18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka dziewczyn

Banox • 2023-08-23, 19:55
Masaż dziąseł dziewczyn z Lubawy

svenio

2023-08-24, 07:51
Pokolenie Z-ombie qrva jako przecinek błoto zamiast IQ Tik-Tokowi bohaterzy


kodivr

2023-08-24, 07:55
kobiety biją się jak npc bo k***a sie szarpią zamiast lać. W skrócie kobiety to niższe formy życia

Coffey

2023-08-24, 08:00
Ale mnie podniecają takie agresywne małolaty. Nawet sobie nie zdajecie sprawy

Vindizel

2023-08-24, 09:16
"przejdź mi z POVa" jako dziada to mnie najbardziej urzekło w tej historii.

Con4terPro96

2023-08-24, 10:18
Ludzie - też w pierwszym momencie pomyślałem że patologia - ale przypomnijcie sobie czasy klas 7-8 czy gimnazjum kiedy jak poszła plotka że bójka się szykuje to pół szkoły szło obejrzeć - tam sobie dali po pysku wygrał lepszy i każdy do domu i tyle - przynajmniej u mnie zawsze było honorowo a jak ktoś próbował nie to zawsze było kilku co z chęcią pomogło upilnować sprawiedliwość :D

Chyba jedyna różnica że tu się bija laski a nie faceci ...

AntyUkraina666

2023-08-24, 10:39
Udostępniać gdzie się da! Niech k***isko ma problemy

Krissoo86

2023-08-24, 12:13
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



Według definicji tu nie ma bójki ani pobicia. bo:

Bójką (art. 158 kk) w rozumieniu prawa karnego jest starcie fizyczne pomiędzy co najmniej trzema osobami, z których każda jednocześnie atakuje i broni się,

Pobicie (art. 158 kk) – w rozumieniu polskiego prawa karnego napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną,

Jak dla mnie zwykła napie**alanka małolat co najwyżej 157par2 kk lub 217 KK oba ścigane z powództwa cywilnego.

pozdr.

Sadisticzny

2023-08-24, 12:50
rolnik1985 napisał/a:

mam 2 córki jedna w podobnym wieku co na filmie, jestem przedsiębiorcą oraz myśliwym . gdyby takie coś spotkało moją córkę to po równi agresorka jak i osoby , które to nagrywają , komentują dojeżdżam i niszcze, h*j z pozwoleniem na bron i jakimś wyrokiem



A potem byś sprzątał gówno, które wypuściłeś podczas snu.

pmalo napisał/a:

Pewnie skaczy sie poprawczakiem i bardzo k***a dobrze !



Skączy? O k***a, grubo.

TorkilKoval

2023-08-24, 13:10
co za towarzystwo murzynów. za moich czasów, to się nikt pannom bić nie dawał, a co dopiero namawiał. pie**olone lewactwo wszystko ściąga od murzynów

danielusx25

2023-08-24, 15:48
fajnie że uwiecznili kolejna bójkę siersciuchów moda na nagrywanie swoich wykroczeń bandyckich miejmy nadzieje że prokuratura już zajeła się tym i ten młody szon dostanie konkretną karę

bar_osz

2023-08-24, 15:50
a ta p*zda w tle czego michę jarzy?
byś był facet to byś je rozdzielał nie się podniecał niczym orangutan... tak żeś jest p*zda :lol:

Karkus

2023-08-24, 21:16
j***na patologia.
Z obu stron.

PaRR

2023-08-24, 21:23
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



,,Pobiciem zaś jest czynna napaść dwóch lub więcej osób na inną osobę lub osoby, przy czym w zdarzeniu tym występuje wyraźny podział ról na napastników i napadniętych, broniących się" - Komentarz do Kodeksu Karnego. ch*jowo widzisz. Naruszenie nietykalności cielesnej, co najwyżej spowodowanie uszkodzenia ciała poniżej dniu siedmiu. W obu przypadkach ścigane z oskarżenia prywatnego.

LouisdeFunes

2023-08-25, 06:38
A za godzinę i tak wzajemnie będą sobie lizały sromik

a powinny trzymać razem - Góra za miesiąc będą skakały na jednych starych ch*jach za kasę.

JohnMadafaka

2023-08-25, 18:49
Bydło, wyłączając dziewczynę siedzącą na stole, ale w sumie kto z kim przestaje...

PaRR napisał/a:

,,Pobiciem zaś jest czynna napaść dwóch lub więcej osób na inną osobę lub osoby, przy czym w zdarzeniu tym występuje wyraźny podział ról na napastników i napadniętych, broniących się" - Komentarz do Kodeksu Karnego. ch*jowo widzisz. Naruszenie nietykalności cielesnej, co najwyżej spowodowanie uszkodzenia ciała poniżej dniu siedmiu. W obu przypadkach ścigane z oskarżenia prywatnego.



Z tymi siedmioma dniami to łatwo przekroczyć granicę. Wystarczy, że ktoś będzie narzekał na bóle w karku lub głowie, a pełne badania mogą potrwać dłużej żeby to wykluczyć.