18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka uczennic w Kępnie

TT4 • 2018-03-19, 19:16
Cytat:

Bójka, którą sfilmował telefonem, a nagranie umieścił w sieci jeden ze świadków, miała miejsce na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kępnie (Wielkopolska). Na filmie widać szarpiące się dziewczyny. Jedna z nich w pewnym momencie upada na ziemię, a wtedy inna zaczyna deptać po jej twarzy. Sprawą zajęła się już dyrekcja szkoły, a ojciec pobitej uczennicy złożył zawiadomienie do prokuratury.Do pobicia miało dojść na długiej przerwie lekcyjnej we wtorek, 13 marca. Prawdopodobnie pięć 17-letnich dziewcząt zaatakowało młodszą od nich nastolatkę. Poszkodowana 16-latka trafiła do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Mogą odpowiadać jak dorosłe

- Postępowanie toczy się w sprawie pobicia, czyn ten jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności - powiedział Polsat News Maciej Meller z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

- Sprawczynie tego zdarzenia, mimo że nie mają 18 lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe - powiedział Radiu SUD (rozgłośnia ujawniła nagranie - red.) komisarz Mateusz Lewek, z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna bójki i jakie konsekwencje poniosą jej uczestniczki. Dyrektor placówki Andrzej Kowalczyk nie wyklucza, że mogła to być zaplanowana wcześniej "ustawka" i mówi o "porażce wychowawczej" szkoły oraz rodziców.


radiosud.pl, polsatnews.pl, Polsat News



Telewizja Polsat:



Przyszłość narodu k***a...

Piotru70

2018-03-20, 22:17
Angel napisał/a:



Istotną różnicą pomiędzy tamtym okresem a tym jest taka, że wtedy nie spotykało się aby napie**alały się dziewczyny. Nie przypominam sobie sytuacji ze szkolnych lat abym usłyszał takie słownictwo od swoich koleżanek jak teraz można usłyszeć na placach zabaw czy gówniar siedzących pod blokiem, w sklepie, komunikacji miejskiej itd. Oczywiście zdarzały się wyjątki ale nie na taką skalę jak w dzisiejszych czasach.



No to przypomnę ci słowa Korwina, który mówił że w świecie w którym kobiety przejmują czynności które wcześniej były męskie, przejmują również sposób myślenia, bycia jak i cechy osobowości. Rezultaty widać na filmiku, znając zasadę ewolucji, której za bardzo nie oszukamy, to w dalekiej przyszłości grozi nam bezpłciowość. Nie za bardzo jestem w stanie określić jakby miałoby to wyglądać, ale prawdopodobnym jest teoria samo zapładniania. Z fizycznego punktu widzenia w ogóle tego nie opiszę bo to wykracza poza moje kwalifikacje zawodowe.

Azus

2018-03-21, 18:15
latino_lover napisał/a:



Jak pomyślę o osobach, które znałem, które lubiły napie**alać innych, chodzić po szkole z podniesioną głową i imponować dziewczynom, to się okazuje, że po paru latach większość ma ch*jową pracę, brzydką żonę, którą zalali w młodym wieku, mieszkają z na kupie z rodzicami i dziećmi które zdążyli sobie narobić. Do tego brak perspektyw i często problemy z prawem które zmuszają do ucieczki na zachód.
Na szczęście czas zawsze weryfikuje patologię i drobnych cwaniaczków.


Bo trzeba wiedzieć kiedy skończyć z kozaczeniem

marinis

2018-12-13, 05:23
Wy piszący komentarze w tym temacie, to w większości jesteście większymi tępakami i prostakami, niż te bijące się dziewczęta.
Nigdy mi gnoje nie obrażajcie bijących się dziewczyn.
Moralizatorzy zasrani się znaleźli.

Zwykłą bójkę traktujecie gorzej jak morderstwo.

Poza tym co za debil cenzuruje takie nagrania.
Tylko ten krótki fragment był bez cenzury, a cała reszta ocenzurowana.

Wiewór

2018-12-13, 07:53
@up odezwał się naczelny moralizator sadola walący konia do filetowanych zwłok.