18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boi się o własne życie

Robster • 2012-06-08, 09:35


Zobaczcie do czego doprowadziliście, tą biedną kobietę. Ona tylko chciała uświadomić swój głupi naród, co Ci źli Polacy robili w czasie wojny, a Wy do niej z czymś takim.


"Teraz dziennikarka obawia się o swoje życie, bo jak mówi po tych słowach dostała z Polski tysiące listów z pogróżkami i groźbami śmierci. "

To sprawiło, że postanowiłam nigdy się tam nie wybierać. Zresztą moi dziadkowie i rodzina z obu stron była kiedyś na "takiej wycieczce" i większość z nich zginęła.

Cały temat:

http://natemat.pl/17883,klamala-i-oskarzala-polakow-teraz-boi-sie-o-swoje-zycie-dostalam-tysiace-wiadomosci-z-grozba-smierci

hycel

2012-06-08, 10:16
Cytat:

biedną kobietę.


Tę, k***a, tę.

Xenomorph08

2012-06-08, 10:40
Może zbudujemy dla niej kolejny obóz zagłady?

ODkarzacz

2012-06-08, 11:11
Głupia c**a. Jakby nie wiedziała czyj jest internet ;)

mastus

2012-06-08, 11:18
brudną szmatą przez brudny kij bym nie tknął tej.. nawet nie mam słów na Nią. zakompleksiona z dysmózgią D Z I W K A !

ul...........rt

2012-06-08, 11:28
Ale strolować udało jej się cały Polski internet hehe

ZabójczaMama

2012-06-08, 12:11
A może wysłać ją na wycieczkę do przyjaciół Niemiec?

BMWswap

2012-06-08, 13:48
niech sie boi niemiecka pedałka

BarnabaTheDog

2012-06-08, 14:24
Udało się suce. Trafiła na wybitnie podatny grunt, Polską Nienawiść. Nie, nie, nie mówię, że nasz naród jest zły, ale trzeba przyznać, że nienawidzić potrafimy jak mało kto i lubimy to robić. (uprzedzam pytania - też taki jestem) Tylko tym razem, dziennikarskiej kwoce udało się nas wykorzystać. Każdy wpis pod jej adresem to dla niej punkty popularności, każde odwiedziny strony zostają zapisane w statystykach. Jeżeli nie zostaną podjęte wobec niej jakieś działania prawne (a najprawdopodobniej nie zostaną), to będzie to jedna z jej bardziej udanych akcji. Życzę k***ie jak najgorzej, ale nie za to co powiedziała, lecz za jej wyrachowanie i skuteczność.

Jurny_Ziemniak

2012-06-08, 14:34
Te indywiduum zasługuje tylko na proces oraz bolesną karę.
Nie zapominajmy że k***a (pomimo tego czym się zajmuje) jest istotą ludzką, natomiast Debbie Schlussel już nie jest człowiekiem.
Jestem wstanie przeboleć że nazywają nas złodziejami, biedakami a nawet psami europy.
Dlaczego?
Ponieważ wypisują to ścierwa które gówno wiedzą o realiach Polskich oraz historii.
Z kolei osoba która jest w takim stopniu wykształcona jak Ona, nie powinna takich bzdur wypisywać.


Że też takie szczury pełzają po świcie...


W każdym razie jej strona padła wielokrotnie pod wpływem ataków DDoS.

en-em

2012-06-08, 16:24
no i ch*j że nienawidzi polaków.usta stworzone do robienia lachy

BrunerOvned

2012-06-08, 16:46
Mam mieszane uczucia... Skąd do k***y nędzy takie wielkie oburzenie, Drodzy Sadyści, skoro kawały o Żydach są opowiadane w Polsce przy piwie, grillu, w robocie, na imprezie, w internecie i gdzie tam jeszcze można? Milionami, non stop i na pęczki... Że już nie wspomnę no sadolu! :)

TheByQ

2012-06-08, 17:20
@up Opowiadanie kawałów o żydach, a powiedzenie, że wszyscy Polacy podczas drugiej wojny światowej mordowali żydów, to dwie różne sprawy.