18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowa pościg rowerzysty

InnyName • 2016-08-19, 19:06
Najpierw przejechał na czerwonym świetle, a potem uciekał goniącym go funkcjonariuszom, bo jak sam przyznał - myślał, że nie będą go gonić. Rowerzysta z Gdyni został jednak złapany i ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 800 zł.




Jakość jaka jest taka jest, przynajmniej nie zajmuje za dużo miejsca na chomikowych serwerach

Źródło trójmiasto.pl

FourthIllusion

2016-08-20, 13:08
@up
Wtedy by cie chcial wieszac za jaja na suchym drzewie.

InnyName

2016-08-20, 14:22
Velture napisał/a:


Jakbym ci 45 tonowym tirem upchanym gruzem przeleciał na czerwonym i zaj***ł ci rodzinę to wtedy uznałbyś dopiero za zasadne karanie jeżdżących na czerwonym?




Ty, a tobie co odebrało?

Andrzejsky

2016-08-21, 12:02
krzyks napisał/a:

k***a... przecież to zatrzymanie było bezprawne. SM może zatrzymać pojazd znajdujący się w ruchu tylko w jednej sytuacji.



Rowerzysty nie bronię... :kawa:



Nie wiem czy zauważyłeś ale rowerzystę złapał policjant.
Tak w Gdyni są patrole mieszane tzn SM i Policji.

dudek694

2016-08-21, 13:28
pościg być dobry

Dexterous

2016-08-21, 14:18
Co to, rowerzysta piroman, że go straż pożarna goni? :amused:

siwybis

2016-08-21, 20:47
Ale to trzeba być p*zdą a nie cyklistą by się dać piechocie dogonić.

Parzo

2016-08-22, 01:37
pie**olcie pie**olcie. tylko doczytajcie ten kodeks ruchu drogowego do konca to może coś pojmiecie z niego. Rowerzysta chciał robić brum brum to niech sie dostosowuje do kodeksu dla pojazdów robiących brum brum.

jebacgowno

2016-08-22, 07:41
Funkcjonariuszom? SM to nie funkcjonariusze. To zwykłe jełopy z przerośniętym ego. Powinni chodzić po trawnikach i j***ć mandaty za psie kupy a nie udawać policję.

Sz...........an

2016-08-23, 11:10
RoboCat napisał/a:

Zawsze powtarzalem... przymusowe ubezpieczenia, tablice rejestracyjne i karta rowerowa potwierdzajaca znajomosc przepisow(jak niema prawa jazdy) dla zj***nych pedalowcow a dopiero wtedy na droge.



Bez przesady, mnie też wk***iają rowerzyści niestosujący się do przepisów itd. wolałbym aby po prostu rowerzyści mieli wyższe kary pieniężne niż kierowcy. Co ci da ta karta rowerowa, rejestracja itd?

Przepisów można nauczyć się samemu bo w przypadku roweru jest ich mniej do nauki, właściwie trzeba znać znaki, kto ma pierwszeństwo kiedy itd. a jak komuś się nie chce uczyć to niech jeździ chodnikiem.

Kartę rowerową robiłem w podstawówce i cała filozofia polegała na tym aby pokazać na rysunku kto ma pierwszeństwo i co znaczy dany znak i tyle.