18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka dziewczyn

Banox • 2023-08-23, 19:55
Masaż dziąseł dziewczyn z Lubawy

rolnik1985

2023-08-23, 22:11
mam 2 córki jedna w podobnym wieku co na filmie, jestem przedsiębiorcą oraz myśliwym . gdyby takie coś spotkało moją córkę to po równi agresorka jak i osoby , które to nagrywają , komentują dojeżdżam i niszcze, h*j z pozwoleniem na bron i jakimś wyrokiem

askiaar

2023-08-23, 22:31
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



Głupoty piszesz. Pobicie to co najmniej dwóch na jednego. Tutaj najwyżej naruszenie nietykalnosci objęte ściganiem z urzędu i oczywiście biegły, obrażenia poniżej dni siedmiu, czyli lekki uszczerbek na zdrowiu 157 kk.

dżonyłojlker

2023-08-23, 22:43
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.






seeed71

2023-08-23, 22:48
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



Co Ty pie**olisz? Jak byłem w gimbazie (rok 2008) to jeden patus na polskim
zaj***ł liścia jednemu kujonowi w klasie, przy nauczycielu i 30 znajomych.
I wiesz co się stało? Obaj poszli na rozmowę do Pani pedagog (starej k***y pedagog, szmaty zaj***nej).
I ona pogadała z nimi chwilę, i stwierdziła że liść był zasłużony, bo kujon za głośno rozmawiał z kolegą, i
to sprowokowało patusa. :shock:
Mówisz że coś jej grozi? Dzieciaków w szkole się nie rusza, co najwyżej uwaga do dzienniczka

butcher11

2023-08-23, 22:52
askiaar napisał/a:

Głupoty piszesz. Pobicie to co najmniej dwóch na jednego. Tutaj najwyżej naruszenie nietykalnosci objęte ściganiem z urzędu i oczywiście biegły, obrażenia poniżej dni siedmiu, czyli lekki uszczerbek na zdrowiu 157 kk.



Skąd Ty to pseudoekspercie wziąłeś że pobicie to co najmniej dwóch na jednego? :D jak można takie głupoty pisać :D

Brocha

2023-08-24, 00:21
Szmata chciała błyszczeć...

Franekxx123

2023-08-24, 00:56
k***a, jak słyszę to słownictwo, wtf. "Ultuj ją", "Przejdź mi z POVa", jak można tak mówić. Myślałem, że tak to tylko dla beki sie gada...

el...........ss

2023-08-24, 02:04
Dlatego te wszystkie pato-gale powinny zostać zrównane z ziemią. Nie raz jak idę ulicą, to słyszą jak 12-13 latki podniecają się, kto kogo to nie zwyzywał na takiej czy innej gali. Nie dość, że te j***ne gale robią z patusów celebrytów, to jeszcze gówniakom robią szambo z mózgu. Kurde, zawsze zdarzało się, że były jakieś bójki w szkołach czy po szkole, ale jednak ludzie kończyli te 14-15 lat i zaczynali trochę myśleć, powoli kończyło się takie społeczne podniecanie się, że ktoś się napie**ala, a jak już, to gdy obaj tego chcieli i robiło się to z jakimiś zasadami, a od paru lat widzę coraz więcej sytuacji, gdzie albo ktoś leje na p*zdę za nie złożenie mu ukłonu, gdzie ten drugi ewidentnie tego nie chce, a baaaardzo często ostatnio zdarzają się sytuacje, gdzie kilku napie**ala jednego, a widownia przyklaskuje. k***a, co z Wami? Ludzie...
Robią nam się tutaj powoli klimaty zachodnie, gdzie gówniarze wszystko mogą, a im nic nie można zrobić. Póki co jeszcze prawnie jest to jakoś sensownie unormowane, ale powoli zauważam, jak niestety zanikają społeczne reakcje na takie zachowania. To wszystko sumuje się do tego, że dzieciaki już w bardzo wczesnym wieku zaczynają się wbijać w patologiczne klimaty, internet i takie pato-gale to potęgują, a potem dzieciak z tego nie wyrasta, bo uważa to za normalne, bo go to pół życia otaczało.

brzeku90

2023-08-24, 03:25
kurator i pa dzieki,dobranoc

askiaar

2023-08-24, 05:16
butcher11 napisał/a:

Skąd Ty to pseudoekspercie wziąłeś że pobicie to co najmniej dwóch na jednego? jak można takie głupoty pisać



Z natury jesteś idiotą, odziedziczyłeś to, czy wyznaczasz nowe trendy w rodzinie? Dowiedz się czegoś o świecie, poczytaj coś więcej niż nazwę produktów spożywczych. Właśnie okazałeś się typowym ignorantem, a poza tym zwykłym idiotą, bo nawet jak czegoś nie wiesz, a posiadasz internet i tego nie weryfikujesz, to powodzenia w życiu.

Ciposzka

2023-08-24, 05:24
Słabe to ,chude szkapy ,uderzenie jak komara

krosu

2023-08-24, 05:53
Dlatego ja się cieszę że nie mam i nie będę miał dzieci.

Mr.Benny

2023-08-24, 06:31
Przyszłe Matki Polki. Ja pie**ole, ale pokolenie z tego wyrośnie.

pmalo

2023-08-24, 07:03
Pewnie skaczy sie poprawczakiem i bardzo k***a dobrze ! :mrgreen:

ziomek53

2023-08-24, 07:42
where cycki