18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterzy są wśród nas - nagły wymiar sprawiedliwości.

LLAP • 2017-09-29, 16:27
Na Forum Prawnym w Dziale Prawo Karne natknąłem się na taką perłę - znając życie potrącony przez pijaną małolatę będzie miał x razy większe problemy niż ta kurtyzana.

    Zuku1916

    2017-09-30, 02:11
    Wszystko zależy od biegłego psychiatry. To nie film amerykański Panowie, że papuga od kolegi przynosi jakiś świstek i macha nim przed sądem jak parolem. Pytanie też jak zakwalifikują to lekarze - średni czy ciężki uszczerbek na zdrowiu. Tak czy siak zająć musi się tym Prokuratura. A Prokurator nie ma, że odpuści bo chłopa rozumie. Należało się czy nie należało to i będzie go chciał doj***ć żeby poprawić sobie statystyki. Osobiście uważam, że dostanie zawiasy za to. Sąd weźmie pod uwagę stan wzburzenia, ale o całkowitej niepoczytalności nawet bym nie marzył w tym przypadku. A jeżeli wyrok karny nie będzie pasował tej dziwce, to bardzo prawdopodobne, że na ładną sumkę dojebie go też sąd cywilny.

    s0pel

    2017-09-30, 08:08
    Dyskusja trwa w najlepsze, a ja się pytam jakim cudem koleś stał na nogach po uderzeniu przez samochód z prędkością 70km/h?

    Pan_Adolf

    2017-09-30, 09:15
    nie stał bo nic takiego sie nie wydarzyło.

    eaz

    2017-09-30, 09:27
    Zostałem potrącony przy prędkości 60km/h. Jedyny uszczerbek na zdrowiu to krwiak na nodze, który pojawił się po kilku tygodniach. Odbiłem się od samochodu prawą stroną ciała, a krwiak był na lewej nodze. Prawdopodobnie powstał od uderzenia o krawężnik. Miałem wtedy 17 lat i uprawiałem aktywnie sport więc mogło to mieć duży wpływ. Te 10km pewnie też robi jakąś różnice.

    sirapacz

    2017-09-30, 12:29
    10 mniej ratuje życie ;)

    Kollosus

    2017-09-30, 13:42
    Mój stary zapie**alał w zabudowanym ze 150 na godzinę. Stracił panowanie i bokiem przyj***ł w drzewo. Samochód na pół. Tylna część skasowała przystanek, a przednia przyj***ła w drzewo. W papierach z wyliczeń policji miałem napisane, że w drzewo przyk***iliśmy z prędkością 90 km/h. Ja wyleciałem przez szybę przez brak pasów, a ojciec trup na miejscu. 13 lat mija od wypadku i mam się całkiem nieźle pomimo, że zgodnie z wyliczeniami powinienem był tam zginąć. Z relacji lekarza jak mnie przywieźli na oddział ponoć jeszcze szarpałem się z sanitariuszami kiedy wychodziłem z karetki więc skłonny jestem uwierzyć w to, że kolo to przeżył i jeszcze coś odj***ł. Nie pamiętam nic przez około 48 h po wypadku.

    Admirał

    2017-09-30, 14:20
    Ale co? Sprawa jest prosta. Dziewczyna dostanie jedną sprawę (potrącenie na pasach itp=straci prawo jazdy i będzie musiała pokryć koszty leczenia czy cuś), a koleś będzie miał drugą sprawę o pobicie.

    waloos

    2017-09-30, 14:23
    @Kollosus ale sprawa ma się inaczej kiedy siedzisz w puszce, która sie rozpada i tym samym zabiera ileś energii - a tym, kiedy przypie**oli w Ciebie samochód. Ponad tona pędząca z prędkością 70km/h musi wyrządzić spustoszenie w organizmie człowieka.

    eMJay8086

    2017-09-30, 14:39
    @Heretyk
    Dokładnie, tylko przeszkadzają w robieniu fellatio...

    Co do tekstu zapytam tylko - skąd wiadomo że 70km/h go walnęła?
    W kamerce gość miał jeszcze radar?
    Dodatkowo - gdzieś tak już od tej prędkości pieszy uderzony samochodem ma tendencję do przelatywania po dachu i spadania za samochodem...

    BrianGriffin

    2017-09-30, 14:55
    Kollosus napisał/a:

    Mój stary zapie**alał w zabudowanym ze 150 na godzinę. Stracił panowanie i bokiem przyj***ł w drzewo. Samochód na pół. Tylna część skasowała przystanek, a przednia przyj***ła w drzewo. W papierach z wyliczeń policji miałem napisane, że w drzewo przyk***iliśmy z prędkością 90 km/h. Ja wyleciałem przez szybę przez brak pasów, a ojciec trup na miejscu.



    Pogratulować ojca debila :lol: Dobrze, że go już nie ma.

    TeaBag

    2017-09-30, 23:50
    Jaką on musi mieć wielką głowę że jednocześnie nos, żuchwa i 7 zębów WTF JAK

    Asteroth

    2017-10-01, 13:20
    TeaBag napisał/a:

    Jaką on musi mieć wielką głowę że jednocześnie nos, żuchwa i 7 zębów WTF JAK




    Leb jak sklep!

    A tak na serio, zastanawiam sie nad tym i o ile jestem w stanie wyobrazic sobie ze wylatuja przednie i dolne zeby oraz peka zuchwa, albo lamie nos i wybija zeby przednie i gorne. Moze jakas dobra dusza ma jakies nagranie albo fotki?

    melzo

    2017-10-03, 22:00
    wy serio nie widzicie, że to fejk? XD połamane żebra i jebnął jej główką masakrując pół twarzy xD #takbyło