18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braindead

zeopold • 2015-10-24, 20:22
Chciałbym Wam przedstawić video z wypadku jaki niedawno zdarzył się w zakladzie pracy w którym pracuje, sorry za vertical video i za jakość, nie ja nagrywałem.

spoiler

koniosraj

2015-10-25, 08:56
garota napisał/a:

"Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem! "

Pamiętajcie. Zróbcie wszystko żeby być właścicielem magazynu a nie parobkiem.



A jak już wszyscy będą właścicielami magazynów, fabryk i kopalń to wtedy zwykły robol będzie w cenie! Prawo rynku, kucu.

ul...........rt

2015-10-25, 09:13
Ja wózkami jeżdże już ponad 8 lat. Od 3 lat w firmie gdzie całe 8h siedzę na wózku, ale takiego czegoś to jeszcze nie widziałem. Widziałem za to jak koles sp***olił sie z rampy :)

cenius

2015-10-25, 10:26
Jak podnieśli później ten wózek?
Za pomocą innego wózka?

Rysiek Lubicz

2015-10-25, 10:58
rafal_etz napisał/a:



10 euro na h ? To Chyba na tajlandii :) Na reach truckach robie od 7 miesiecy a mam 12 funa na godzinke plus overki po 18 :) Życie jak w bajce :D



Fantastyczne ambicje

Ti...........ch

2015-10-25, 11:04
rafal_etz napisał/a:



10 euro na h ? To Chyba na tajlandii :) Na reach truckach robie od 7 miesiecy a mam 12 funa na godzinke plus overki po 18 :) Życie jak w bajce :D



Spełnienie marzeń na łerhausie :badyl:

A tak pozatym to każdy kto jeździ z podniesionymi widłami czy np. w maszynach budowlanych wesoło sobie manewruje z podniesioną do oporu załadowaną łyżką załadowczą to idiota, który nie zna podstawowych praw fizyki.

BamaBoyGRR

2015-10-25, 11:35
U mnie ziomek tak sobie śmigał po magazynie, aż nie zahaczył o rure od systemu przec**ożarowego :D pół fabryki zalane, a on to już bardziej biały nie mógł się stać :D

haf3po3

2015-10-25, 13:18
Po 4 latach jazdy na wózku (nie ciągłej, coś tam czasem przywieźć, wywieźć, ściągnąć z regału, rozładować samochód itp., aczkolwiek jeździć umiem dobrze) firma wysłała mnie na kurs. 30 km dojazdu. Codziennie padało, firma prowadząca kurs nie miała hali tylko jeździli tam po placu za budynkiem. Na pierwszym spotkaniu koleś zapytał kto jeździ wózkiem (byłem jedyny w grupie), na trzecim zdałem egz. pisemny, gdzie miałem jeden błąd to mi prowadzący od razu powiedział żebym poprawił. Było to rok temu, a ja dalej nie mam pojęcia jak wygląda wózek, którym uczą jeździć i egzaminują, no bo w deszczu jeździć nie będę, a szkoda mnie po raz kolejny targać te 30km.

krzysztof_em

2015-10-25, 16:14
Tilg_die_Schmach napisał/a:



Spełnienie marzeń na łerhausie :badyl:

A tak pozatym to każdy kto jeździ z podniesionymi widłami czy np. w maszynach budowlanych wesoło sobie manewruje z podniesioną do oporu załadowaną łyżką załadowczą to idiota, który nie zna podstawowych praw fizyki.


Każdy kto pracował na dużym magazynie gdzie twoja premia zależna jest od normy(wstawione/zdjęte palety) jeździ w regale z paletą podniesioną w górze. Pracowałem na takim magazynie i wiem że tam nie ważne było bezpieczeństwo bo często gęsto dochodziło do sytuacji że w takiej alejce przejeżdżałeś koło pickera podnosząc paletę by jak najszybciej wsadzić ją w lokacje. Pozdrawiam firme Raben w Sosnowcu :mrgreen:

dejwu

2015-10-26, 11:21
Xiah napisał/a:

fachowo to się karetka nazywa a nie maszt



karetka to element znajdujący się na szczycie masztu, do którego zamocowane są widły, fachowcze.