18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterzy są wśród nas - nagły wymiar sprawiedliwości.

LLAP • 2017-09-29, 16:27
Na Forum Prawnym w Dziale Prawo Karne natknąłem się na taką perłę - znając życie potrącony przez pijaną małolatę będzie miał x razy większe problemy niż ta kurtyzana.

    mazga50

    2017-09-29, 21:25
    Pomroczność jasna?

    St...........on

    2017-09-29, 21:40
    krasnal_hałabała napisał/a:

    Dlatego prawo jazdy powinno być tak dostępne jak pozwolenie na broń.



    Prawo do wypowiadania się w internecie też! (czujesz ironię?). :amused:

    bimaczow

    2017-09-29, 21:47
    Ja bym ściemni że byłem w szoku i nic nie pamiętam i tyle

    Momonti

    2017-09-29, 21:52
    Ej, wszystko ładnie pięknie, ale jak mocno trzeba pie**olnąć z barbary żeby wyj***ć tyle zębów, złamać żuchwę i zmiażdżyć nos? Ten koleś to pie**olony manekin do crashtestów. Jebnięcie autem przy 70+km/h a on tylko rękę złamał i się potłukł.

    BrianGriffin

    2017-09-29, 22:23
    Ściema i tyle, przy uderzeniu 70 km/h typ nie wiedziałby na której jest planecie (o ile by przeżył), a poczuł się dotknięty zachowaniem tej pipy? ;-)

    mygyry

    2017-09-29, 22:43
    Ja też trafiłem gościa z mniejszą prędkością, bilans był następujący: Złamana kość udowa, jarzmowa, nosowa, żuchwa, 3 żebra i obojczyk, ogólne potłuczenia i jeszcze jakiś kręg pęknięty więc faktycznie terminator.

    bodzio667

    2017-09-29, 22:51
    Szkoda gościa, ale zrobił przedobrze.

    freddy.krueger

    2017-09-29, 22:58
    ale tak z bani zaj***ć że 7 zębów i szczęka złamana i nos ..... albo jego kolega to baran z czaszką z kamienia albo skakał jej po twarzy przy policji :D

    Synek725

    2017-09-29, 23:09
    k***a zapie**oliłbym całą rodzinkę tej kurtyzany razem z nią

    Heretyk

    2017-09-29, 23:11
    na ch*j jej w więzieniu zęby...by kraty mogła gryźć...?

    The_Generat

    2017-09-29, 23:15
    koleś ewidentnie się potknął i uderzył przez przypadek czołem... jakby się jeszcze przewrócił i nadział ją ze dwadzieścia razy na człona to może musiałby powiedzieć, że przeszedł na islam ale tak to maly pikuś, po wypadku nie był w stanie utrzymać równowagi


    Pa...........ek

    2017-09-29, 23:35
    Jeśli chodzi o wyj***nie zębów przez potrąconego to można powołać się na stan wzburzenia , szoku pourazowego i nawet zawiasów nie dostanie.Tylko świadki potrzebne.Zrobiłbym tak samo, ale znając życie najpierw wziąłbym od nich nr telefonu :banany:

    greony12

    2017-09-30, 00:44
    wystarczy powiedzieć ze ofiara wypadku była przerażona i nieświadoma co robi będącym skutkiem widoku wypadku lub niewytrząśnięciem emocjonalnym a zachowanie było uzasadnione gdyż robił to w akcie obronnym

    czarnykun

    2017-09-30, 00:47
    Pierwsza rzecz.
    W to, że w szoku i przypływie adrenaliny nawet przy poważnych urazach można komuś wyj***ć kilka zębów jestem w stanie uwierzyć. Zwłaszcza komuś kto ćpa. No ale szok ma to do siebie, że nie ogarniasz co się dzieje i postepujesz irracjonalnie, a on nie dość, że wiedział, że to ona jest sprawczynią, rozumiał, że kpi z jego stanu to jeszcze postąpił najlogiczniej jak się dało - wyj***ł jej w ryj.

    Druga.
    70 km/h i ledwo złamana rączka i potluczone żeberka? Ludzie gorzej wychodzą spadając ze schodów. Co on jest k***a robocop?

    No i trzecia.
    Zakładając, że to nie fejk. Jeśli istnieje prawnik, który przej***łby taką sprawę to powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania zawodu. Ja wiem, że polskie prawo jest beee, że ma luki ale k***a pijana baba, bez prawka, prowokująca poszkodowanego i policje? No już nie pie**olcie farmazonów, że dziewczyme puszczą wolno a typa wpie**olą do ciupy na 25 lat. Aż w takim k***idole nie żyjemy.

    Liton

    2017-09-30, 00:59
    @up - każdy ma prawo do obrony w tym kraju, dlatego laska pewnie i jakiegoś prawnika weźnie.

    A gość - raz, że czasowo oganiczona poczytalność, dwa, że wstrząśnienie mózgu potwierdzone w szpitalu. Solidna baza, aby posłać laskę z jej oskarżeniem w p*zdu.