18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boi się o własne życie

Robster • 2012-06-08, 09:35


Zobaczcie do czego doprowadziliście, tą biedną kobietę. Ona tylko chciała uświadomić swój głupi naród, co Ci źli Polacy robili w czasie wojny, a Wy do niej z czymś takim.


"Teraz dziennikarka obawia się o swoje życie, bo jak mówi po tych słowach dostała z Polski tysiące listów z pogróżkami i groźbami śmierci. "

To sprawiło, że postanowiłam nigdy się tam nie wybierać. Zresztą moi dziadkowie i rodzina z obu stron była kiedyś na "takiej wycieczce" i większość z nich zginęła.

Cały temat:

http://natemat.pl/17883,klamala-i-oskarzala-polakow-teraz-boi-sie-o-swoje-zycie-dostalam-tysiace-wiadomosci-z-grozba-smierci

orzeszwmorde

2012-06-08, 22:08
Robster napisał/a:

To sprawiło, że postanowiłam nigdy się tam nie wybierać.


Ja byłem w Oświęcimiu a Ty dz**ko?
Prawda jest jednak taka że jak zwykle jesteśmy mocni w gębie i wywłoka czuje się bezkarnie....
Niech no napisze ze palestyńczycy mordują izraelczyków to dopiero sobie wszawa ździra nagrabi...

xiontZ

2012-06-08, 22:45
@up
Wcale bym się nie zdziwił gdyby ta żydówka tak napisała...

Fragless

2012-06-09, 02:24
A ja bym tam ją por*chał. Zarzucić w niej wędkę i będzie chodziła jak w zegarku.

lukaszdzi

2012-06-09, 11:51
Ona jest z ameryki i tak nie trafiłaby do Polski :D :D

ogonix

2012-06-09, 16:00
hycel napisał/a:


Tę, k***a, tę.



Tę, k***ę, tę ;d

kenpachi26

2012-06-09, 16:01
No to zj***liśmy w Polsce już jej nikt nie dopadnie i nie zrobi wakacji jak dziadkowi.

astaldi

2012-06-09, 16:01
Fajna dupa na zdjęciu. Szkoda tylko, że na prawdę wygląda jak von Strom z "Allo, Allo" :


Ra...........or

2012-06-09, 16:18
Panowie, może nie jest źle. Pinda już teraz popełniła błąd, który będzie ją drogo kosztował - brnie dalej w swoje kłamstwa, wk***iając coraz więcej ludzi. Przegrany proces sądowy o rasizm, w Stanach oznacza społeczny lincz. I skończy się stronka www, skończą się prośby o dofinansowanie "na biedne dzieci w Izraelu", skończą się reklamki, skończy się fejsbuk i ta brzydka k***a utonie w piwie które sama naważyła.

Warunek - na miłość Boską, niech ambasada albo jakaś organizacja polonijna w USA wytoczy tej k***ie proces. Przecież odszkodowanie za coś takiego to grube miliony, a gdyby powiedziała tak o Żydach, już by siedziała.

buer2008

2012-06-09, 16:22
No i polub tu Żydów, nie ma jak ;-)

Liluh

2012-06-09, 16:27
Ta, jak to trzeba uważać kogo obrzuca się błotem. Lepiej zawsze sprawdzić dokładnie, temat na który się wypowiadamy. Ta pani, gdyby pofatygowała by się przeanalizować bliżej historię swojej rodziny, wiedziała by, że jej dziadek należał do organizacji Żagiew. Tyle w temacie.

A durne teksty co poniektórych, żydzi to, żydzi tamto, to już naprawdę osłabiają, taki sam poziom prezentujecie jak ta pani.

Leothyr

2012-06-09, 16:29
astaldi napisał/a:

Fajna dupa na zdjęciu. Szkoda tylko, że na prawdę wygląda jak von Strom z "Allo, Allo" :

ObrazekObrazek


O k***A.

Jak dobrze że to zobaczyłem zanim napisałem "r*chałbym".


:shock:

hi...........be

2012-06-09, 16:43
Wyr*chałbym ją w imię Polski!! Flaga na twarz i jazda za ojczyznę! Tam w stanach buraczanych i tak pewnie rżnie ją jakiś brudas

spiepszaj_dzbanie

2012-06-09, 16:52
Cytat:

Debbie Schlussel


Już wiemy z kim mamy do czynienia, to żydówka na 100%.
Jej imię brzmi jak debil a nazwisko to pewnie Schlüssel po Niemiecku, tylko hamburgery nie znają ü

amatorka_protein

2012-06-09, 17:01
Niech ktos powie co sadzi moim pomysle :

Szlusel nie nawidzi tez arabow i ciagle miesza ich z blotem . Gdyby zebrac tych wszystkich ludzi w akcji nie kupuje produktow reklamowanych w faszystowskich mediach panienka stracila by prace , nie sadzicie ?

soqu1

2012-06-09, 17:12
utnijcie jej ku*asa