18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski Mikołaj

phrontch • 2019-12-16, 22:42
Święty Mikołaj potrafi wywołać uśmiech na twarzy dorosłych mężczyzn




wojtekpwse

2019-12-16, 22:53
To krzaki jakies nie ziolo

camson

2019-12-16, 23:22
wojtekpwse napisał/a:

To krzaki jakies nie ziolo


oho mamy tu speca od osiedlak kush-a

~Velture

2019-12-16, 23:30
Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.

8765tj

2019-12-16, 23:53
Ciekawe czy niegrzeczne dzieci w Brazylii dostają rózgą czy maczetą...

n3grom

2019-12-17, 00:26
Velturałkę napisał/a:

Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.



Watpie zeby w Brazyli wiedzieli co to dopalacze jak tam jest dostep do wszystkiego. A u nas to i owszem predzej ktos sie znajdzie co da ci dopy i bedzie nagrywal dla beki co ci odwala

atomboy

2019-12-17, 01:14
mieszkam w Hiszpanii takie akcje często są też tutaj... generalnie ciągle chodzą ujarany ale załatwiłem sobie receptę chroniczna migrena klastrowa :D
co sezon na balkonie mam kilka krzaków ostatnio soloidiol, orange bud, super silver haze

~Velture

2019-12-17, 02:35
atomboy napisał/a:

mieszkam w Hiszpanii takie akcje często są też tutaj... generalnie ciągle chodzą ujarany ale załatwiłem sobie receptę chroniczna migrena klastrowa
co sezon na balkonie mam kilka krzaków ostatnio soloidiol, orange bud, super silver haze



Żalisz się czy chwalisz?
spoiler

:trollencjusz:

otomin

2019-12-17, 06:22
Velturałkę napisał/a:

Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.



Mama chyba do dziś Ci dupkę podciera. Boże jakie biedactwo. Widać że jesteś kujonem który nie ma za bardzo dużo kumpli. Życia nie znasz chłopak a pie**olisz jakbys był Bogiem. Te swoje mądrość z dupy to zachowaj dla siebie. Wiesz tyle co ci politycy czyli pie**olą o wszystkim a tak naprawdę na ch*ju się znają.

~DMT

2019-12-17, 06:51
Zawsze to powtarzałem i będę powtarzał:

5 krzaków na własny użytek, oczywiście odpowiednio NORMALNIE opodatkowanych. Zaostrzenie kar za sprzedaż (chcesz palić, to pal, ale nie namawiaj do tego innych) Rozj***ło by to budżet tak, że sami by nie wiedzieli co z tymi pieniędzmi robić i nie mówię tu tylko stricte o podatku głównym za krzaki, ale i podatkach pośrednich (większe zużycie prądu, wody i cała inna masa czynników) Wiesz co palisz, służba zdrowia nie boryka się z zatruciami ch*j wie czym i nie traci hajsu, który można przeznaczyć choćby na nowy sprzęt, bo jednemu z drugim Sebastianowi przyszedł genialny pomysł jak zrobić "biznes"...

No ale to Polska i tu właśnie na tym się zarabia ciężki hajs, który idzie pod stołem do kieszeni...

:idzwch*j:

giga92

2019-12-17, 07:27
A więc to są Ci ŹLI DILERZY przed którymi przestrzegali nas w szkole, którzy wciskają nam darmowe narkotyki, żeby nas uzależnić.

xiro

2019-12-17, 07:44
~Velturałkę napisał/a:

Myślcie co chcecie ale w życiu bym od kogoś obcego na ulicy nie wziął za darmo towaru żadnego.
Pomijając aspekt prawny to bym zwyczajnie się bał co tam może być. Niech ci ktoś zamiast jointa da z jakimiś dopalaczami w środku i ch*j wie czy nie czeka cię kaplica.
pie**olę to.



hehe pamietam jak za gowniarza wsadzilismy obciete pazury z nogi do fajki i czestowalismy kolesiow :D takze nie dziwie ci sie

ChoryPacjent

2019-12-17, 10:30
żaden daSilva go nie okradł, nie napadł ... chyba zaczynają schodzić na psy