18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójta się! Milioner straszny społeczność sadistica...hah

slooikk • 2013-04-04, 21:14
wrzucam to w czarne fotki, bo inaczej tego nie nazwę :emo:


Lemon19

2013-04-05, 14:35
Podobno sadol usunął tamten temat 'Jak kłamią nas media'
:shock:

dth

2013-04-05, 14:38
najciekawsze by było sprawdzenie czy osoba która wrzuciła temat ma coś wspólnego z tym kolesiem : P śmiesznie by wyszło gdyby mu się na profilu ujawniło, że sam dodał ten temat na sadistica aby później napisać "sprawa w sądzie" i zrobić trochę szumu, tym samym pokazując "brak wiarygodności sadistica". Ogólnie idę o zakład, że właśnie tak to wygląda. Ciekaw jestem czy w takiej sytuacji istnieje jakiś paragraf ciekawy. Niestety sprawdzić może to tylko administrator, co wątpię aby zrobił, o ile sprawa nie zajdzie gdzieś dalej.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-04-05, 14:39 ]
Poczytaj komentarze
http://www.sadistic.pl/bojta-sie-milioner-straszny-spolecznosc-sadisticahah-vt188253,150.htm#2004161

CrazyEdek

2013-04-05, 14:45
Żeby nie ta fryzura pomyślał bym, że to biber. W sumie podobni. :amused:

Centurion

2013-04-05, 14:47
Uwaga, w serwisie plotek pojawił się nowy wpis

http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,13684308,Piotr_Kaszubski_komentuje_doniesienia_o_sobie_i_klinice_.html

gdzie czytamy

Cytat:

Portal Sadistic, przyznaje, że informacje te były niesprawdzone, dlatego natychmiast usunęli swoje doniesienia oferując przeprosiny - komentuje Kaszubski.



Jest to naturalnie KŁAMSTWO, nikt od nas tego osobnika nie przepraszał i nie ma zamiaru, ponieważ nie my zamieściliśmy ten artykuł.

CrazyEdek

2013-04-05, 15:03
Piotr Kaszubski dzięki mamie zrozumiał, że nie trzeba zadzierać ze społecznością sadistic.pl. Dlatego broniąc się od wyuzdanej kary wymyślonej przez społeczeństwo, ów portalu (ukamienowanie) postanowił zesrać się w gacie razem z plotek.pl.

źródło: www.idzpanwch*j.pl

ds...........gr

2013-04-05, 15:21
Centurion napisał/a:

Uwaga, w serwisie plotek pojawił się nowy wpis

http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,13684308,Piotr_Kaszubski_komentuje_doniesienia_o_sobie_i_klinice_.html

gdzie czytamy



Jest to naturalnie KŁAMSTWO, nikt od nas tego osobnika nie przepraszał i nie ma zamiaru, ponieważ nie my zamieściliśmy ten artykuł.



Dlatego niepotrzebnie to usuwaliście, skoro nic wam nie groziło. Teraz narobił sobie tylko reklamy, a wam antyreklamy jako niewiarygodne źródło informacji gdzie wszystko jest przekłamane.

ds...........gr

2013-04-05, 15:28
To teraz on podaje nieprawdziwe informacje i oszczerstwa, źle wpływając na 'markę' sadistic.pl.

OstatniLogin

2013-04-05, 15:42
Centurion napisał/a:

Jest to naturalnie KŁAMSTWO, nikt od nas tego osobnika nie przepraszał i nie ma zamiaru, ponieważ nie my zamieściliśmy ten artykuł.


k***a właśnie czytałem ten artykuł i dosłownie nie dowierzałem że sadistic go przeprasza. No k***a coś mi tu nie gra.. Koleś definitywnie jest pie**olnięty.

btw. mieszka ktoś nie daleko jego niby kliniki estinity czy jakos tak?

Br...........ki

2013-04-05, 17:01
Ludzie możę to głupie ale bardzo prawdopodobne że to on to wszystko tutaj napisał!! Użytkownik który napisał tamten temat utworzył konto w tym samym dniu. Nie wydaje się wam to dziwne? On po prostu robi sobie kolejną reklame!!!

hideharu

2013-04-05, 19:23
Kolejny ,,celebryta" po matce Madzi z bożej łaski. Widać że akcja ustawiona. Koleś jest picką. Wie że sprawa w sądzie była by z góry przegrana dla niego. Można jakoś wyśledzić czy z jakich okolic był ten użytkownik co dodał tu ten temat?


raper900

2013-04-05, 20:00
@up zapewne z Pakistanu. Jeśli nawet nie łączył się przez proxy to i tak nie uwierzę, że IP wskaże dokładnie na adres tej jego kliniki.

lathiel

2013-04-05, 20:44
@danio13p

p*zdeczka już wpis usunęła ;] ktoś chyba zaczyna się bać :D
X