18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bolidem po mieście

okar19 • 2012-02-12, 14:17
czujecie moc ?

TPaury

2012-02-12, 17:42
Przypomniał mi się GRID i za to leci bronek.

Vl...........in

2012-02-12, 19:19
4 biegowa skrzynia biegów czy mi się wydaje?

hellraiser20

2012-02-12, 19:21
Ja tam czuję tylko smród, ale może to dla tego, że walnąłem siarczystego bąka :)

minetek

2012-02-12, 19:21
ta k***a czuje moc i niestety Turbo Dziurę w baku :)

marcinciniak

2012-02-12, 19:22
Historia bolidów w kilkadziesiąt... kilometrów. :-P

scartx

2012-02-12, 19:23
przejechał kilka ulic i skonczyla sie waha :D

PanHT

2012-02-12, 19:46
I am LEGEND 2 with Ferrari!!!!

malin90

2012-02-12, 19:51
i tak nie zatankuje juz nigdy na shelu
woda w ropie, syf w LPG a o mocy na benzynie nie wspomne
z mojego przypadku to do świezo załozonej instalacji LPG były 2 tankowania na tych stacjach jedna w Toruniu druga w Poznaniu no i zanim dojechałem na następne tankowanie samochud przestał chodzić na gazie po rozkręceniu parownika ( gimbus nie zrozumie ) był cały wypchany mazią mevhanik powiedział ze wzyciu czegos takiego nie widział i nie miało to sie prawa stać nawet po 100 tys km bez czyszczenia a zrobiłem tylko 400 km , znajomi odczuwaja gorsze osiągi na benzynie a jeszcze innemu padły wtryski w diezlu bo w ropie była woda po pobraniu prubki z stacji tez była woda, a o cenach na tej stacji nie wspomne
moze to nie miejse na takie wywody ale chę ostrzec innych zeby nie popsuli sobie auta

Black Snake

2012-02-12, 20:10
@malin90, polecam słownik ortograficzny...

stud3nt

2012-02-12, 20:11
malin90 napisał/a:

i tak nie zatankuje juz nigdy na shelu
woda w ropie, syf w LPG a o mocy na benzynie nie wspomne
z mojego przypadku to do świezo załozonej instalacji LPG były 2 tankowania na tych stacjach jedna w Toruniu druga w Poznaniu no i zanim dojechałem na następne tankowanie samochud przestał chodzić na gazie po rozkręceniu parownika ( gimbus nie zrozumie ) był cały wypchany mazią mevhanik powiedział ze wzyciu czegos takiego nie widział i nie miało to sie prawa stać nawet po 100 tys km bez czyszczenia a zrobiłem tylko 400 km , znajomi odczuwaja gorsze osiągi na benzynie a jeszcze innemu padły wtryski w diezlu bo w ropie była woda po pobraniu prubki z stacji tez była woda, a o cenach na tej stacji nie wspomne
moze to nie miejse na takie wywody ale chę ostrzec innych zeby nie popsuli sobie auta



No, to trafiłeś na naprawdę ch*jową stację. Telefonuj do UOKiK, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.

Tak normalnie, to paliwo Shella pochodzi z tego samego zbiornika, z którego trafia i na stację Pana Zdzisia z Zadupia. Zero różnicy, płacimy za markę i fajniej urządzone stacje. A co kto tam dolewa na miejscu, to już inna sprawa...

artiee

2012-02-12, 20:17
Jak w ropie czy benzynie może być woda? Przecież się z wodą nie mieszają do ch*ja. Benzyna i olej napędowy będą pływać po powierzchni - łyżką można je zebrać.

malin90

2012-02-12, 20:30
@ up
jezeli postawisz sobie w szkalne to wiadome ze sie odziela ale jak poządnie zmieszasz to na pare godzin sie nie odwarstwi a takie miesznie gwarantuje pompa dystrybutora , mozesz sam sprawdzić czy na twojej stacji nie ma wody odlej troche do karnistra i postaw na pare dni
a co do zgłasania stacji to ta z Torunia była nawet w TVN Turbo bo nowy samochud prosto z salonu został zatankowany na tej stacji i ujechał pare kilometrow oczywiście diesel i woda
zadne organy do sprawdzania jakosci paliw sie tym nie zainteresowały
innymi słowy rączka rączke myje jak sie sam nie przekonasz co dobre a złe to ci nikt nie powie

Lew

2012-02-12, 20:40
tak jakoś mi się skojarzyło :P


Millduck

2012-02-12, 20:52
k***a no tacy to najlepsi, prawie 2 setki na budziku przez miasto, a żeby tylko dzieciak jakiś wlazł na ulicę albo ktoś niespodziewanie wyjechał z podporządkowanej. Zero wyobraźni i wielka szansa trafienia na harda. (piszę to po 2 minutach filmiku, jeszcze nie wiem jak się kończy)