18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski Mikołaj

phrontch • 2019-12-16, 22:42
Święty Mikołaj potrafi wywołać uśmiech na twarzy dorosłych mężczyzn




~Velture

2019-12-17, 12:58
otomin napisał/a:

Mama chyba do dziś Ci dupkę podciera. Boże jakie biedactwo. Widać że jesteś kujonem który nie ma za bardzo dużo kumpli. Życia nie znasz chłopak a pie**olisz jakbys był Bogiem. Te swoje mądrość z dupy to zachowaj dla siebie. Wiesz tyle co ci politycy czyli pie**olą o wszystkim a tak naprawdę na ch*ju się znają.



Rozumiem, że jakby na ulicy do ciebie podbił jakiś typek z dupy i dał ci skręta to byś go wziął z uśmiechem a później spalił?
Gratuluję.

MindBodyLightSound

2019-12-17, 13:10
Narkotyki to przestępstwo, a przestępstwa są dla czarnych.

z3r0c00l1337

2019-12-17, 15:42
otomin napisał/a:

Mama chyba do dziś Ci dupkę podciera. Boże jakie biedactwo. Widać że jesteś kujonem który nie ma za bardzo dużo kumpli. Życia nie znasz chłopak a pie**olisz jakbys był Bogiem. Te swoje mądrość z dupy to zachowaj dla siebie. Wiesz tyle co ci politycy czyli pie**olą o wszystkim a tak naprawdę na ch*ju się znają.




Widzisz kiepie j***ny, każdy racjonalnie myślący człowiek mający parę klepek w głowie i żyjący na tym świecie TROSZECZKĘ, przeżywszy troszeczkę i widzący co człowiek człowiekowi może odj***ć,mający dodatkowo troszeczkę świadomości tak by się zachował, a ty jako przedstawiciel "debili" nie . Rozumie,że ciebie życie nauczyło do byle ch*ja klękać ? I majeranek z grassem też nie raz ci się zdarzało wdychać widzę. Każdą dyskusję z obcym człowiekiem zaczynasz od słowa "Twoja mama" ? A jak ci się jego mądrości nie podobają to po prostu daj se luzzz człowieku,i nie mów normalnym ludziom,że rynsztok jest OK. A z tym kujonem o co chodzi? jestes wk***iony,że ten kujon ma wszystkie zęby w szczęce w przeciwieństwie do ciebie-te pety i proszki wcierane wyj***ły ci je wszystkie? Widzisz k***a, trzeba było się uczyć, miałbyś kły.

Tr...........ty

2019-12-17, 16:40
phrontch napisał/a:

potrafi wywołać uśmiech na twarzy dorosłych mężczyzn



Raczej ćpuniaków i nastolatków.

Arathnmor

2019-12-17, 18:30
~Velturałkę napisał/a:

Rozumiem, że jakby na ulicy do ciebie podbił jakiś typek z dupy i dał ci skręta to byś go wziął z uśmiechem a później spalił?
Gratuluję.



Kuźwa, jak mi dziwna babulka podeszła do dziecka i tym starczym ględzeniem zaczęła wciskać cukierka dla małej, to miałem więcej niż lęk dziecku go dać. A w towarze można upchać wszystko - nic tylko czekać na akcję rozdawania i masowego ruchu w branży grabarskiej. Nie żebym zachęcał... :D


jednoręki-ujeżdżacz

2019-12-18, 06:12
Tak, brawo. Bo dealer lub ktoś kto jemu podrzuca towar jest Twoim przyjacielem co w życiu by nie pozwolił, żeby Ci się krzywda stała. Fajnie, że masz tak zaufane źródło
Velturek napisał/a:

Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.





:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Haren

2019-12-18, 12:44
Velturek napisał/a:

Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.



Osobiście uważam tak samo, ale na filmiku może być Portugalia (mówią po portugalsku, więc albo to albo Brazylia), a w Portugalii narkotyki są legalne - to trochę zmienia podejście do takich "stuntów".

gumstg

2019-12-18, 14:25
Pytorożec napisał/a:

j***ne ćpuny.



Wole byc "cpunem" chociaz fete zadko biore niz chodzic naj***ny i zygac pod siebie. Tak mam mozg i znam umiar. Ale dla takich zjebow zawsze Marichuana bedzie narkotykiem bo jest nielegalna

TranzystorWyklęty napisał/a:

Raczej ćpuniaków i nastolatków.



Tak to ze lubie sobie zapalic to odrazu jestem cpunem? Wez rozbieg a sciana sama cie znajdzie. Lepiej chodzic naj***ny szukac dymow i zygac pod siebie

czopkaIwynże

2019-12-20, 22:06
Co za dzięcioły. Pół swiata zjezdzilem i wszedzie glownie jaranie ale tez twrade. Czasami od zwyklych detalistow na spontanie spotkanych w centrach miast. Zawsze bez problemu. Co za j***na cebulandia. Kazdy chce was nakarmic dopami i w dupe wyr*chać. Aaaa nie sory W sumie na nic wiecej nie zaslugujecie j***ne żule.