18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braindead

zeopold • 2015-10-24, 20:22
Chciałbym Wam przedstawić video z wypadku jaki niedawno zdarzył się w zakladzie pracy w którym pracuje, sorry za vertical video i za jakość, nie ja nagrywałem.

spoiler

garota

2015-10-24, 20:26
"Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem! "

Pamiętajcie. Zróbcie wszystko żeby być właścicielem magazynu a nie parobkiem.

MAHORA

2015-10-24, 20:40
@Up. Właściciel magazynu też jest czyimś parobkiem.
Jeżeli ktoś np. Lubi jeździć wózkiem widłowym i taka praca mu odpowiada to co Ci do tego?
Zróbcie wszystko aby pracownik i pracodawca nie był w Polsce niewolnikiem systemu, poniżanym i grabionym - idźcie jutro na wybory i poprzyjcie Kukiza, albo Korwina.

bloodwar

2015-10-24, 20:44
Wózkowy dobra robota, 10 euro koła na godzine i sobie wstawia te paletki na te półeczki. Gorzej jak coś się zjebie bo wtedy zwolnienie murowane :(

Przema

2015-10-24, 21:40
czy wertykal czy nie i tak byśmy gówno zobaczyli skoro kręcisz z monitora

kaiel

2015-10-24, 21:43
z wyciągniętym masztem w taką pogodę, oszalałeś?

Dzisiaj

2015-10-24, 22:33
amator :) proste prawa fizyki... jak ktos jest debilem to powinien oblac test na wozek widlowy ale prawda jest taka, ze duza liczba egzaminatorow "lekko" pomaga mowiac "w drugim pytaniu powinno byc A i C" poniewaz nie chca sobie psuc statystyki, ze u niego sie nie zdaje... pozniej mamy takie filmiki z debilami w roli glownej :homer:

Mercury001

2015-10-24, 23:31
zeopold napisał/a:


Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem! :D



Chciał zabawić się niczym Jack Sparrow, a wyszło jak zawsze :mrgreen:

Dr.Greenthumb

2015-10-24, 23:38
Dzisiaj napisał/a:

... prawda jest taka, ze duza liczba egzaminatorow "lekko" pomaga mowiac "w drugim pytaniu powinno byc A i C"...


To prawda :piwo:
Sam zdawałem, ale u nas to wyglądało mniej więcej w ten sposób:
- macie jakieś wątpliwości, pytania ? (cisza)
- pytam się bo chcę abyście zdali celująco, czegoś nie jesteście pewni to śmiało pytajcie (zdziwienie)
- nie żartuję chcę wam pomóc (cisza)
- skoro wszystko umiecie to nie będę wam przeszkadzał powodzenia
- końcówka czasu "Sprawdźcie czy napisaliście dobrze, poprawcie błędne odpowiedzi, zad pierwsze to i to, drugie tamto siamto" itd
:wtf: wszyscy zdziwieni, niektórzy coś tam poprawiają.
Pomyślałem sobie "k***a w takim razie po ch*j się uczyłem"
Egzamin praktyczny wyglądał wręcz komicznie, tak na prawdę nikt nie powinien zdać, a jednak wszyscy odebrali dokumenty.
Niestety nigdzie mnie nie przyjęli, min. dośw. 1 miesiąc dojazd busem + z buta 20 min. w okolicy min. 3 miesiące.
Informacja o tym że kurs świeżo ukończony nic nie dała.
Niecały miesiąc trwał kurs ale za to CV lepiej wygląda :ok***a:

zeopold

2015-10-25, 01:25
@Przema, napisałem, to nie ja jestem autorem nagrania z monitora.

TheByQ

2015-10-25, 01:32
To trafiliście na ciekawych egzaminatorów. Jak ja miałem egzamin to jednego udupcyli za to że lekko przesunął pachołek i trochę widłami nie wymierzył i mu lekko o paletę zahaczyły. I ch*j, nie ma zmiłuj, drugiej szansy nie było, a jeździł całkiem dobrze.

Parman

2015-10-25, 02:01
jeżdżę od prawie 4 lat na takich wózkach i nie widziałem jeszcze takiego idioty :D

Xiah

2015-10-25, 02:06
fachowo to się karetka nazywa a nie maszt

rafal_etz

2015-10-25, 07:32
bloodwar napisał/a:

Wózkowy dobra robota, 10 euro koła na godzine i sobie wstawia te paletki na te półeczki. Gorzej jak coś się zjebie bo wtedy zwolnienie murowane :(



10 euro na h ? To Chyba na tajlandii :) Na reach truckach robie od 7 miesiecy a mam 12 funa na godzinke plus overki po 18 :) Życie jak w bajce :D