05-30, 15:49
eliveruss napisał/a:

Ale trzeba być frajerem, by wyskoczyć nie tylko z partyzanta, co jeszcze do gościa, który nie może się obronić w danej sytuacji, np. taka jak ta, że prowadzi pojazd lub jest zablokowany jakimś gównianym orurowaniem. O okularach, które w trakcie ciosania spadły na nos i przyjęły dwa ciosy, zbijając się przy tym już nie wspomnę... typ mógł wzrok stracić, a pewnie znając życie poszło o to, że kierowca nie miał jak wydać reszty za bilet za 2.80, a typ chciał zapłacić banknotem 100 pesos. Życzę oponentowi kariery na dziale hard



Dodam, że kierowcę ograniczał jeszcze pas. Jedyne co mógł zrobić to solidną gardę no ale wolał trzymać kierownicę. Napastnik to zwykła ciota. Równie dobrze mógł zaatakować Pudziana owiniętego w prześcieradło wraz z rękami.

Bonifacy69

2021-05-30, 18:40
GangTrap napisał/a:

Oooo Kozak który wszystkich napie**ala jak ktoś go wk***i. Typowy debil patol. Nie potrafisz zwróci uwagi tylko z pięściami. Do utylizacji się nadajesz głąbie.



Takim jak ty w szkole zabierają kanapki. Ofiaro losu popłacz się

kurpat

2021-06-01, 15:05
Bonifacy69 napisał/a:

Ofiaro losu popłacz się


Ojoj, p*zdeczka cwaniakuje zza monitora, jak na rasowego cwe*a i frajera przystało. Kto tak do ciebie mówił, zanim ci wszedł do wanny? Tata czy wujek?