18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bokser w ulicznej walce

Bladeone • 2013-05-29, 14:16
Bokser w akcji :)


takija

2013-05-29, 19:06
froqer napisał/a:

@up, no właśnie, dziękuje. Teraz wierzycie, że gibanie się jak rezus nie jest oznaką bycia dobrym bokserem?



Powiedz to Tysonowi :D Ale tak prosto w oczy...z odległości nie przekraczającej zasięgu jego sierpa....zaproś kolegę, nich to nagra! Proszę zrób to :D

Shephards

2013-05-29, 19:13
@kmsm1990
Właśnie Tyson robił to poprawnie, gibał się ale ciągle patrzył na przeciwnika

kokos19

2013-05-29, 19:33
Gibie się jak pie**olony rezus!

tranzystor

2013-05-29, 19:35
k***a, wstyd by mi było na miejscu tego "boksera", że mne filmują w takiej sytuacji. Przy takiej różnicy wag wynik był do przewidzenia, szacun dla gościa, że tak długo wytrzymał i nie spękał się obłożyć spasionego steryda.

takija

2013-05-29, 19:50
Shephards napisał/a:

@kmsm1990
Właśnie Tyson robił to poprawnie, gibał się ale ciągle patrzył na przeciwnika



Wiem wiem :) Ale sam powiedz że filmik o którym pisałem z chęcią byś obejrzał :D

olewojciech

2013-05-29, 19:52
ja pie**ole jakim trzeba być debilem żeby nagrywać i wrzucać (!) takie ch*jostwo, pokaz slajdów.
co to k***a prezentacja w power point ?


no co za gówno ...

yonderbrack

2013-05-29, 20:40
Bokser to pies autorze... to może być ewentualnie pięściarz...

Spajk

2013-05-29, 20:57
kelner w białej koszuli

sztafeta18

2013-05-29, 21:39
kmsm1990 napisał/a:



Powiedz to Tysonowi :D Ale tak prosto w oczy...z odległości nie przekraczającej zasięgu jego sierpa....zaproś kolegę, nich to nagra! Proszę zrób to :D



1. ja tak rzekłem a nie frogger (ps. dzięki za pierwsze piwko;) ) więc mi proszę grozić Tysonem :P
2. Mankamentem technicznym Tysona była jego "postawa pięściarska", a raczej jej kompletny brak. Otóż "normalny" pięściarz ma charakterystycznie rozstawione nogi, przez co środek ciężkości zabezpiecza go przed łatwą wywrotką, podczas gdy Tyson staje w charakterystycznym, dla niego, rozkroku. I przeciwnik który zdążyłby to wykorzystać miałby większe szanse na "nokdałn". Choć akurat Mike jest bestią jeżeli chodzi o prędkość i siłę, więc rzadko były okazje dla oponentów. Co nie zmienia faktu że jest boskerskim rzeźnikiem, a nie technicznym pięściarzem <Lewis forever!! ;) >

3. zostaję samozwańczym Łapinem sadistica :P

mayday1707

2013-05-29, 22:17
trafił by na grapplera albo na kogoś kto troszkę zna style mieszane i bokser leży i kwiczy. Jeden low kick w piszczel (ale nie tak jak Najman) i pozamiatane i dojazd na glebie, szczególnie że rusza tylko korpusem. Druga opcja to wjazd z kolanka w szczękę w momencie przejścia do niskiej gardy. Oj pięknie by dostał
Grappler pewnie próbował by obalenia z kolana z wypchnięciem i jak by się udało szybkie przejście do kimury :D

kalemus

2013-05-29, 22:31
mayday1707 napisał/a:

Jeden low kick w piszczel (ale nie tak jak Najman)



To się kolego wypowiedziałeś nie ma co ekspert. :lodowka:

takie niskie kopnięcie opisywane to zapewne tajna technika "miszcza" lołkinga.

Low kicki wyprowadza się celem pozbawienia przeciwnika nogi , jego nogi - nie własnej, kopie się je w przyczep mięśnia czworogłowego tuż nad kolanem od zewnetrznej strony uda ,tak wygląda to w teorii .Chociaż zazwyczaj w ferworze walk stójkowych uderza się gdzie popadnie między kolanem a biodrem przeciwnika byle by weszła najmocniejsza p*zda i to czysto ;-)

Jestem ekspertę :roll:

mayday1707

2013-05-29, 23:27
kalemus, wszystko ładnie piknie, i nie sposób się z Tobą nie zgodzić a nawet pogratulować znajomości technik walki ale... w konkretnym przypadku kopnięcie w piszczel (np z wyhaczeniem nogi) obala przeciwnika. Ten bokser rusza tylko korpusem a nogi są praktycznie cały czas w bezruchu i do tego jego pozycja jest dosyć twarda co pozwala na obalenie go takim sposobem. Próba kopnięcia powyżej kolana w tym przypadku mogła by się zakończyć obroną szczególnie że typek schodzi z gardą naprawdę nisko. Powyżej kolana dodatkowo przy takiej pozycji kopnięcie mogło być nieskuteczne a dodatkowo niebezpieczne dla nas.
Dalej twierdzisz że nie ma to sensu? ;)

Templariusz Mariusz

2013-05-30, 02:32
Bokserowi zawsze na dzień dobry z kopa w jajca. To wyrównuje szanse, potem można już się bić ;)

smyndryl

2013-05-30, 15:47
Co to jest za nuta? Jestem pewien, że znam ale tutuł mi umknął. Coś chyba z Matrixem ma to wspólnego..?

froqer

2013-05-30, 17:01
Eee chłopaki, a jak będę to mówił, mogę siedzieć w samochodzie? Podjechać mogę blisko...
Poza tym, po pierwszym siepie leżałbym, więc nic wielkiego by się nie stało :D no i osobisty autograf na mordzie do końca życia. Nie musicie mnie namawiać. Tylko go zaproście.

A wracając do tematu, taktyka Tysona jest spowodowana jego uwarunkowaniami fizycznymi, a ten na filmiku nieudolnie go małpuje.