18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska deskoterapia vol. 55

phrontch • 2022-07-20, 13:01
Akcja z Belém do Pará. Ciekawe, czy to rozchodzi




Glanita

2022-07-21, 02:18
Niektóre filmy, np. ten, wyświetlają mi się w wąskim pasku, nic nie widać... Jak to naprawić?

to...........10

2022-07-21, 02:44
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

No jak kogoś podnieca zabijanie dzieci, bądź z tego czerpie przyjemność to tak samo jak ci co gwałcą takie czy noworodki, trupy albo zwierzęta. Mocna choroba i nie przystoi cywilizacji białego człowieka, a przez lewactwo nie można takiego na festynie, na środku rynku robiąc z tego święto, takiego publicznie powiesić.



Właśnie dzięki "lewactwu" (tzn. cywilizowanym ludziom) nie ma u nas takiej patologii jak na tym filmie, albo jest ona mocno ograniczona. Do twojego zakutego łba, to oczywiście nie dociera, bo zrobiłbyś dokładnie to co oni (oczywiście w twoim mniemaniu w "słusznej" sprawie).

TylkoPiSResztaToKurwy

2022-07-21, 03:04
bercisko napisał/a:

Deskoterapia k***a?
Z nóg została miazga. Wielokrotne złamania kości udowych, piszczeli. Strzaskane kolana. Jak nie dojdzie do wewnętrznego krwotoku i przeżyje to reszta życia na wózku. Nie wiem co laska zrobiła, ale goście tłukli żeby zabić. Żadna terapia



Dobra nie zesraj się ch*j jej do mordy

olo_witek

2022-07-21, 07:17
Noga przy kostce już prawie odpadła i wbiło nogi w ziemię a taka fajna była no cóż raczej RIP

jasnygwint

2022-07-21, 07:51
co ona musiała nawywijać...?
ale na bank juz tego znów nie zrobi

melzo

2022-07-21, 17:43
Kobiety to jednak cieniasy są, ledwo deską dostała i już mdleje z bólu :/

kulawiec

2022-07-22, 12:33
Generalnie kolesie do odstrzelenia. Laska po tym zabiegu, już tylko na imprezę w kostnicy.

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-22, 13:16
mwaski napisał/a:

Właśnie dzięki "lewactwu" (tzn. cywilizowanym ludziom) nie ma u nas takiej patologii jak na tym filmie, albo jest ona mocno ograniczona. Do twojego zakutego łba, to oczywiście nie dociera, bo zrobiłbyś dokładnie to co oni (oczywiście w twoim mniemaniu w "słusznej" sprawie).



Lewactwo to aborcja dzieci w 8 miesiącu co na wielu filmach widać jak maluch ucieka przed odkurzaczem, czyli morderstwo dzieci, lewactwo to oczywiście akceptowanie zboczeń psychicznych jak pederastia a i powoli pedofilia(patrz rządy Holandii czy Niemiec) , lewactwo to gówno umysłowe i kaleki intelektualne których "Bogiem" jest fejsik. Moje wykształcenie, zarobki i wygląd wpędzą się w daleko idącą depresję, co dla gówna lewackiego na szczęście się kończy często sznurkiem na strychu.

Genius510

2022-07-23, 18:04
zatłukli ją pewnie za prochy

Siriuz

2022-07-24, 00:39
renegatt napisał/a:

Ponoć laska - ćpunka jakimś cudem żyje a napastnicy zginęli po konfronatcji z policją:



Dzięki za informacje. Pokrzepiające.

Verdi

2022-08-04, 04:29
dadar123 napisał/a:

Sk***ysyny pie**olone, szczęście, że pierwszy strzał w łeb pozbawił ja przytomności



Właśnie to boli najbardziej, że nieprzytomna... W deskoterapii i kolkopirynie najpiękniejsze jest to jak piszczą i przepraszają a tutaj ch*j nie kara. Powinna dostać drugi raz jak już dojdzie do siebie. Btw. Skoro babą dostaje deskoterapii w kraju gówna i samby to na 99% zdradzała męża albo znęcała się nad dzieciakiem

madrus666

2022-08-10, 12:53
Lepiej dla niej żeby tego nie przeżyła szczerze powiem...

Rudnicki

2023-01-15, 13:06
bercisko napisał/a:

Deskoterapia k***a?
Z nóg została miazga. Wielokrotne złamania kości udowych, piszczeli. Strzaskane kolana. Jak nie dojdzie do wewnętrznego krwotoku i przeżyje to reszta życia na wózku. Nie wiem co laska zrobiła, ale goście tłukli żeby zabić. Żadna terapia



Banda śmieci jak większość z Brazylii. Do utylizacji. Szkoda dziewczyny