18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w kiblu

wernetto • 2014-12-01, 22:35
Czarni się biją, biali dostają za próbę rozdzielenia.
Dzień jak co dzień w Hameryce :amused:


Policeman

2014-12-02, 12:57
hamburgerianie będą niedługo j***ni w dupska na ulicy, białe kobiety nie będą mogły skarżyć kolorowych za gwałty, policjanci nie będą mogli zatrzymywać czarnych za przestępstwa etc. I dobrze im tak k***a, moim zdaniem jest to efekt niszczenia kraju przez...

Ach polecam obejrzeć filmik "jak zniszczyć państwo". Były agent KGB opowiada w Kanadzie jak niszczy się ustroje i robi rozkład społeczny. Mam wrażenie, że ruscy właśnie tak zemścili się na hamburgeryce, zamiast otwartej wojny - zbałamucenie poprawnością polityczną.

Prze-moc

2014-12-02, 14:35
pie**olone małpoludy !

KrisCFC

2014-12-02, 15:37
Otóż ja wyznaję taką dziwną zasadę :

Jak dwie osoby chcą się napie**alać to niech to robią, ich sprawa.
Co innego gdy jedna osoba zaczepia inną, wtedy można pomóc tej stronie która nie chce się bić ale musi... ;)

defcon1

2014-12-02, 15:38
Rozdzielanie to najgłupsza rzecz. Rozumiem, jak kumplom odjebie po pijaku to trzeba wkroczyć żeby sobie krzywdy nie zrobili, jeszcze się będą śmiali na drugi dzień a obędzie się bez szkód. Ale jak jacyś obcy mi ludzie się biją to co mnie to obchodzi.

A jak widzę dwa obce psy gryzące się na ulicy, albo jak wyżej dwie małpy walczące w kiblu, to nie interweniuję, bo i po co...